Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
11. jún 2013

@melisska tak treba nieco dat do taniera a mozes posilovat 😀

sarasota
11. jún 2013

@mimika1973 tak neako to citim aj ja.Babenky prosime recept na pozitivnu vlnu.Ja pojdem na nu naskocit do Chorvatska.A chystam sa v auguste. 😉

ria191
11. jún 2013

@speranza1 svatá pravda 😀

ria191
11. jún 2013

@sarasota aj mne by sa taká chorvátska vlnka veru páčila nuž bude mi musieť stačiť aj tá Váhová 😀

ria191
11. jún 2013

@tinkatinulka veru vyzerá to, že sme všetky pichali 😀 😀 😀 (orgalutran)

sarasota
11. jún 2013

ozaj ked som bola v nemocke tak mi segra vravela ze ste planovali stretko aj bolo?

ria191
11. jún 2013

@falin a myslíš, že sa nám to niekedy vráti alebo prdíme aj my na to 😕 😕 😕

ria191
11. jún 2013

@sarasota jasné, že nebolo chceli sme aj s bruškami a veď vieš ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sarasota
11. jún 2013

@ria191 prinesiem taku tehulkovsku ako bola pred rokom a naskocime vsetky na nu 🙂

ria191
11. jún 2013

@sarasota veru bodla by počuješ dafča @dafy 😀 😀 😀 chystá sa tehu vlniskoooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀

speranza1
11. jún 2013

baby Dr. mi uz odpisal, ze v mojom pripade su uz bezmocni, ale ze mozem skusit tie vysetrenia a potom uvidime... 😔 😒

adriana89
11. jún 2013

@falin ja som v rakusku len som vam sem napisala ci aj v brne to taak je a ci to poznate

ria191
11. jún 2013

@speranza1 to fakt???????? a čo potom ja hm ???????????????

sarasota
11. jún 2013

@speranza1 daj porobit vysetrenia a my Ti tu tehu vlnu podrzime a na 100 percent naskocis aj Ty 😉

speranza1
11. jún 2013

@ria191 tebe tak niekto uz napisal? alebo povedal? nie..takze mas staaale naadej a sancu...

ria191
11. jún 2013

@speranza1 nie mňa sa boja 😕 😕 😕

speranza1
11. jún 2013

@ria191 nie moja.... ja to mam rada, ked niekto jedna na rovinu... troska ma to zaskocilo...dam urobit tie vysetrenia a potom budem rumazgat..teraz este nie... este tomu stale verim, ze je stale nadej aj u mna...

tinkatinulka
11. jún 2013

@speranza1 ale micka aka bezmocnost prd uvidis ked obehas vsetko co treba a uvidíš potom, či sa čo najde nadej umiera posledná 😉

speranza1
11. jún 2013

@tinkatinulka ved hej... uvidim ako dopadnu vysetrenia... 😉

sarasota
11. jún 2013

@speranza1 taku odpoved neberiem 😠 .Budes tehulka ja v to verim.

tinkatinulka
11. jún 2013

@speranza1 a hemato už mas termin???

melisska
11. jún 2013

@speranza1 aj ty máš šancu, sup na vyšetrenia a uvidíš, kde je chyba, ja myslím, ze hamatologia 🙂 a potom tehulkovanie, nevesaj hlavičku, mne povedal , ze sme najhorší , lebo nám nič čo by vadilo otehu nezistili, a vidíš, príde aj tvoj čas🙂

sarasota
11. jún 2013

babulky prisla mi sprava: Mlada pani velmi Vas milujem,len to nepovedzte manzelovi.Posielam Vam pusinku. 😲

sarasota
11. jún 2013

a najlepsie na tom je ze mi ju poslal manzel 😀

speranza1
11. jún 2013

@tinkatinulka nie ..mala mi ho vybavit @dafy..ale neviem kde je....

ria191
11. jún 2013

@speranza1 veď aj ja ho mám preto rada, že povie všetko na rovinu aj keby mi povedal, že nemám šancu, tak by ma neudržal a určite by som to nevzdávala. Tak isto ako ty to nevzdáš 🙂

speranza1
11. jún 2013

@tinkatinulka dakujem moja
@sarasota mas skveleho manzela... kiezby som s aj ja dockala niecoho takeho...

@melisska viem moja... viem... urobim tie vysetrenia pojdem na posledne 6 IVF a po tomto uz koncim...

ria191
11. jún 2013

@speranza1 ja viem, že ma asi zabiješ a darované spermie eeeee asi nie 😕 😕 😕

ria191
11. jún 2013

@sarasota aj ja chcem takého romantického mm 😨

speranza1
11. jún 2013

@ria191 nezabijem ta...uz nam ich navrhovali..to este neviem, je to velmi tazke rozhodnutie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre