Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
25. jún 2013

babenky pomoooooooooooooooooooc pozrela som na moj fotoblog a tam je uz 37 😝 a ja sa citim na 18 😀 😀

dia03
25. jún 2013

@dafy mne dr.Anna nepovedal, ze mam dalej stimulovat, len mi povedal velkost folikulov a sliznice a poprial vela stastia 🙂

sarasota
25. jún 2013

@nelly3 cele to trvalo asi 15 min o 8:15 som bola uz vybavena .Na odber tam nebolo vela ludi.Ja som bola prva a @daska32 bola druha.

lienka_1
25. jún 2013

@dafy Viem presne na co myslis. Ale gynekologicka nemusi vidiet vsetky foliky a niekedy mas jeden vacsi a 4-5 mensich a myslim, ze radsej obetuju ten jeden vacsi a nechaju dozriet tie zvysne, aby bolo viac vajok. Gynekologicka si tie mensie nemusi vsimnut alebo jej nepridu podstatne. Mne v januari robievala usg iba sestricka!!!!!( ze vraj specialne vyskolena) a mam pocit, ze to nezmerala uplne presne a hlavne, ked to potom ukazala lekarovi, cital iba to, co tam ona zapisala. Jeden doki mi raz povedal, ze ultrazvuk vie spravit kazdy, ale spravne ho precitat a interpretovat uz nie. Ja by som sla za Anickou( take pekne meno) 😀

lienka_1
25. jún 2013

@sarasota Ja si pri zmienke o mojom veku stale opakujem, ze vek, vaha a vyska su iba cisla 😀

dafy
25. jún 2013

@lienka_1 sestrička? 😀 😀 😀 😀 veru zvláštne meno ma či priezvisko 😀 😀 😀

lienka_1
25. jún 2013

@dafy Veru sestricka. Lekarku som videla iba pri konzultacii, lekara pri OPU a vklade.....a pri follow-up(kontrole) aj to si pako neprecital poriadne moju kartu a tlacil ma do darcovskych vajicok 😖

sarasota
25. jún 2013

@lienka_1 ale vcera tam bolo len 36 😀

lienka_1
25. jún 2013

@sarasota Tak si zase o rok krajsia a mudrejsia 🙂 Vsetko najlepsie prajem! 😉

sarasota
25. jún 2013
sarasota
25. jún 2013

@lienka_1 tak ako teda kto rozbieha tu tehu vlnu?Na koho sa mozem potom stverat nech sa na mna neake tehu vyrusiky nalepia

tinkatinulka
25. jún 2013

kočky mali by ste napisat novu tabulku že kedy ktora idete aby bol prehlad..ja sa hlasim na sept.2013 😉

dafy
25. jún 2013

@sarasota každý má na háku vybodli sa na to 😝 😝 😀
ale takto dievčence tehule nebudete?? haa

lienka_1
25. jún 2013

@sarasota Uvidime, ktora prva naberie odvahu 😉

melisska
25. jún 2013

@dafy ja som k nemu chodila, ma super utz, do jednej telky pozeras tu, on ti všetko ukazuje 🙂 on ti pomeria foliky a ty potom zavolas nonstop linku, nadiktujes foliky koľko a veľkosť, sestrička si zapíše, zanesie dr. On ti nato zavolá ,a povie čo ďalej 😉

dafy
25. jún 2013

@melisska tak mi robila aj moja tiez ma super vybavenie ukazovala mi tie vajka na telke aj ako ich merala...no ale jasne ze nemá s tým skusenosti

melisska
25. jún 2013

@sarasota všetko najlepšie a pfuj, pfuj, pfuj .... 😵 na stastny tehu rok 🙂

sarasota
25. jún 2013

august 2013
@tinkatinulka september 2013

melisska
25. jún 2013

@dafy dr. Anna je dr.anna 😀

natali225
25. jún 2013

@sarasota všetko najlepšie k narodeninkám 😉 , nech sa ti splní najväčšie želanie 😉

dafy
25. jún 2013

@lienka_1 no ako vidím ziadna nenaberie tu odvahu 😀 😀 vsetky si to nechali na potom 😀

sarasota
25. jún 2013

@melisska dakujem verim ze bude tehu ako je ten tvoj 🙂

dafy
25. jún 2013

@sarasota krásny PO narodeninkový deň ti prajem 😉

melisska
25. jún 2013

@sarasota bude 🙂

sarasota
25. jún 2013

@natali225 dakujem taketo zelanie nech sa splni kazdej z nas 🙂

ria191
25. jún 2013

čaute "sračky" vidím, že ste pototo tak začnem ja 😀 😀 😀

dafy
25. jún 2013

alebo kazdá z vás stimulkuje a ste ciho čooooooooooooo?? 😀 som vas prekukla 😝 😀 😀 😀 😀
@melisska by nám vedela o tom povedať svoje 😉 😀 😀 😀

dafy
25. jún 2013

@ria191 hahhahahha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zabila si 😀 😀 😀

falin
25. jún 2013

@lienka_1 - mi to pripomenulo Maleho princa, ktory hovoril ze dospelakov zaujimaju cisla a podla toho potom hodnotia. Zial je to castokrat pravda 😒

lienka_1
25. jún 2013

@dafy A monzo do toho strelim a pojdem 😀 😀 😀 teraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre