Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
24. okt 2013

@sally2401 ahoj aj ja sa chystam na Ket, v stredu nam naplanovane sono u svojho gyndosa. Chcem sa spytat aky je postup po sone?

sona_fit
24. okt 2013

@mirkakn1
Ahoj, cena bola 800,- Kc na noc.

sona_fit
24. okt 2013

@tlucka
tak ako ? Ja som myslela že ty ideš až v piatok a Monika dnes a teraz čítam že je to naopak 😉
Už si doma, ako sa cítiš?

sona_fit
24. okt 2013

@monikak1
Silno na Teba myslím, nech to zajtra dobre dopadne a máš krásne vajka! Držkaj sa!

mirkakn1
24. okt 2013

@sona_fit dakujem pekne, mne sa to aj tak zda vela, lebo ja by som potrebovala aspon na 5 dni, budem este asi hladat nieco ine. uvidime 😉

sona_fit
24. okt 2013

@mirkakn1
skús teda niečo v okoli Brna, napr. slavkov alebo si pozri hostely, tie sú lacnejšie 🙂

tlucka
24. okt 2013

@sona_fit
@mirkakn1 Tak už som doma po odbere. Dnes tam bolo nejako veľa ľudí, takže neskoro ma pustili domov. Nakoniec som mala 8 folikulov, z toho 7 zrelých vajíčok, tak pevne dúfam, že sa pekne oplodnia a budú sa deliť. V utorok by som mala mať predbežne vklad. 😉 A odber mi robil Marcelko 😀 😀 😀

tlucka
24. okt 2013

@sona_fit ahojky, aj si si dnes volala, ako sa tvoje embryjká vyvíjajú?

tlucka
24. okt 2013

@mirkakn1 držím na zajtra palčeky 😉

mirkakn1
24. okt 2013

@nelly3 ahoj, chcem sa spytat, ked si bola na utz., volala si doktorovi na telefon, alebo na tu ich horucu linku, uz zacinam stimulovat a chcela by som vediet, ako je to rychlejsie. dakujem 🙂

gaga83
24. okt 2013

@tlucka krasna urodicka;);) nech sa pekne oplodnia do zajtra ;);)

tlucka
24. okt 2013

mirkakn1 jééj, pomýlila som si ťa s monikou 😀 😀 Ešte som asi po tej narkóze nejaká mimo

mirkakn1
24. okt 2013

@tlucka dakujem, ale neviem, ci si si ma s niektorou inou babou nepomylila, lebo ja zajtra nic nemam 😀

tlucka
24. okt 2013

@mirkakn1 jasné, že pomýlila, viď príspevok vyššie 😀 😀

sona_fit
24. okt 2013

@tlucka
Gratulujem, nečudo že ta tak bruško bolelo 🙂 Už len nech sa im darí! Mna pustili tiež až o jednej, Stelcl nestíhal 😉 uvidíme ako zajtra Monika 🙂
My sme si dali nakoniec oplodniť všetkých 6, a dobre sme urobili, sú z nich akurát 4 embrijka, dúfam že vydržia 😉

13nika13
24. okt 2013

@martinusa22 Ja som nikde nič neoznamovala 🙂

miscok
24. okt 2013

@gaga83 Sa ti to krati uz 😉

tlucka
24. okt 2013

@monikak1 držím palčeky na zajtra 🙂

gaga83
24. okt 2013

@miscok no veru ale mohlo by este rychlejsie😀😀 A ty sa ako dnes citis uz je lepsie? Tehu grcky mame kde😀😀😀😀

sona_fit
24. okt 2013

@tlucka
A ako ti kázal dávať utros? Ja si mám dávať 4-0-4

tlucka
24. okt 2013

@sona_fit ja tiež. Prečo si si nechcela dávať všetky vajká oplodniť?

kati777
24. okt 2013

dievčatá kedy sa pichá Cetrotide,kolký den sa má začat ?

13nika13
24. okt 2013

@sona_fit Ja som tiež dávala také konské dávky 4-0-4 😀
Konečne ich už neberiem 🙂

miscok
24. okt 2013

@gaga83 Na dobre sa dlhsie caka 🙂 Verim,ze to tentoraz klapne 🙂 Ucim sa vsugerovavat si,ze mi nie je zle,miestami to funguje 😀 Aby sa zadarilo,posielam grcky a tehu virusiky..

gaga83
24. okt 2013

@miscok verim a drzim palceky ze to dotiahnete do uspesneho konca😀😀. Mne vzdy tiez bolo zle ale ked som sa najedla bolo chvilu fajn . Takze som vkuse jedla a za 2 mesiace som vzdy pribrala 5 kg co mi aj potom ostali ☹☹ . Postupne som ostala buchticka:-P:-P:-P

miscok
24. okt 2013

@gaga83 Aspon bude drobcovi u teba teplucko a makkucko 🙂 A pri behani za nim,kilecka navyse vybehas 😉

tinkatinulka
24. okt 2013

@nelly3
@ria191 kocky myslím na váš a držím palce,uz vám hackujem capacky pre drobcov.

sally2401
25. okt 2013

@gaga83 ja som minulý rok bola na meranie sliznice u svojho gynekológa ale chodila som tam 3 mesiace a s liekmi aj bez liekov, a stále mi hovoril že je nízka a nerastie, vždy som napísala dr. do RF mail ako to vyzerá, a keby to bolo v poriadku tak by bol naplánoval KET, ja som sa 4 mesiac naštvala a išla na meranie do RF a bola v poriadku. Teraz som nenechala nič na náhodu a išla hneď na meranie do RF a hneď mi dr. určit termín KET, a kedže mám vytvorený folikul tak mi dal na zajtra večer pregnyl, aby sme vyvovali ovuláciu a využili prirodzenú tvorbu hormónov, a na budúci piatok na KET. Takže po sone napíš dr. a on ti odpovie čo ďalej. Držím palce 🙂 😉

sally2401
25. okt 2013

@nelly3 a ty ideš už na ET, alebo začínaš iba stimulovať, nejako sa tu začína strácať vo všetkych príspevkoch 🙂

gaga83
25. okt 2013

@sally2401 dakujem, a nech ti to dobre dopadne;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre