Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
9. nov 2012

@nelly3 ja až v utorok mám ešte časuuuu 🙂 🙂

tinkatinulka
9. nov 2012

@zeina62 jeeeej gratulujeeeeem, len zdravíčko želám a mohol by byť párik.

nelly3
9. nov 2012

@tinka9075
a ktory si den od iui?

zeina62
9. nov 2012

dievcata velmi pekne dakujeeeem, aj vam prajem to iste nech sa vam dari a nech sa splni aj vam ten velky sen 🙂

tinka9075
9. nov 2012

@nelly3 14 den som 🙂 🙂

nelly3
9. nov 2012

@tinka9075
ale ved to uz mozes testovat 😉

tinka9075
9. nov 2012

@nelly3 len mna to neláka a štelcl povedal že radšej na 17 den tak už vydržím ale zatial ok zajtra mám mrchu dostat tak verím že nepríde 🙂 🙂

sarasota
9. nov 2012

@zeina62 velká gratulacia 😀

sarasota
9. nov 2012

@tinka9075 ziadna mrcha uz nepride uz bude iba pozitivny testik 🙂

tinka9075
9. nov 2012

@sarasota to verím že nepríde a bude pozitívny testík 🙂 🙂 ty si už v 10 týždni dobre to uteká 🙂 🙂

falin
10. nov 2012

@zeina62 - srdecne gratulujeeeeeem, tesim sa s tebou 🙂

falin
10. nov 2012

@nelly3 - si ma predbehla, aj ja som chcela babulky postuchnut ci nic 😎
@hora_lka
@adra17 - netestovali ste este?

nelly3
10. nov 2012

@falin
ty sa kedy chystas testovat? 😉

kika017
10. nov 2012

@falin Ďakujem pekne, verím že sa to už podarí 🙂

kika017
10. nov 2012

Dievčatá skúste mi prosím poradiť. Včera sa mi po agolutine spustil menzes, tak som sa objednala na 7.DC na prvý ultrazvuk. Od 2.DC by som mala začať brať clostyl + Gonal, čiže od dnes, ale včera večer sa mi krvácanie stoplo a iba silnejšie špiním. Tak teraz neviem čo ďalej, či to mám považovať za menzes alebo nie. Už som z toho na prášky. Ráno som si už clostyl dala a stále sa sledujem - už som ako psycho..., lebo vždy 2.DC už normálne krvácam. Čo si o tom myslíte ?

falin
10. nov 2012

@nelly3 - mala by som vo stvrtok, ale to dovtedy nevydrzim 😀

@kika017 - skus zavolat na linku RF, tam ti najlepsie poradia ako dalej

stastenka42
10. nov 2012

@falin ja tiez uz odratavam 🙂 pondelok to isti 🙂 prsia bolia,krize ani nehovorim,snad je to pozitívne znamenie 🙂 ty ako moja? Zajtra ides na to?

zarabono
10. nov 2012

@kika017 zavolaj na linku a sprav si tehu test

falin
10. nov 2012

@stastenka42 - super, myslim ze je to na dobrej ceste u teba. Rozmyslam nad tym zajtrajskom, strasne sa bojim, ale na 90% skusim. Mna neboli ani prsi ani krize, iba ked som unavena, tak v podbrusku ma pobolieva. Neviem na com som 😒 .
Drzim palce na zajtra a daj vediet 😉

stastenka42
10. nov 2012

@falin zlatko neboj,to nemusí nic znamenat. Mna pri poslednom pokuse tiez boleli prsia a bol ten test negat. takze to je rozne. Sama si povedala ze musime verit ze sme tehulky. My sme na chalupe,domov ideme az zajtra poobede,tak testik robim v pondelok rano. Ale zajtra by uz mohol byt dusik,tak drzim palceky 🙂

falin
10. nov 2012

@stastenka42 - ja viem, moja. Ved pri malej som nemala ziadne priznaky ani test som si nerobila a ked mi povedala sestricka ze krv je pozitivna , tak som bola velmi milo prekvapena 😵
V pondelok budem silno drzat palce 🙂

zeina62
11. nov 2012

ahojte baby chcem sa poradit ci niektorej sa take nieco stalo, vcera vecer som si na gatakach nasla trochu krvi, aj ked som sa utierala tak na na papieri, ale nebola to taka cervena krva ako byva krv skor taka do ruzova ako keby s vodou, chvlku som to mala este na papieri a botom uz nic a dnes rano uz vobec nic. volala som aj do centra a vraveli mi ze to by mohla byt iba prasknuta mala cievka , co si myslite? mala niektora take nieco?

tinkatinulka
11. nov 2012

@zeina62 Ahoj,ked som bola v nemocke tak to tam mala suseda na posteli, doktori jej pichlli taku stiplavku do zadku a bolo dobre, ale musela stale len lezat vo vodorovnej polohe lebo by to zevraj mohlo byt z maternice ale kedze gyn.vysetrenie je v tomto stadiu ohrozenie tak radsej nariadili klud, polezala si tam s tym 5 dni a sup na rizikove a PNku.Chod s tym radsej k doktorovi, ja by som už bežala.A magnezium jej davali 3x denne.

zeina62
11. nov 2012

@tinkatinulka ako mne sa to uz vcera vecer zastavilo uolne , akurat mi povedala doktorka ze nech si zvysim utrogestan na 4-2-4, tak rano som si dala tie styri a teraz poobee si dam tie dve a vecer zas tie styri a zajtra uz bude stelcl v praci tak sa s nim poradim

tinkatinulka
11. nov 2012

@zeina62 tak pekne nohy hore a vegetuuujjj mamina 🙂

zeina62
11. nov 2012

@tinkatinulka dakujeem a ty mas co nove? ako si na tom?

stastenka42
11. nov 2012

@falin ako? Testovala si?

falin
11. nov 2012

ahojte babulky
posielam dnesne testiky 8-my den po ET 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

falin
11. nov 2012

@stastenka42 - na zajtra silno drzim palce, aby si aj ty mala take kolajnicky

nelly3
11. nov 2012

@falin
to je uzasne, na 8 den, dost silne kolajnicky, budu mozno dvojicky, nejako sa to zacalo zdvojickovat tu 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre