Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

annetty
24. apr 2013

@tinna13 hej uz to bude 18. den. V pondelok mi nerobi doki, resp. ma sluzbu v nemocnici a ja radsej idem chodim ku nemu do sukromnej ambulancie. Zajtra budem volat sestricke, tak uvidime ci mi da termin na utorok alebo na stvrtok. Stvrtok uz musim najneskor lebo utros mam len do stvrtka rana 🙂 Ale fakt ma to prekvapuj, ze tak rychlo sa ti zosilnuje ciarocka🙂 Mozno preto lebo mate dve embryjka🙂

tinna13
24. apr 2013

@annetty jasne chápem, ja vlastne tiež musím zajtra volať sestricke, dobre, že si to spomenula. Ja si skôr myslím, že sa uchytilo iba jedno na 5 deň, lebo až vtedy mi začali take príznaky aké som mala pri dcére. Ale ešte sa netesim, ciarka je stále veľmi slaba

cookienka
24. apr 2013

Ahojte, dievčatá chcela by som sa spýtať, zajtra ideme na transfer a zabudla som zistiť, či si mam rano dať utrogestan? lebo v BA ked som bola, tak mi kazali, že až po ....dakujem🙂

tinkatinulka
24. apr 2013

@cookienka rano si určitě daj.

cookienka
24. apr 2013

@tinkatinulka dakujem, dam🙂

lienka_1
24. apr 2013

Ahojte zeny! Blahozelam vsetkym novym tehulkam a vsetkym, co uz videli srdiecko 🙂
Potrebovala by som poradit. Isli ste niekto do Brna z vychodu hornou cestou cez Trencin a potom na Uhersky Brod? Potrebovali ste tam dialnicnu znamku? a ktory zjazd ste brali, aby ste sa vyhli centru? Kazda rada dobra, kedze 1. kontrolu budem musiet zvladnut sama 😕 Dakujem!

buba08
24. apr 2013

@lienka_1 ahoj Sisi, kedy mas prvu konzultaciu, uz tento tyzden? Dufam, ze to dotiahnete tentokrat do // ciarok, drzim palce 🙂

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka_1
24. apr 2013

@buba08 Cez vikend by mala dorazit mrcha. Tak mi to vychadza na piatok alebo az v pondelok. Uvidim, co mi povedia v RF. MM prileti az v sobotu, takze, ked to bude v pondelok budem v pohode. Ale nechce sa mi verit, elbo so mnou tak nabijaju hormony, ze mozno aj v piatok je to tu 😀

lienka_1
24. apr 2013

@bettypodakujem! 🙂 Idem pozriet do google maps. Ozaj, kde kupim dialnicnu znamku v CZ?

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melisska
25. apr 2013

@lienka_1 aj mi sme tak cestovali ako bettypo, diaľničnu sme kúpili hneď na prvej benzínke ,ako sme prekročili hranice 🙂 držíme palceky 🙂

Dobré ranko 🙂

,

falin
25. apr 2013

dobre ranko dievcence
@melisska - dnes tu este nie si ? 😀
Vcera sa mrcha rozbehla v plnej parade, co som bola velmi prekvapena ze bez bolesti a podrzdenosti. Tak sa vytesujem ze ma moc netrapi 😵

falin
25. apr 2013

@melisska - kym som to napisala , tak si ma predbehla 😀 😀 😀

melisska
25. apr 2013

@falin😀 😀 😀 mňa nepredbehnes , trosku som si pospala , lebo v noci veľmi nie

ria191
25. apr 2013

@lienka_1 stále pôjdeš na Uherské Hradište 😀 a pred Brnom vybehneš na diaľnicu ale pozor daj si väčšiu časovú rezervu (min. pol. hodku) lebo sa opravuje diaľnica a sú obmedzené pruhy. Ty sa stále budeš držať na výstavisko BVV a ak ti môžem poradiť tak ten jeden pruh je presmerovaný do protismeru a je tam smer Praha, ale ty naň môžeš nabehnúť lebo ťa to zase zaradí naspäť pred odbočkou na výstavisko vyzerá to zložito ale nie je 😀 ja som išla včera v tom obmedzenom a tiekli mi nervy, lebo som sa bála odbočiť na tú Prahu

ria191
25. apr 2013

@annetty ajjajjjjjááááááááááááááááj ty potvorečka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Nie že by som to nevedela 😀 😀 😀 😀 😀 . Čakala som to, ale aj tak ma to veeeeeeeeeeeeeľmi potešilo 😀 😀 😀 . Gratulujem ti veľmi 😀 😀 😀

ria191
25. apr 2013

@tinna13 ahoj tinka aj tebe veľká Gratulka. Musí to byť krásne, keď to takto vychádza 😀 😀 😀

speranza1
25. apr 2013

@martini dakujem za odpoved 🙂 😉

@hencidlo heniiiii.... moja tak ako sa mi mas???? oddychujes? ako pokracujes moja???
inak dakujem za odpoved (co sa tyka refundacie)... mne to nesuri ..tie peniaze..aj tak, ked sme do toho isli, tak sme vedeli, ze tie peniaze neuvidime, ale kedze sme s dozvedeli o moznosti refundacie, tak som to skusila aj ja... 🙂 😉

emma30
25. apr 2013

ahojte tak ako som išla super naladená tak som prišla sklamaná ☹ ☹ ☹ Mohla som ísť radšej na uzg do brna alebo do rožnavy čo mi spomínal štelcl, boli 12 vajka ale len 1 bolo zrelé, dnes volám či vôbec bojuje moje malé a ked nie tak ide sa odznova.

nelly3
25. apr 2013

@ria191
tak ako vcera? kedy si tam bola? aky je dalsi postup?

speranza1
25. apr 2013

@emma30 emka... je mi to luto, viem , ze si teraz smutna, ale UTZ nie je na vine, ani na UTZ nie je vidiet ci su vo vnutri vajicka, alebo nie... tam vidia, len folikuly moja... drzim palce jednemu tvojmu bojovnikovi

speranza1
25. apr 2013

@nelly3
@ria191 caute baby...tak hovorte..ako ste na tom...co mate noveho???? 🙂

emma30
25. apr 2013

@lienka_1 ahoj my sme boli včera a dialničnú sme kúpili hned na prvej benzinke ked sme prešli do čiech a tak ako ti hovorí ria191 chod radšej skôr, včera tam bola aj havária, obmedzenia tak sme možno pol hodinu len stáli v zápche a navigácia nás presne priviedla ku reprofitu

lubica1979
25. apr 2013

@emma30 ahoj, aj tebe spomínal Štelcl, že môžeš ísť na sono do Rožňavy, že tam je lekár, ktorý robil u nich? Ja sa tiež rozhodujem, či pôjdem do Brna alebo do Rožňavy.

emma30
25. apr 2013

@speranza1 ja viem ale štelcl mi povedal že mali nepresné informácie od ultrazvuku a oni mi mali zvýšiť dávku po prvom uzg, mne len lekár tu u nás napísal že mám početné folikuly veľkosti 18 mm a pritom boli len dve 😒

emma30
25. apr 2013

@emma30 hej včera mi to po opu spomínal, že ten z roznavy je dobrý a že by sme nemuseli takú dialku cestovať do brna

ria191
25. apr 2013

@nelly3 a
@speranza1 čaute kočky 😀 . No čo Vám poviem idem bojovať ďalej. Najprv operácia myómu, ale musí to robiť veľmi veľmi zdatný odborník, ktorý je v Prahe ale neviem či budem schopná to zaplatiť, ale keďže nechcem prísť o maternicu, tak budem musieť niečo vymyslieť. Ale zhodli sa že musí ísť ten môj "kámoš" von ☹ ☹ ☹ nič sa nedá robiť. Veľmi ale fakt veľmi sa bojím. Ešte budem pátrať či tu na SK niekoho nenájdem a potom výletík do Prahy 😠 😠 😠. A vy ako sa mi máte?

emma30
25. apr 2013

@lubica1979 hej včera mi to po opu spomínal, že ten z roznavy je dobrý a že by sme nemuseli takú dialku cestovať do brna

ria191
25. apr 2013

@emma30 o koľkej si bola na OPU?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre