Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
25. máj 2013

@cora41 iba teraz...o 6:00 utros , tak asi preto🙂ale zo začiatku som spala dlhšie 😀

martinusa22
25. máj 2013

@cora41 skúsim ale troska neskor a zajtra tiez

zarabono
25. máj 2013

@karinuska22 na 10 den su uz urcite neni ciarky z pregnylu

dafy
25. máj 2013

dievčatá druhá mš po ET zvykne meškať?? 😕 😕 bo uz si nepamätám ako to bolo ale uz druhy den mi mešká a mne nezvykne............mne sa marí že po ET mi meškala dosť ale teraz neviem či tá prvá alebo druhá 😨

dafy
25. máj 2013

dievčatá chýba mi uz len 1ks injekcie .....budem kombinovať merional a menopur len teraz potrebujem vediet ze ked nahodou nezoženiem ten jeden ks merionalu aby som mala do páru lebo 2denne budem pichať tak mozem potom posledný desiaty deň pichnut 1merional+1menopur?? či radsej nie? 😕

linteonka0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinkatinulka
25. máj 2013

@dafy možeš skombinovat ale pichni to zvlast, nemiesaj menuporovu a merionalovu časť dokopy, budeč mat posledný deň 2 dierky a možno pre štastie.Vela síl želám.Už tento cyklus začínaš?

jania023
25. máj 2013

Ahoj kocky tak sa pridavam k vam za cca 2 yzdne dostanem ms a ide sa stimulovat..Neviete mi povedat ku akemu lekarovy ist k Machacovi alebo Otevrelovi?Neviem sa rozhodnut ktory z nich je otvornejsi kedze chceme vkladat 3 embryjka..Dali mi stimulku od 2dc clostil 1-1-1 a puregon 125 denne..myslite ze to staci na soft?

jania023
25. máj 2013

A este kto zacina stimulovat okolo 13-15.6?

lenka2013
25. máj 2013

Je ešte niekto taký ,kto ide po 10 na IVF?Je ešte niekto tak zufalý ako ja?Mali ste niekto kombináciu Clostilbegyt +Menopur?Brali ste niekto bylinky a ktoré ,čo vám pomohli?

martinusa22
25. máj 2013

Takze dnešný test reprofitacky🙂

tlucka
25. máj 2013

@martinusa22
@melisska
@alka025
Ďakujem za vaše povzbudivé slová. Ja viem, že stačí aj jedno kvalitné vajíčko. Len som si nyslela, že ich bude viac; aby mohli zamraziť. Teraz sa už môžem iba modliť, aby sa pekne delili 😉

jania023
25. máj 2013

@lubica1979 ahoj aku si mala stim ulku ze si mala 2 foliky?

jania023
25. máj 2013

@lenka2013 Moja nebud zufala my sme robili hoci aj nemozne aby sme mali babo a 10 rokov sa nedarilo a teraz druhe sa uz trapime 4 a pol roka

tinka9075
25. máj 2013

@lenka2013 ahoj ja som tiež bola zúfalá keď sa nedarilo tiež samé ivf potom potraty už som ani neverila že budem mamou 😒 😒 ale niečo mi hovorilo že musím íst ďalej a bojovať a teraz s pomocou Reprofitu čakám dvojičky 🙂 🙂 po 15 rokoch trápenia tak len treba ísť ďalej a nevzdávať to 🙂 🙂

jania023
25. máj 2013

Kocky mozete mi dat telehonne do reprofitu?a este otazka casto citam ze ste platili 4000 za nejake krvne testy oboch..to bolo naco dobre som nejak nepochopila...

cora41
25. máj 2013

@martinusa22 takze znova opakujem je to jasne ako facka🙂 si tehulka moja a potichucky gratulujem 😀 😀 😀 😀

lubica1979
25. máj 2013

@jania023 ahoj clostalbegyt 1-1-1 a merional 225 j. Vysoká dávka a málo folikulov.

jania023
25. máj 2013

@lubica1979 mne kazali 1-1-1- a 125 puregonu tak neviem ci to bude stacit

martinusa22
25. máj 2013

@cora41 ďakujem este zajtra spravím mamatest a potom ako to je ďalej? Treba ísť na krv alebo kedy sa az ide na ultrazvuk? Az po ultrazvuku budem kludnejsie ale naďalej budem všetko robit ako predtým

lenka2013
25. máj 2013

Dakujem za povzbudivé slová,ale čo nemožné mám robiť?Brala som matersku kašičku ,vraj to pri stimulácii nie je dobré ked sa beru fytoestrogény,čo ste brali ,chcem vysk´´ušať Macu,Nosifolic,čaj Ludmily Mojžišovej,máte niekto s týmto skusenosti.Neviem ,čo by som dala za dieťa

melisska
26. máj 2013

@martinusa22 😵 🤐 napíš svojmu dr🙂

melisska
26. máj 2013

Dobre ranko😀

martinusa22
26. máj 2013

Do prdele pokašlala som mamatest:(

tlucka
26. máj 2013

@melisska Dobré ranko Meliska, ty sa tuším už teraz pripravuješ na príchod drobčeka, a nacvičuješ si skoré ranné vstávanie
😉

melisska
26. máj 2013

@tlucka ja som potom zaspala do 8:00 🙂
@martinusa22 nevadi sú // to je dôležité, pôjdes na krv budeš spokojnejšia 🙂

sarasota
26. máj 2013

@martinusa22 a je to tam takze dalsia tehulka 🙂 ☹ ☹ len tak dalej babenky nech je tento rok plodny ja sa pridam v lete a viem ze to tu bude teraz postupne pribudat ze racice 😀 😀 😀 GRATULUJEM

sarasota
26. máj 2013

@melisska kedy dame tehu.kalkulacku nech mozeme odpocitavat s tebou? 😉

cora41
26. máj 2013

@martinusa22 nevadi 😉 😉 😉 je to tam aj bez testu 😉 kedy ides na krvicku?

sarasota
26. máj 2013

@cora41 ako sa mi mas kedy ides pozriet drobceka? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre