Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
10. jan 2014

@ria191 iba pre teba aby si nás spoznala na stretku 😀 ..moja rodinka

dafy
10. jan 2014

@ria191 Morovu tu zbožnujem 😀 😀 😀

ria191
10. jan 2014

@tinkatinulka 😀 😀 😀 "našťastie" sme totálne švorc, ale vedela by som do čoho pichnúť 😀 😀 😀. No keďže nie sú € tak nám zostáva iba to jedno pichanie čo nás nič nestojí 😝 😝 😝 našťastie aspoň niečo je zadarmo 😀 😀 😀

speranza1
10. jan 2014

@ria191 no servus... uz som tu ....tak ako??? 😉

dafy
10. jan 2014

@ria191 to máš pravdu šunky válam ziaden pohyb az som nasratá na seba ale tak ked sa mi nic nechce furt mi bolo zlééééé......a ťuťu muťu sem tam máme 😉 ..ale ked myslíš dojdi na výpomoc ked si taká akčná 😀 😀 😀

speranza1
10. jan 2014

@tinkatinulka ahoj draha.... taze prerabate, ako tak citam.... urco to bude super krasna kupelna.... 🙂

falin
10. jan 2014

@lienka_1 - urcite nejake zlepsenie bude, ved by to nevyletelo len nahodou. Alebo si pomylili vzorky 😀 😀 .
Verim ze vyberu v rf spravnych bojovnikov

@sarasota - krasny drobcek 🙂 🙂 🙂

@ria191 - cauko Riuska, nemakaj uz tolko, ved sa budes v bubakoch aj kupat 😎

@nelly3 - ja som planovala 2-3 deti, a mala, tak ta o sestricke basni stale a vysvetli jesj ze to nie je vobec take lahke 😒

pekny vikend kocenky 😉

sarasota
10. jan 2014

@bergalm ja som bola dnes v Bratislave na morfologickom u Mudr.Holana ak by si mala vymenny listok tak morfologia /organova diagnostika 2D/ 29E
morfologia + 3D/4D ultrazvuk +CD 81E ja som nemala listok tak som platila az 124E ak chces poslem ti kontakt na sestricku a mozes sa jej popytat ohladom vysetrenia a ceny. Je to odbornik .Neboj drobcek je v poriadku.

speranza1
10. jan 2014

@dafy si prekrasna zena a ste sympaticka rodinka... 😵 🙂

ria191
10. jan 2014

@dafy ty "sviňucha" tak teraz tu už určite nedám svoje foto, ale inak aj mm je jedlý 😀 😀 😀. Opravujem Ďurianová ti nesiaha ani po členky 😀 😀 😀

falin
10. jan 2014

@dafy - ste krasna rodinka 🙂

dafy
10. jan 2014

idem ja žienky pracovať ...vy len pekne sa tu bavkajte aspon budem mat čo čítať potom bo uz ste tu dávno nič nenapísali 😉 😉 😉
@speranza1 dakujem 🙂 teraz som taká menšia bravčovinka ale pre bábo všetko 😵

nelly3
10. jan 2014

@falin
neboj, docka sa mala aj sestricky uvidis, proste kto bojuje statocne tak to raz pride, tomu verim 😉

tinkatinulka
10. jan 2014

@ria191 ty jedna ked u nas ani toto neni zadarmo kedže znižujeme imunitu tak kupujeme kondomy 😝

tinkatinulka
10. jan 2014

@speranza1 juj sak hadam ani do 3t by malo byt už aj nabytok aj doplnky..

ria191
10. jan 2014

@speranza1 ale na pijavicu do pi.... pi..... pi.... už mám termín do B. Bystrice ale "kua" bojím sa ako šľak no čo už nejak to prežijem. Ty sa priznaj čo a ako ??? hm ako sviatky a čo Marcelko??? čo ti navrhol ???

ria191
10. jan 2014

@tinkatinulka však daj lacnejšiu verziu mikroténové sáčky nemáte ???

speranza1
10. jan 2014

@ria191 .. ja sa tiez bojim ist znova do toho.... no...najblizsie by to mal byt KET..ale kedy..to naozaj neviem...urco nie teraz v zime... ake my mame stastie tak nakyda presne aspon meter snehu v den kedy by sme mali ist do Brna.... 😀 😀 😀
A co vravi Dr.??? to ma dostalo na kolena...zrejme bude problem aj v mojich vajciach...ale to len tipuje..lebo uz nevie co by sme mali robit....

ria191
10. jan 2014

@falin ja si tiež myslím, že ešte jeden pokus dáte 🙂 🙂 🙂 pekný víkendík prajem .

speranza1
10. jan 2014

@tinkatinulka tak potom mi posles foto kupelne...rada by som videla Tvoje_vase dielo 😉 ... takze sa ani vy este nikam nechystate??? myslim na dalsi pokus?

ria191
10. jan 2014

@speranza1 ale čo si pipi to len tak trepol a po ďalšie mne včera môj gynďák povedal, keď som na neho vytasila obavy, že či nemôžem náhodou prísť pri operke o maternicu, tak on na to že "no a čo" načo mi je taká 😠 😠 😠. Smrad jeden úprimný ešte nikdy ma nepodržal. No ja takéto výroky hádžem za hlavu a idem si za svojim cieľom 😀 😀 😀

tinkatinulka
10. jan 2014

@speranza1 lieky doma, protokol doma Stepan nastartovany a ja nemam odvahu..a aj financie kulhaju..

tinkatinulka
10. jan 2014

@ria191 haha no skus najkor ty a potom das referencie

ria191
10. jan 2014

@tinkatinulka jedine, že by som si ho natiahla na hlavu môj nerád líže med cez sklo 😀 😀 😀

tinkatinulka
10. jan 2014

@ria191 a myslis ze mojemu sa tiero Madarove metody pacia? 😝 😝 😝

speranza1
10. jan 2014

@ria191 to je chumaj.... 😲 ...este ze ty si taky "splachovaci" typ 😉 😀

@tinkatinulka absolutne ta viem pochopit... ja kym nejdem na ziadne pokusy tak som krasna vysmiata, spokojna super bomba jednicka....no v momente, ked co i len zacneme nad IVF uvazovat zacnem sa menit na malu nervavu a neznesitelnu (a to ma trapi najviac)...a najhorsie na tom je, ze sa nad to vsetko neviem povzniest.... 😖 ☹

ria191
10. jan 2014

@tinkatinulka Štepán vyzerá ako Brežnev teda určitá časť jeho tváre 😀

speranza1
10. jan 2014

@tinkatinulka Vam nieco nasli v Prahe?

nelly3
10. jan 2014

@ria191
ty kokso, to co ti povedal? nervy moje a kedy mas ten termin?

ria191
10. jan 2014

@speranza1 pošlem ti môjho mm na dva týždne a garantujem ti, že ťa len tak hocičo nerozhádže a IVF bude pre teba malina 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre