Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

patrissia
29. dec 2013

ahojte babulky, pozerám, že kolko tehuliek sem pribudlo 🙂 Všetkým vám zo srdiečka gratulujem a prajem aby ste to dotiahli do úspešného konca. Mne śa ten čas neuveritelne vlečie... Máme dohodnutý termín u Dr. Stelcla na 27.1., skôr nebolo volné a to som volala už začiatkom decembra... Dúfam, že pre všeky bude rok 2014 šťastný... Nám sa v roku 2013 moc nedarilo, preto dúfam, že za všetko zlé nás teraz čaká už len to dobré... Kolko je vás tu takých čo idete v januári na konzultáciu alebo ivf či ket?

kako23
29. dec 2013

@patrissia ahoj, tak to Ti verím, že ten čas sa vlečie, bola som na tom podobne keď som čakala na prvú konzultáciu.... 😕
mňa čaká minim.IVF v januári, čakám na menzes akurát a potom začínam stumilovať, sú tu ešte aj ďalšie dievčatá, ktoré idú na KET v januári. Tak držím palce, aby ten čas rýchlo zbehol a aby bol rok 2014 naozaj úspešný pre všetky snažilky 🙂

mimika1973
29. dec 2013

AHojte babulky, dakujem za srdiecko 🙂, kto mi ho poslal? 😉
Vsetkym Vam prajem, aby rok 2014 bol len uspesny a s prichodom vela babetiek! 😵 😵

zuzanka05
29. dec 2013

@patrissia Ahoj..Aj ja idem novom roku na min.ivf.koncom januara zacnem stimulovat a potom sup do toho...verim ze sa nam uz podari,lebo ja mam uz vela negativne spravy za sebou..Bratislave(gynfive)som bola 2 krat na ivf a 2krat KET..a stale nedarilo,a stale hovorili,ze je vsetko ok,tak sme rozchodli,ze radsej skusime inu kliniku....Ti teraz ides na konzultaciu,alebo uz na ivf?

ria191
29. dec 2013

@nelly3 @sarasota @speranza1 @lienka_1 @sally2401 @zoji79 @annetty 😀 😀 😀 @melisska @falin @tinkatinulka @mimika1973 a ostatné kočky verím, že ste prežili krásne a pohodové vianočné sviatky a do Nového roku vám prajem, aby sa vám splnilo všetko po čom veľmi preveľmi túžite aj keď niektoré ste to už dosiahli melča a sarasotka 😀 😀 😀. Momentálne vás síce zanedbávam, ale verím teda popracujem na tom, aby sa to zmenilo 😀 😀 😀 @dafy dafuška moja na teba srdco moje som skoro zabudla 😝 😝 😝 niekedy sem hoď nejaké pupkaté foto nech sa potešíme 😀 😀 😀 . A bacha pupkaté nie pukaté 😝 😝 😕 😕 foto 😀 . A moje novinky "cholky", tak ja sa pridávam k annetty a môj boj nateraz končí 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ "kua" a ak operácia dobre dopadne tak poklušem za vami takou rýchlosťou o akej sa mi ani nesnilo 😀 😀 😀 dúfam, že vás dobehnem nelčiatko, tinčiatko, lienočku a možno aj falinku 😉 😉 😉. Zatiaľ sa tu majte lebo synovec má absťák a to som tu iba malú chvíľočku och dnešná mládež 😀 😀 😀 😀

nelly3
29. dec 2013

@ria191
ahojjjjjjjjjjjjjjjj moja si nam chybala a co teda gyn, ti povedal ze ides na operaciu ci ako?

lienka_1
29. dec 2013

@ria191 Tak si drzme navzajom palce! 😉 Aj Tebe vsetko dobre do dalsieho roka...a aj vsetkym ostatnym zienkam 🙂 Nech je rok 2014 pre nas extra plodny!

tinkatinulka
29. dec 2013

@ria191 tesim ze si dala info,ja sa kurirujem,lieky doma ale bojim bojim..uvidime kedy príde vhodný čas na nás ale číslo 2014 je pekné tak dufamze aj pre nás,korčule.

ria191
29. dec 2013

@nelly3 ale nelča to je rýchlosť ty jediná "korčula" tu často hopsáš na koňovi čo ???? Východniaročky sa asi teraz často hrávajú na medveďa už dlho tu žiadna ani nenakukla sperča dostane po rici vôbec neviem čo s ňou je ☹ ☹ ☹ . Čože gyn. ten o tom ešte nevie a ako ho poznám no uff dúfam, že ma "nezj....e" ako sýkorku, ale sám pán docent "Bielčo" mi hneď hodil termín a taký skorý, že mi už teraz cviká riťka 😀 😀 😀 13.2. 😠 😠 😠. Pozerám, že sa chystáš na dlhý protokol uff budem ti veľmi držať palce inak aj ja som si pichala až tri prášky ale je to v pohode budem na teba myslieť 😀

ria191
29. dec 2013

jééééééj cholky cholky ale sa vás tu zbiera krásna zostava no pozerám, že synovec bude musieť počkať 😝 😀

nelly3
29. dec 2013

@ria191
no ja som rychla 😀 moja drzim moc palce, ja som zvedava, ze tiez ako dopadnem atd. no ale rok 2014 je len a len nas. Lubim vasssssssssssssssssssssssssssssssssssssss 😵

lienka_1
29. dec 2013

@ria191 Ze na medveda 😀 😀 😀 Teraz sa skor hrame na doktora a liecime chripku 😀
@nelly3 Dnes ma bola pozriet kamka, co ma endosku a tiez dostala antiku a za 2 tyzdne zacina stimulovat. A ty sa kedy chystas? Alebo uz stimulujes? Naozaj som kona zanedbavala 😕

nelly3
29. dec 2013

@lienka_1
ahoj moja, no nestimulujem, az zaciatkom januara idem na antiku a tiez chodi do RF?

ria191
29. dec 2013

@lienka_1
@tinkatinulka tak už by bolo načase tu nestrašiť toľko 😕 😕 😕 😕. Verím, že aj my to dáme 😀 😀 😀. Inak nelča tvoje príspevky nejak kopírujú môj život ☹ ☹ ☹ mali by sme zvolniť tempo 😝 😝 😝 takto to dlho nevydržíme 😠 😠 😠 a propo ja som prespala dva dni konečne som splnila svoj sen si trošičku oddýchnuť ale musím sa priznať, že chorôbka ma skolila, ale už som ako rybička a a a už plánujem čo všetko do operky musím ešte stihnúť 😀 😀 😀. A ak sa dostanem ešte niekedy k ET tak si tak "je...em" s panvicou po hlave, aby som nič ale totálne nič nerobila, lebo vidím, že iba úraz ma prinúti oddychovať 😝 😝 😕 😕. Takže kočky začiatok roka je vo vašich rukách 😀 🙂 😕 😔 😝

lienka_1
29. dec 2013

@nelly3
@ria191 Ja som bola taka nazhavena na januar a moj drahy bude sluzobne prec 😠 A to mal na jeho pomery skvele kontrolne vysledky. Musel mi slubit, ze na "seba" bude davat pozor ako oko v vhlave 😀 Nelca, mozno teraz pojdeme spolu 😉

lienka_1
29. dec 2013

@ria191 Rius a ty by si mala ktorit tu svoju hyperaktivitu 😀 😀 😀

ria191
29. dec 2013

@nelly3 nelča ty tu teraz narobíš riadny napinák na naše nervy a to mnohé z nás budú mať krušné tri mesiace v práci som zvedavá ako budem fičať na koňovi 😀 😀 😀 . Neboj sa zvládneme to aj ty aj my ostatné 😀 😀 😀

ria191
29. dec 2013

@lienka_1 to fakt sa mu to tak zlepšilo ??? wow to je veľmo dobrá správa 😀. To neva mesiac hore dole. Do rici a ja po operke 6 mesiacov ništ nišťované ja sa asi zbláznim z toho čakania no budem rada, ak neprídem o maternicu, ale keď si na to všetko spomeniem tak uffff ja bych reval ako tur do pijavice. Je to všetko v pičungu, ale musím hold riskovať a tá moja hyperaktivita to je už pre doktora chocholúška alebo použijem tú panvicu 😀 😀 😀

ria191
29. dec 2013

@lienka_1 myslíš na pipíka dávať pozor 😀 😀 😀 neboj "chlapci" budú v poriadku 😝 😝 😝

ria191
29. dec 2013

do "rici" zosadám ☹ ☹ ☹ užite si krásneho Silva a hor sa do boja 😀 😀 😀

ria191
29. dec 2013

@nelly3 ozaj nelča ak by ti chýbali zo tri ampulky menopuru, tak v prípade núdze ti pomôžem 😀 😀 😀 .

lienka_1
29. dec 2013

@ria191 Skor na to, co ma vedla toho 😀 😀 😀 😀

lienka_1
29. dec 2013

@ria191 ze 10% morfologicky dobrych...toto tu este nebolo, takze sa az tak netesime a skusi este kontrolny spg niekde inde. Ale potesilo 🙂

nelly3
29. dec 2013

@ria191
ok, ale rysuje sa mi 20 ks za vybornu cenu 😉 musim vyzistit ako to poriesim cez poistovnu, mam este jeden pokus.

ria191
29. dec 2013

@lienka_1 jafné "jajuška" v chlade aby sa drobci mali dobre 😀 😀 😀 to fakt 10% dobrých??? to chce oslavu 😀 😀 😀

ria191
29. dec 2013

@nelly3 ja by som to kúpila veď vieš, že potom to ľahko predáš, ak by ti to náhodou preplatila poisťovňa oficoš

lienka_1
29. dec 2013

@ria191 Ani som tym cislam nechcela verit po tych vsetkych zapaloch. Ale robili to v CARe z ktoreho sme dzrhli 😀 😀 😀 , takze musime najst niekoho, kto sa vyzna lepsie a porovnat cisla. Uz sa chystam, ze napisem Fesimu 😉

ria191
29. dec 2013

@lienka_1 a čím si ho kurírovala či to tie vaše hry na medveďa tak zabrali ????

ria191
29. dec 2013

@lienka_1 nóóó napíš a pripomeň sa mu, že ty si tá čierna okaňa z ktorej je taký paff, že tropí koniny 😀 😀 😀

lienka_1
29. dec 2013

@ria191 No neviem, ci by ma spoznal, ja si davam tie slnecne okuliare dole, ked leziem na kozu 😀 😀 😀 😀
A praveze absolutne nic nebral, ziadna kura, malo tutu-mutu, lebo nebolo casu a priestoru 😀 😀 😀, Preil asi 2-3 dobre opice pri vsetkych tych rozluckach. Tak ja teraz neviem, ja uz kaslem ma maccu a vsetky tie vitaminy, ja uz beriem zivot ako pride. Len dufajme, ze kontrolne vysledky budu rovnake 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre