Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
4. júl 2013

@buba08 u mňa sú tie transféry total že na "p.....u" mám tam myóm a keď sa chcú cezeň dostať, tak nasilu auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ria191
4. júl 2013

myslela som na pipinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buba08
4. júl 2013

@ria191 jasne pochopila som, ja som do transferu zatial nedosla

ria191
4. júl 2013

@buba08 žeby pokusný králik 😕 😕 😕 tak musia vedieť do akého štádia sa dostanú embryá, aby ste sa mohli pohnúť ďalej prinajhoršom pôjdete do darovaných či nie??????

buba08
4. júl 2013

Asi som od RF cakala len pozitivne spravy a rozum a realita ostali doma, ale uz som doma, takze su spat pri mne a pekne mi to znovu dochadza

vrabcek24
4. júl 2013

@buba08 nestresuj, my sme tu každá ina klasa či kategória, ja som tiež exot, ktorého nevedia zaradiť, ale zázraky sa stále dejú 😵

ria191
4. júl 2013

@buba08 tak toho som sa vždy bála to musí byť veľmi ale veľmi ťažké zostať stáť v polovičke, ale vidím že si silná

melisska
4. júl 2013

@ria191 počuje a už sa na tom pracuje 😉 😀

buba08
4. júl 2013

@ria191 presne ako pises pokusny kralik, aj vcera to tak Stelcl nezval, bohuzial, ale budeme na vas robit pokusy 😀

ria191
4. júl 2013

@vrabcek24 presne tak veď by sa besne nudili, keby nás nemali 😀 😀 😀

melisska
4. júl 2013

@tinkatinulka Dakujeme🙂
No ja som asi v kategórii kde nic tu nič 😀

tinkatinulka
4. júl 2013

@ria191 no ano € su doleszite a hlavne chut bojovat 🙂

ria191
4. júl 2013

@melisska kde nič tu nič a zrazu bááááááááách a tehuľa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buba08
4. júl 2013

@vrabcek24 ja viem, ze vsetky to mame tazke, od vcera je to take cerstve, tak som sa rozpisala a Stelcl ma znovu vratil zo snov do tvrdej reality a zistila som, ze je to horsie ako som cakala, ale mohli by nas dat do spolocnej kategorie exotov 😀

ria191
4. júl 2013

@tinkatinulka chuť sa vždy nájde aj keď niekedy to chce čas ale s tými € to je ťažšie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

melisska
4. júl 2013

@ria191 na lupiny, to iste 😀
Asi tak 🙂D baaaac

vrabcek24
4. júl 2013

inak dobré ráno babulky,
tehuľky sú nááááádherné 😅 😅 😅 😅 , snažilkám tiež veľa šťastia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , nech nám to tu krásne tehotnie 😀 , veď aj ja chcem naskočiť na tú vlnu tehuľkovskú
keďze môj gyndoš je skeptik ako aj manžel, tak by som im chcela vytrieť zrak, že aha zázraky sa dejú aj u nás 😅
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lubica1979
4. júl 2013

@melisska dnes idem na sono, tak som zvedavá čo doki povie. Mala by som byť 9 tt. Ten strach je hrozný, dúfam, že srdiečko bude biť.

melisska
4. júl 2013

@vrabcek24 budu, trpezlivosť 😉 😵

ria191
4. júl 2013

@buba08 keby si vedela čo som sa ja narevala po každej konzulke (teda ja moc nerevem len predýchavam 😀 😀 😀 ), ale je super že Marcelko je taký úprimný teda mne to besne vyhovuje a zatiaľ som mala veľa takých MUDr. čo si nedávali servítku pred ústa a pripravili ma takmer na všetko rovno a otvorene inak by som to už dávno vzdala je lepšie keď človek vie na čom je 😀 😀 😀

melisska
4. júl 2013

@lubica1979 bude biť 🙂))) tak silne držíme palceky 🙂 ono je už potom cele tehu o strachu....stále niečo 😉 ale my to zvládneme 😉
Jedno srdiečko pre vas 🙂nedá sa mi teraz poslať ze fedor, ja im dám fedor, idem skúšať ďalej

buba08
4. júl 2013

@ria191 tak to ano, mas pravdu, manzel zhodnotil, ze sa mu paci jeho pristup a hovori veci na rovinu, aj ja mam dnes revaci den, ale snad to do zajtra prejde

ria191
4. júl 2013

@falin falinka ty sa určite čvachceš v mori kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????

melisska
4. júl 2013

Ze fedor 😀 😀 😀 error

ria191
4. júl 2013

@buba08 jafné treba sa vyrevať a ísť ďalej 😀 😀 😀

melisska
4. júl 2013

@ria191 nie falinka je domka 🙂

lubica1979
4. júl 2013

@melisska ďakujeme 🙂 veď toho, potom celé tehu ten strach

melisska
4. júl 2013

@buba08 jedno srdiečko pre teba moja 🙂 😵

buba08
4. júl 2013

@dafy ahoj dafy, preco PICSI neodporucaju?

buba08
4. júl 2013

@melisska jeeeeej melisska dakujeeeeeeem, velmi potesilo, moje druhe srdiecko na MK 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre