Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
6. sep 2013

@speranza1 Speri, on (On) ti odpovedá?

speranza1
6. sep 2013

@holly74 ... ano 😉 ... kazdy den sa spolu rozpravame (tak vnutorne) 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

miscok
6. sep 2013

Tak baby,mame 7 vajok po 1.UTZ. Vpravo 16,17 a 19mm, vlavo 11,16,19 a 21mm.Sliznica 5mm.Co na to hovorite? 😕

holly74
6. sep 2013

@speranza1 Tak to máš dobré...

yanka1
6. sep 2013

@miscok super, perfektne : )) a ake velke na 8.den : ) OPU uz asi dlho nepotrva ...

miscok
6. sep 2013

@yanka1 Hned som pisala do RF,tak som ako na ihlach,co odpisu.Moja lekarka je na dovci,ale mam kontakt na zastup.Trpnem,ci si mam este zhanat 1 Merional,kedze sa mi podarilo 1 ampulku rozdrvit v ruke ☹ a to u nas len tak v lekarni nemaju a musi sa objednat.Aaach.

yanka1
6. sep 2013

@miscok odkial si , ja mam v chladnicke, ale v BA ... info z utz skus radsej zavolat rovno na non-stop linku aby si nestracala cas, keby bolo treba rychle nieco pichat ...
a inak, mne sa podarilo znicit dve : ))

speranza1
6. sep 2013

@holly74 moja.. vies, ze som myslela obrazne....tak dufam, ze sa nadomnou nepohorsujes 🙂 ....

tinkatinulka
6. sep 2013

@miscok pri tejto velkosti folikou už asi pichat nebudes..a opu tak aj možno nedelu 🙂

miscok
6. sep 2013

@tinkatinulka To faaaakt? 😅

miscok
6. sep 2013

Baby nie som teraz doma a nemam po ruke to cislo na non stop linku kam volat.Nemate ho niektora?

yanka1
6. sep 2013

@miscok volaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!! +420774117766

yanka1
6. sep 2013

@tinkatinulka @miscok tiez si myslim ze to bude v nedelu, ak nie aj zajtra : )

holly74
6. sep 2013

@speranza1 No čo si, jasné že nie 😀 ..vieš ja len neviem čo si mám o tom celom myslieť...o tom, aká nespravodlivosť v tomto vládne...koľko detičiek sa narodí do akých hrozných pomerov...a tí, čo sú schopní dať im lásku, domov, starostlivosť, sa úplne márne pokúšajú robiť všetko možné a nemožné a nie je im dopriate... Ja by som chcela vedieť prečo??? Prečo žiadne moje embyro nedostalo šancu žiť? Ja viem že treba veriť a vydržať, ale ak mám hovoriť za seba, ja som už "držím" tak dlho že som na konci svojich psych. aj fyzických možností...už to ja sama za seba vidím veľmi reálne tak, že deti mať nebudem, že to bude osud, ktorý bol pre mňa určený. 😒

tinkatinulka
6. sep 2013

@yanka1 zajtra to nemoze byt pretoze musi pichnut pregnyl 36 hodin pred opu

yanka1
6. sep 2013

@tinkatinulka hej, mas pravdu .... mna pomylil ten najvacsi 21 mm, lebo ten uz aj je na vybratie ... ale stavim stovku na nedelu : ))

yanka1
6. sep 2013

@gaga83 uz volaj ... som zvedava a uz len chvilku na nete : )

miscok
6. sep 2013

@yanka1 @tinkatinulka ste ma uplne vystresovali 😀 😀 😀
Volala som,odpovie mi Kozumplik. @zibi zasa "on" 😝

tinkatinulka
6. sep 2013

@yanka1 no ak bude pichat orgalutran tak to podrži a aj pregnyl sa nacasuje..niekedy pri normalne ovu praska až ako 25mm folik 🙂

speranza1
6. sep 2013

@holly74 myslim, ze na to mysli kazda z nas, a rovnako aj ja... aj ja mam dni kedy to "nezvladam" a musim sa vyplakat a pohorsujem sa ake je to vsetko nespravodliveeeeee a kricim a samozrejme, ze sa aj polutujem..aka som ja "chudinka" 😀 😀 😀 😀 .... ze kolko este ma clovek cakat, trpiet..kde ma az siahnut.... zrejme este sme obe nesiahli az na dno svojich sil ..aj ked my si myslime, ze ano.... niekedy ani sam clovek nevie, kolko vela sil sa v nom skryva...az kym nepadne na skutocne dno....

tinkatinulka
6. sep 2013

@miscok nemaj strach mne robil vklad pri prvom pokuse a bol super 🙂 ucho ale vedel co robi

yanka1
6. sep 2013

@miscok to sme nechceli 😉 😉 😉 len fakt je ze na mailovu odpoved by si cakala dlhsie ...
ja teda neviem, ale mne kozumplik nepripada uplne od veci ... je mladsi, to hej, ale mne prisiel starostlivy a precizny ... tak neviem

miscok
6. sep 2013

@yanka1 mne robil priechodnost vajcovodov a bol naozaj mily a taky opatrny 🙂 len sa smejem,lebo mam na neho asi stastie a baby tu pisali o jeho mladom veku.Urcite je ale odbornik-inak by tam nebol 😉

gaga83
6. sep 2013

@yanka1 takže 1 - 5 bunkové, 3 - 4 bun, a ešte sa nám dodatočne zobudilo 1 -3 bunkové 🙂 🙂

gaga83
6. sep 2013

@yanka1 To čo je 5 bunkové to je dobré? Zabudla som sa spýtať keď je zajtra sobota kedy mám volať, či tak isto? 🙂 🙂

yanka1
6. sep 2013

@gaga83 ale tak to sa im dari paraaadne, len tak dalej : ) ja som mala vcera najviac sestbunkove , a 2 iba stvorbunkove ... si budem s nimi musiet vazne pohovorit, lebo budu asi po mamicke, ta ma stale kopu casu a najlepsie vykony podava az pod tlakom, v casovom strese 😀 😀

yanka1
6. sep 2013

@gaga83 mne povedali, ze 2.den - ako mas dnes ty - by mali byt 2-4 bunkove ... tak podla tohto sa ti delia uuuuplne nadstandardne a ukazkovo : )
skus volat tak isto : )

miscok
6. sep 2013

A je to tuuu:dnes posledny Merional a Orgolutran,zajtra rano Orgolutran a o pol noci Pregnyl. V pondelok o 11:00 OPU 😅
Poradite,kde sa da dnes v BA zohnat Orgolutran???

tinkatinulka
6. sep 2013

@miscok ja mam jeden ale som daleko..popytaj sa sarasotky ona mala jeden je z TT

yanka1
6. sep 2013

@miscok fuuu, ani len netusim.... skus v nejakych lekarnach pri nasich CAR, tie by teoreticky mohli byt vybavene ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre