Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

alka025
27. máj 2013

Ďakujem baby treba len veriť . Všetko je v božích rukách 🙂

speranza1
27. máj 2013

@pufa
@sarasota a ja som si myslela, ze to len ja sama tak "slzim" v kostole.... dievcata uz bude len a len dobre....cmuky

sarasota
27. máj 2013

@alka025 tfuj-tfuj nech su krasne kolajnicky 😉

speranza1
27. máj 2013

@alka025 presne tak....uplne s Tebou suhlasim 🙂

lubica1979
27. máj 2013

@speranza1 zo srdca Ti prajem nech si od zajtra už tehu 🙂

falin
27. máj 2013

@dafy - dafy, neboj, to sa picha tak ako injekcie na stimulku. Jadnou rukou si spravis riasu na bruchu a druhou pichnes. Len tie ihly su trochu tupe 😖 , aspon mne sa zdali oprosti tym ktorymi som pichala pri stimulke. Niekedy mi idu celkom fajn, ale niekedy tazsie. Takze zacinas uz teraz, ja mam pisane od zaciatku stimulky. Prednisom beriem aj ja, preventivne, nemam robenu imunologiu. Ale ked je nejaky imuno problem, uziva sa prednison

lubica1979
27. máj 2013

@mimika1973 ja testujem 31.5., niekedy ma pichne vo vaječníkoch ale inak nič.

sarasota
27. máj 2013

chcela som sa spytat na hematologiu treba odporucanie od obvodneho alebo gynekologicky?

sarasota
27. máj 2013

@lubica1979 takze aj tebe prajem krasne kolajnicky 🙂

speranza1
27. máj 2013

dievcata neskutocne si vazim vasej podpory, je to az neuveritelne, ze sa dokazeme navzajom podporit, dodat si silu a odvahu 😵

lubica1979
27. máj 2013

@sarasota ďakujem pekne 🙂

tinkatinulka
27. máj 2013

@speranza1 na zajtra mas odomna srdiečko 🙂

speranza1
27. máj 2013

@tinkatinulka prevelika vdaka tinka... ty si na tom ako?

annetty
27. máj 2013

@speranza1 speri, velmi ti drzim palce na zajtra! 🙂

tinkatinulka
27. máj 2013

@tlucka este nezufaj nam sa posledne embryjko zastavolo na 24 hodin a potom to krasne dobehlo..bola som nakoci s nervami ani som neverila že niečo a ked volali že je krasne a ide sa vklad tak som od štastia revala 🙂

tinkatinulka
27. máj 2013

@speranza1 pozajtra nastupujem do nemocnice na komplet laparku, drilling aj hyster. Takže nervozne 😝

speranza1
27. máj 2013

@tinkatinulka tu na SK alebo v CR?

sarasota
27. máj 2013

@tinkatinulka neboj bude vsetko dobre a potom si pojdes pre chrustika-ov 🙂

tinkatinulka
27. máj 2013

@speranza1 FN TN nakoniec som dala na odporucania a očaril ma tam prístup 🙂

tinkatinulka
27. máj 2013

@sarasota no to verim hlavne som zvedava čo povedia moje vaječníky na drilling 🙂 no a akoncom leta možno dačo so Štepánom vymyslíme 😀

nelly3
27. máj 2013

@tinkatinulka
drzim palce a mozno ani na IVF. nepojdes 😉 ja silno zvazujem brno -laparku, uvidime co bude na konzultacii.

speranza1
27. máj 2013

@nelly3, @mimika1973, @dafy, @tlucka, @kukulik30, @sarasota, @pufa, @falin, @lubica1979, @alka025, @tinkatinulka, @annetty, @natali225, @melisska, @tancik, @cora41, @isabella, @ria191........ dievcata dakujem Vam za neskutocnu podporu.. je to az dojemne, ze sa ani nepozname a predsa si prajeme len a len to najlepsie ..... na dnes sa lucim a zajtra vas poprosim ...pomodlite sa za mna a za nase bombulko.... ved "Bohu nie je nic nemozne"....este raz dakujem a nadnes sa s Vami lucim... prajem Vam prekrasny vecer.... 🙂 😵

tinkatinulka
27. máj 2013

@nelly3 no keby bol problem iba u mna tak potom by to možno šlo aj prirodzene a po poslednom SPG je to des, a jedine IVF+ICSI prípadne PICSI nam pomože 😠

tancik
27. máj 2013

@speranza1 ahoj MOja a drz sa...dakujem i ja podporu baby velmi si to vazim

cora41
27. máj 2013

@speranza1 presne si to vystihla moja, Bohu nie je nemozne nic, takze ver ako sa len da, pozitivne sa nastav a ver nebu... ono vie, preco robi to co robi 🙂 drzim veelmi prsty a daj vediet, ako si dopadla 🙂

falin
27. máj 2013

@nelly3 - od zaciatku stimulky mam pisany fraxik. Dufam ze vysledky budu dobre 😉

falin
27. máj 2013

@mimika1973 - mimi, robili nam genetiku, tam mi nasli 2 mutacie, dr. ma poslala na hemato, kde to potvrdila a odtial mam aj doporucenie na fraxik. Nam robili tu genetiku po biologickom tehu. Ak si mala nejaky potrat, tak sa urcite pytaj na tie testy, ale mozes si to dat spravit aj preventivne.

falin
27. máj 2013

@sarasota - ja som mala odporucenie od gynekologa

falin
27. máj 2013

@speranza1 - speri, ako krasne si to napisala, az mi slzicky vybehli. Kazdy vecer posleme motlitbicku za teba a babuliatko. Drz sa, prajem ti najkrajsie kolajnice na svete 🙂 Od zajtra si tehulka, opatruj babuliatko

jahoda333
27. máj 2013

Ahojte baby tak dr stelc mi dnes poslal vysledky amh nizke len 0,38 a predpisal mi clostylbegyt od druheho dna cyklu do siesteho dna 2 tablety rano a dve tablety vecer potom na 8 den cyklu sono a potom nativ ivf mate niektora z vas skusenosti s tymto a otehotneli ste takymto sposobom manzelov spermiogram je tiez nie idealny. Vdaka za odpovede ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre