Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lubanka
9. jan 2014

@schatje6 tak ti držím palce, nech sa aspoň tá adopcia čím skôr vydarí 😵 nech to dieťatko, čo zavíta do vášho života vyplní vaše dni šťastím a spokojnosťou 😉

schatje6
9. jan 2014

@lubanka dakujem 😵

kako23
9. jan 2014

@schatje6 tiež ma to veľmi mrzí. sledovala som Ťa potichu....žiadne slová asi nie sú, ktoré by Ti pomohli to prekonať. ale v každom prípade po negatívnom vždy príde pozitívne, tak sa teš na to pozitívne čo Ťa určite čaká 🙂

lada_dee
9. jan 2014

@vlasatica ...jedna moja kamarátka rieši žiadosť, bola si ju dať vypísať u svojho gynekológa a pôjde ešte i za primarom na gyndu. Bola v poistovni a povedali jej, že to takto stačí.
Jeden cyklus na SR absolvovala, čiže "odporučenie CAR na SR" myslím raz dostala, ale sama som zvedavá ako dopadne.

nelly3
9. jan 2014

ahojte, prave som pozerala cennik na rok 2014, takze soft stoji 15000czk, KET 7000czk. ostatne som nepostrehla, zeby islo hore. len pre info.

tinkatinulka
9. jan 2014

@lada_dee nevies pre aku poistovnu?

ludinka
9. jan 2014

@nelly3 noo aj tak to pekne zdrazelo....za ket 7000 to je pekna palka 😒

kako23
9. jan 2014

@ludinka v pondelok idem do Brna. Nech sa na to pozrie Macháč ešte tam a dohodnem sa s ním čo budúci mesiac.

ludinka
9. jan 2014

@kako23 dobry napad, drzim palce nech to dobre dopadne

kako23
9. jan 2014

@nelly3 som si to prerátala tak je to zhruba o 70 EUR zdraženie...nie je to málo... 😒

nelly3
9. jan 2014

@kako23
no nie je, ale co narobime ked chceme dieta 😔

nelly3
9. jan 2014

@lada_dee
ja mam doveru a tiez by som to mala riesit, este mam chvilku cas, ale urcite si to chcem dat refundovat, som zvedava co dovera hmmm 😕

ludinka
9. jan 2014

@nelly3 jasne peniaze nejako naskrabeme-uz len aby to aj vyslo 😝

balinka
9. jan 2014

ahojte baby.3.2 objednani k dr.Korecovej,dobry vyber,alebo nie?DAKUJEM 🙂

vlasatica
9. jan 2014

@lada_dee dakujem vyskusam aj ja uvidime, ci to schvalia 😒

lada_dee
9. jan 2014

@tinkatinulka ....VsZP ...To, že si to dala potvrdiť u svojho gyn. obvodaka a u primára v nemocnici jej povedali v poistovni a aj tlačivá jej tam ochotne vytlačili. Ona potom len mailom do Brna poslala to, čo majú oni vyplniť... Uvidíme a držím palce 🙂

tinkatinulka
9. jan 2014

@lada_dee asi sa do toho musdim zahryznut a prezistit ako s tym vybabarat v Dovere, lebo nas primar mi pri hostitalizacii dal jasne najavo že IVF je hriech 😠

miskanr1
9. jan 2014

@lusipe
@schatje6
@ludinka
@jalaura Ahojte dievčatá. Tak mám za sebou svoje prvé KET. Všetko bolo super. Embrijko HB/1 a Marcel ked nám ho ukazoval povedal, ze uz sa chce uhniezdit 🙂 uz sa delilo s toho obalu. Mm si myslel, ze su to dvojičky. Maternicu som mala 12,5 takze tiez super. Tak verím, ze to teraz vide 🙂 všetkým držím palce

nelly3
9. jan 2014

@miskanr1
teraz to vyjde uvidis 😉 a platila si KET uz po novom? 7000czk?

nelly3
9. jan 2014

@tinkatinulka
aj ja to pojdem prezistit po ms, ze co a ako, som zvedava co povedia tebe a co mne v dovere 😉 rozmyslam, ze na pobocke asi nebudu nic vediet ci nepojdem do ba na centralu, este uvidim.

yanka1
9. jan 2014

@nelly3 ahoj moja a nemas nejake telefonne cislo do dovery na niekoho, kto to priamo schvaluje ? ked preplaca dovera ivf, neposiela k tomu nejaky list, kde je uvedeny aj kontakt ?

yanka1
9. jan 2014

@lienka_1 lienocka, touto cestou ti este raz chcem podakovat za ochotu pomoct mi 🙂 🙂
dnes som si balicek prevzala, vsetko doslo v poradecku 🙂 v utorok bezim do brna, kupujem utros a posielam : )

nelly3
9. jan 2014

@yanka1
neviem, ci mam od toho papier, mne to preplacali predminuly rok, takze asi nie a ten utros uz viete niektora, ze preco uz nebude?

miskanr1
9. jan 2014

@nelly3 platila som este po starom 🙂

melisska
9. jan 2014

Pozdravujeme 🙂

yanka1
9. jan 2014

@nelly3 vies co nelly, ja uz ani nepatram po tom utrosi, kupim ho v brne za plnu cenu, co uz narobim...

kocky, nemate niektora aktualny kontakt na niekoho kompetentneho v Dovere, kto schvaluje refundacie ?
uvadzaju v tych listoch vobec nejake kontakty ?

nelly3
9. jan 2014

@yanka1
to ma len tak zaujalo, ze aku daju nahradu za neho 😉 no tak som sa hrabala v papieroch a nasla som ten papier 🙂 mam tam meno a podpis, vybavuje/telefon - sona horska 037/6413369, to bolo v roku 2012. ma tam este, ze asistentka reviznych lekarov 😉

yanka1
9. jan 2014

@nelly3 niekto tu minule pisal, ze duphaston nahradou asi nebude, ze je slaby, tak neviem....
ja tam chcem skusit zavolat kvoli mojej refundacii, mozem sa pritom spytat, ako je to teraz so ziadostami...
ak tam teda pani este robi : )

nelly3
9. jan 2014

@yanka1
super, daj potom vediet 😉

miskanr1
9. jan 2014

Jedna baba na snazilkach pisala, ze by miesto utrosa mali byt nove lieky. Vraj ich nebude poisťovňa preplacat a na 7 dni by mali stat cez 30 EUR. Tak som radšej dnes tiez kúpila utros v Brne. Vypocitali mi to na 13 skatuliek. Myslím ze to pisala Wejbynka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre