Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hora_lka
12. nov 2012

@falin dobre spravy, gratulujem 🙂

stastenka42
12. nov 2012

Mala som 5dnove hatchujuce blastocysticky,tie sa zahniezduju hneď,max do 5dni. Zbytocne si budem nahovarat lebo bol by aspon dusik keby sa zahniezdili neskôr. ☹

hora_lka
12. nov 2012

@timona ja mam stastie aspon v tom, ze sefka si tymto presla, ma z Brna dceru, takze presne vedela co to obnasa, nieco nam vyslo na vikend, nieco som poriesila len odchodom a potom nadrobenim, nieco dovolenkou .. to je asi najistejsie, nikomu nemusis nic hovorit

hora_lka
12. nov 2012

@stastenka42 je mi to luto, skoda ze to nevychadza kazdej, tak by som to dopriala

hora_lka
12. nov 2012

@falin cakam na krv, zajtra idem

falin
12. nov 2012

@hora_lka - dakujem, zajtra drzim palceky. Testik si neskusala?

sarasota
12. nov 2012

@horalka79 ahoj zatial vsetko v poriadku ja idem den po tebe na sono a na krv.Utrogestan budes vysadzovat postupne alebo zo dna na den.Estrimax neberies?Zelam nam vsetkym ktore pojdeme na sono a krvicku nech je vsetko v poriadku tak ako ma byt.

hora_lka
12. nov 2012

@falin skusala, mam taku slabu ciarocku, keby nebola tak som nanic, ked je rozmyslam ci je to dobre .. v piatok bola slabucka, dnes rano snaaad o nieco silnejsia, ale radsej som ticho ... presne pred rokom som potratila

sarasota
12. nov 2012

@hora-lka neboj bude to dore bude silniet 🙂

hora_lka
12. nov 2012

@sarasota dakujem, snad ano, uz je to na dobrej ceste, ale pochvalim sa radsej az zajtra, ked bude pozitivna krv .. drz sa, ako Ti to uteka, uz 10 tt 🙂

sarasota
12. nov 2012

@hora-lka tak budem cakat na pekne cisielko 🙂

tinkatinulka
12. nov 2012

@stastenka42 To je mi luto ☹

zeina62
12. nov 2012

@stastenka42 mrzi ma to holka velmi, viem co prezivas asi teraz ☹(

hora_lka
12. nov 2012

@sarasota 🙂

falin
12. nov 2012

@hora_lka - chapem ta, verim ze to bude dobre, drz sa 😉

boobaa
12. nov 2012

ahojte kočendy, ja som objednaná na 1 stretnutie k MUDr. Kozumplíkovi, poznáte ho?? máte s ním skúsenosti?? dakujem za všetky názory

sarasota
12. nov 2012

@stastenka42 je mi to luto ☹

hencidlo
12. nov 2012

@stastenka42 ahoj viem ako ti je, ja som na tom tak isto, robila som test a je tiez biely a prisla aj mrcha, takze je to 100%, zajtra idem na krv, nech je to cierne na bielom ☹ mala som neskutocnu depku, nevedela som co mam robit, nevedela som sa sustredit a bola som ako bez duse, ale dala som sa do kopy a idem si telo ocistit od tych hnusnych hormonov a hlavne pecen, lebo je rozbita a zahnusena od liekov a mozno v january ak budu peniazky a budem ok pojdem skusit KET 😉
musis sa dat aj ty do poriadku a verit, ze bude lepsie a najdeme si // aj my!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tinkatinulka
12. nov 2012

@hencidlo AHJOJ je mi to luto, alchemilka ti vyčistí nielen maternicu ale aj pecen. Ja dávam 3x denne a možno sa na nový rok stretneme v Brne 🙂

tinkatinulka
12. nov 2012

@boobaa Ahoj, mne dr.Kozumlik robil vklad a musím povedať že má zlaté ručičky lebo ma nič nebolelo a bol strašne milý a všetko povysveloval čo sme len chceli.

boobaa
12. nov 2012

@tinkatinulka dakujem 🙂 v BA v centre ma vždy boleli vklady, nezabral mi ani ten čipok proti bolesti. to si ma potešila 🙂

stastenka42
12. nov 2012

@hencidlo a ty si hneď po teste vysadila lieky alebo ti prisla mrcha aj tak? Ja este pockam do stredy,potom vysadim a v januári tiez pojdem na KET,mame este 5 mrazakov. Co uz.

hencidlo
12. nov 2012

@stastenka42 ja som vysadila lieky na 11 den po ET, lebo uz som citila, ue mi drzia len mrchu aj my mame este 4 mrazacikov, tak uvidime 😅

boobaa
12. nov 2012

baby je nutné na 1 stretnutie doniesť dokumentáciu od lekárov z BA?? napr. vyšetrenia z genetiky a tak ... ??

hora_lka
12. nov 2012

@boobaa ja som zobrala so sebou vsetko co som mala, vysetrenia, vysledky, spisala som si na papier ako sme prechadzali vsetkym, aby som bola pripravena na co sa bude pytat .. u dr. Kozumplika som bola 2 x na ultrazvuku, bol velmi prijemny, ale to su tam vsetci, zobral nas uplne presne nacas, ziadne cakania, co som sa spytala na vsetko odpovedal..

hencidlo
12. nov 2012

@boobaa ano, potom sa vsetko urychli, ked budu vediet co uz mas za sebou 🙂 a p. dr. Kozumplik je fajn aj ja som k nemu chodila a je ok, vsetko vysvetlil, poradil a odporucil. aj som zostala tehu, ale vyssia moc to chcela inak.... ☹

horalka79
12. nov 2012

@hora_lka Horalka, drzim palce na zajtra! (-: nech vysledky dobre dopadnu.

@sarasota Estrimax neberiem, nepoznam. Utro budem vysadzovat postupne, do konca 11 tyzdna normal a 12ty znizena davka a koniec. uf, velmi dufam, ze vsetko bude nadalej ok..clovek kym ma zas dalsi ultrazvuk zacne zas trochu pochybovat, alebo sa obavat..no ked beriem do uvahy, ze mi byva zle, cize sa citim celkom tehotna...tak hej, vsetko by malo byt hadam ok..hah.. 🙂 potom dam veciet co a ako. Sme tu vlastne s bibi take prve tehu objavitelky, hm..co nove zas pride, ked neratam teda Zabku1124, ktora ma termin uz v marci! 🙂

nika19
12. nov 2012

Ahojte, som po dvoch neuspesnych IVF v Reprofite, mam z toho totalnu depku, vkldali mi 5dnovu hatchujucu blastocytu a vsetko vyzeralo super, len test uz nie, tak som si dala overit aj z krvi a pomaly sa mi znizovala hladina HCG, takze vlastne do dvoch tyzdnov bolo vsetko prec. Mali ste viac pokusov v Reprofite? Su mili, zlati, ale ziadne vysetrenia mi neodporucili, ze co to moze sposobovat, ani mi neodpisali na posledny mail. Neviem, ci to mam tam znovu skusat, ci sa znovu objednat na konzultaciu.

hora_lka
12. nov 2012

@horalka79 dakujem, dufam, ze to budu pozitivne spravy 🙂 potom s radostou budem prepisovat nasu tabulku 🙂

nelly3
12. nov 2012

@hora_lka
potisku gratulujem, snad ta budem nasledovat 😉 davala si si vkladat dve vsak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre