Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martinusa22
4. jún 2013

A nieje divne ze ma skoro každý den pobolieva v podbrusku a vajecniky?

manita
4. jún 2013

@natali225 a v akom veku to prišlo?

falin
4. jún 2013

Zdravim vas dievcence 🙂

@sarasota - moja z teba sa stal taky koordinator tabulky. Supeeeeer, si zlata

@bibi24 - bibi, ziadne vyhadzovanie, si pozitivnym prikladom pre nas vsetky, ze netreba sa vzdavat. Chce to velku davku trpezlivosti. Ako sa ti dari, maminka?

@lienka_1 - lienka, vit. D beriem aj ja a v jednej studii som citala o tom melatonine, a ze je dobre ho brat spolu s listovkou a inositolom, ale ja sa toho melatoninu obavam, ze potom budem spat uz aj po stojacky 😕 😀 . Ja uz teraz zalomim kazdy vecer s malou o pol deviatej 😝 , neviem co by bolo po melatonine

@skaredekacatko - jeden cyklus, dlhe protokoly tam tusim neabsolvoval nik z fora. Vsetko soft a co najnizsie mozne davky hormonov

natali225
4. jún 2013

@manita no nebránim sa tomu, len nech bude všetko ako má byť, mám 38 rokov 😵

natali225
4. jún 2013

@speranza1 ďakujeeem, čoskoro vrátim 😉 🙂

manita
4. jún 2013

@natali225 držím palčeky!!!

Prosím ťa, napíšeš mi ako je to tam s tými pred-OPU vyšetreniami muža a ženy, nikto mi na to nezareagoval... dík... 😉

speranza1
4. jún 2013

@natali225 nemusim moja.. velmi ti prajem nech coskoro uvidis a budes pocut srdienka svojich bambuliek v brusku 😵 😵 😵 🤐

falin
4. jún 2013

@natali225 - gratulujeeem, krasne su

@manita - predoperacne v Brne nepotrebujes. A krv na pohlavne choroby beru priamo v RF tebe i mm

tlucka
4. jún 2013

@manita ahoj, pred OPU v Brne nerobia žiadne vyšetrenia, teda netreba mať žiadne predoperačné vyšetrenie. V deň OPU zoberú tebe a partnerovi krv na sexuálne prenosné choroby. To je všetko, žiadne vyšetrenia navyše. 🙂

melisska
4. jún 2013

@martinusa22 od poslednej ms aj dr. Povedal 🙂

manita
4. jún 2013

@tlucka
@falin
konečne civilizácia!!!
😎 😎 😎

natali225
4. jún 2013

@falin ďakujem falinka 😉

tlucka
4. jún 2013

@natali225 Ahoj Natali, strašne sa teším s tebou a držím na zajtra palce. Pri takých krásnych čiaročkách to kľudne môžu byť aj dvojky 😀 😀
Dúfam, že ťa budem nasledovať. 😉

tlucka
4. jún 2013

@manita konečne civilizácia 😀 😀 som sa zasmiala. Ozaj mi to pripadá ako z inej planéty. Veď v SR robia z toho zbytočne stres a chaos. Sú úplne zbytočné takého predoperačné vyšetrenia, veď je to len cca 5 minutová záležitosť.
A inak po OPU dostaneš v RF po prebudení aj raňajky 😀 😀 Z toho som bola najviac v šoku 😀 😀

manita
4. jún 2013

@tlucka
@falin
v zmysle pokroku 😉
aj to napovedá o niečom, myslím si

natali225
4. jún 2013

@tlucka samozrejme že budeš ma nasledovať 😉

tlucka
4. jún 2013

Ahojte kočky, dlho som tu nebola (teda mm zakázal, aby som sa zbytočne nestresovala 😉 ) Dnes som 7 deň po ET, a od včera začínam mať neskutočné stresy, ako to dopadne. Som doma, nechodím do práce a ide ma už poraziť. Doma poupratované, navarené, už som urobila všetko možné, len aby som vypustila myšlienky na embryo v brušku z hlavy. Vonku stále prší a je zima, nedá sa na záhradu ani vkročiť a už začínam mať z toho depky,. 😒 😒

manita
4. jún 2013

@tlucka si tam aj prespala do druhého dňa alebo si si iba "schrupla" na 15-20 min.?

melisska
4. jún 2013

@tlucka moja, držíme palceky, áno doma je to o drzku...a to počasie 😉
@manita len 15-20 min. 🙂

manita
4. jún 2013

@tlucka nemaj depky, však máš bábätko v brušku...

tlucka
4. jún 2013

@manita Na sálu som išla o 8.55 hod, už o 9.05 som bola na izbe, potom asi o 9.30 nám doniesli raňajky. Mne pichli ešte nejakú infúziu, lebo mám nábeh na OHSS. Potom prišiel lekár, povedal nám priebeh OPU a asi o 10.30 som išla domov. Keď sme prišli domov, tak som tuším prespala skoro celý deň

manita
4. jún 2013

@tlucka ja sa hádam začnem tešiť...

tlucka
4. jún 2013

@melisska
@manita však práve to, že mám bábätko v brušku. Stále rozmýšľam, či bolo embryjko pekné, či malo dosť buniek (vkladali mi jedno 7bunkové), prečo sa spočiatku pomaly delilo, či sa teraz pekne vyvíja. Viem, že ste to každá z vás prežívali, resp. prežívate, len to čakanie je strašné. Som rada, že existuje takéto fórum a že si môžem pokecať s babami, ktoré prežívajú to isté. Kto to neprežil, nepochopí. Ja som to ani doma rodičom, sestrám, kamarátkam, proste nikomu nepovedala, tak nemám s kým o tom pokecať. 😒
A manžel dnes konečne išiel do práce, tak môžem koníkovať 😉

tlucka
4. jún 2013

@speranza1 Ahoj, myslím,že sme boli v rovnaký deň na vklade. Aké embryjko ti vlastne vkladali? Prečo máš pocit, že to nevyšlo?

tinkatinulka
4. jún 2013

@natali225 gratulujem nádhera kolajniceeee

speranza1
4. jún 2013

@tlucka vkladali mi HB2 .... neviem, preco mam taky pocit..zeby preto ze som uz niekolko krat zazila to iste??? necitim nic..absolutne nic.. naozaj... uz ani ciculky ma nebolia tak ako boleli... vsetko zo mna opadlo presne tak isto ako po ine razy...ale ci to vyslo alebo nie tak to uvidim cez vikend.... testnem a uvudim... (neukamenujte ma🙂)))) )

speranza1
4. jún 2013

@tlucka a ty? ako sa citis? a kolko a ake ti vkladali?

natali225
4. jún 2013

@tinkatinulka ďakujem tinka 🙂

natali225
4. jún 2013

Baby poraďte, ktoré tlačivo žiiadosť o refundáciu mám vypísať do dôvery? Sú tam 2 podobné, ďakujem za odpovede 😉

amali
4. jún 2013

@natali225 ja som vypisala obe 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre