Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
5. jún 2013

@annetty - uz je zaciatok noveho 😀 nepracuj tolko 😎 . ale jasan, chapem, uzavriet stary mesiac
A co Stelcl? co ti navrhol dalej?

falin
5. jún 2013

@speranza1 - ☹ ☹ ☹ ☹ , juuj moja, len to nie 😖 ☹ ☹ ☹

speranza1
5. jún 2013

@falin 😢 😢 😢 ..hej uz to tak bude.... presne ako po ine razy--presne tak isto... este ma aj muz nasral..lebo ma ani nepodrzal....somar 😔 😔 😔 😔

speranza1
5. jún 2013

@falin a aj ma boli brusko..nie ako na mezes..tak inak...tak ma reze ci co... 😖 😢 😢 😢 😢 ... budem sa musiet dnes sama potajnosti vyplakat...

falin
5. jún 2013

@speranza1 - muzom to dochadza neskor 😖 . Posielam objatie, je mi to velmi luto, moja. Poplac si a vykric sa, nech sa vyplavi vsetok stres von

speranza1
5. jún 2013

@falin ani sa vyplakat nemozem teraz, mam tu sefa... doma sa vyplakat nemozem..lebo sa ma mm opyta ze co zase revem... je mi na nic!!!

speranza1
5. jún 2013

ospravedlnujem sa vsetkym, ze som tu vniesla moj smutok...

ria191
5. jún 2013

@speranza1 kurňa speri veď to už nie je možné ☹ ☹ ☹ .

tinkatinulka
5. jún 2013

@speranza1 Posielam silné objatie

speranza1
5. jún 2013

@ria191 ku a fix.... idem sa hodit o zem 😀 😀 😀 😀 .. kaslem na to ria.... je to vsetko na milu jarmilu.... vy*eriem sa ja na vsetko.... aspon na isty cas znova 😠

ria191
5. jún 2013

@speranza1 neštvi ma a na čo by sme tu boli hm???????? sprav test

speranza1
5. jún 2013

@ria191 som len 8 den po KET... a testy pre mna su zbytocne.... ciarka tam bude a bude postupne slabnut.... ako vzdy.... planych naaadeji som uz mala a zazila dost

speranza1
5. jún 2013

@tinkatinulka dakujem tinka...asi sa presuniem do temy k vam zufale snazilky 😀 😀 😀 😀 ... lebo toto u mna je uz zuuufalstvo...ciste zufalstvo

lucky29
5. jún 2013

Ahojte, Je tu niekto kto už posielal žiadosť o refundáciu IVF do Všeobecnej zdravotnej poisťovni???

speranza1
5. jún 2013

@lucky29 nasa riuska tam posielala myslim (@ria191)

natali225
5. jún 2013

@speranza1 ešte to nevzdávaj moja 🙂

ria191
5. jún 2013

@speranza1 neser ma neopováž sa mi zdrhnúť. Ja viem aj ti rozumiem už to serie aj mňa, že ti to takto vždy dopadne a nikto stým nič nerobí ☹ ☹ ☹. Neznášam plané nádeje, ale ja tomu skrátka neverím čo keď tam je ešte to "možno"

speranza1
5. jún 2013

@natali225 dakujem moja...ale tento moj scenar je mi uz daaavno znamy....co uz... co boli ..to preboliiiiiiiii 🙂

ria191
5. jún 2013

@lucky29 veľa z nás posielalo do VšZP čo potrebuješ?

speranza1
5. jún 2013

@ria191 hej...vies aka som nasrata ja??? ja uz naozaj nicomu nerozumiem....kde sa stala chyba???? "chybicka se vloudila...zeby pani v NDR spravili niekde chybu"??????????? 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
5. jún 2013

@speranza1 pre teba ale malo byť pri inej príležitosti ☹

melisska
5. jún 2013

@speranza1 joj moja 😢

speranza1
5. jún 2013

@ria191 vdaka moja..... mam ich 4 a dnes ich posuniem tym ktori to najviac potrebuju..takze hlaaste sa kto chce srdiecko 😉 🙂

tlucka
5. jún 2013

@speranza1 to mi je ľúto. Vyplač sa, bude lepšie.
V utorok asi nemali v RF úspešný deň, ja už mám tiež bolesti ako na mrchu, takže nič dobré nečakám ☹

ria191
5. jún 2013

@speranza1 vidím, že ti humor nechýba najprv ma rozreveš a potom ..... ach joooo tie tvoje trefné šplechy. Já tě zkrátka miluju 🙂

speranza1
5. jún 2013

@melisska co uz... ani neviem co by som povedala 😢 ....nepacilo sa ani jednemu z 9tich bombuliek u mna 😔 ... a uz nepocitam ani kolko ich mame v nebicku 😔 .. cele iste cele osadenstvo tam hore dava na mna pozor 😀 😀

speranza1
5. jún 2013

@tlucka bolesti na mrchu su dobre znamenie... ved ty nespinis a ani nic.. ty len krasne ver.... u teba to bude tutovka..to len ja "stara paka" tu budem oxidovat donekonecna 😀 😀 😀

speranza1
5. jún 2013

@ria191 aaale uz ani neviem ci sa mam smiat ci plakat ci niekomu po papuli dat.... 😲 😲 😲 (si predstav mna maleho prcka ako davam niekomu po papuli) 😀 😀 😀 😀

melisska
5. jún 2013

@speranza1 dáva, ale príde tvoj čas 🙂
@ria191 ty nemáš vtáčiky rada? 😀 😉

speranza1
5. jún 2013

este 40 minut a pojdem sa vyplakat na cintorin k babke a dedovi a zapalim sviecku tym mojim nezbednikom, ktori pri mne nechceli zostat (keby tu bol smajlik plac cez smiech ..tak ten by vystihol co chcem povedat....alebo lepsie povedane, ako sa citim)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre