Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sizo
29. mar 2014

@haimi Ano asi vzdala.Kazdy chvali Brno tak vyskusam.Inac jeden moj znamy gyndos vravel,ze nechod na slovensko...chod do ciech....tam su lepsi lekari ako u nas😀😀 Neviem ako je to mozne, ale co mam pacientky tak vsetky zostali tehotne v cechach.
Tak vyskusam aj ja,uvidime😀😀

haimi
29. mar 2014

@sizo tak si drzime palce 🙂 v akom si stadiu, len vybavujes ziadost ?

sizo
29. mar 2014

@haimi Drzime-drzime😀😀😀
Ano ja si len vybavujem papiere.Ja chcem ist len po lete na ivf skor nie.Chcem aby si telo odpocinulo.....
Ty kedy?

haimi
29. mar 2014

@sizo kedze cakam na vyjadrenie, tak sme sa dohodli, ze v aprili pojdem na iui a v maji idem do toho 🙂 uvidime co poistovna, podla toho sa dohodneme ci kratky, alebo soft. Ty uz niekomu do Brna chodis?

lienka_1
30. mar 2014

@sarasota Myslim na Vas! Drzte sa 2v1 co najdlhsie. 😉

sizo
30. mar 2014

@haimi Ja som uz absolvovala konzultaciu u Kozumplika a sme sa dohodli, ze ked to uz bude aktualne,tak mi vypise protokol a recept a mozem zacat.Ani nemusim ist uz do brna lebo mam tam bratranca, ale aj mm kolega tam chodi takze mi to vyzdvihne a donesie domov.Potom uz len na opu pojdem.Ja som to nechcela skor len v lete alebo po uvidim este.Teraz ideme v maji na svadbu,potom je velka oslava, no a nebudem riskovat.
Ale drziiiiiim palce aby to bolo ok🙂🙂🙂

janedoe
30. mar 2014

Baby prepacte za blbu otazku, ale nechce sa mi citat celych 2781 stran 🙂 Chceli by sme zmenit centrum asistovanej reprodukcie a po referenciach rozmyslame na Brnom. Treba dake odporucanie, alebo staci sa tam len objednat na konzultaciu? Nerobia problemy s tym ze sme zo SVK a aj tu mame kopec centier? A ako je to s preplacanim z poistovne? Rozmyslame,ze este 2 IUI absolvujeme na SVK, ale na IVF by sme isli do Brna, tak zacinam zhanat dake informacie, lebo nie som moc spokojna s centrom kde chodime a preto by som u nich IVF nechcela absolvovat. Dakujem za odpovede 🙂

patrissia
30. mar 2014

babulky nezostal náhodou niektorej utrogestan, ktorý už nebude potrebovať? Ak áno napíšte IP, odkúpim 🙂

tlucka
30. mar 2014

Ahojte kočky, zajtra by som mala mať KET, len mám pocit, akoby som dostala nejakú kvasinkovú infekciu. Pichám si Agolutin, a tam je ako jeden z mnohých nežiadúcich účinkov práve kvasinková infekcia. Poradte mi prosím, čo by mi narýchlopomohlo. Má význam ísť vôbec na vklad keď je tam nejaká infekcia? Ďakujem

tinka9075
30. mar 2014

@janedoe ahoj nemusíš mať žiadne odporučenie jednoducho sa objednáš do Brna a hotovo 🙂 🙂 na tvojom mieste by som už na sk nešla píšem Ti z vlastnej skúsenosti na iui môžeš ísť aj do Brna aj Ja som tam bola na iui a oplatilo sa dnes mi robia radosť o pár dní 9 mesačné dvojičky 🙂 🙂

mimika1973
30. mar 2014

@stastenka42 ahoj, aj ty cakas chlapceka? 😉

stastenka42
30. mar 2014

@mimika1973nie,my cakame dievcatko... 🙂

rebeka33
30. mar 2014

@tlucka bez receptu ti predajú aj canesten combi)tbl.+krém a mohlo by to do zajtra pomôcť. Ak si vieš zohnať recept stačí aj od veterinára len si to zaplatíš tak lepšia by bola diflucan tbl. lebo sa nedáva do pošvy ako canesten ,ale za zhltne a je to len jedna tbl a pokoj. 🙂

bergalm
30. mar 2014

dievcata s velkym zialom Vam musim povedat,ze nasa mala princeznicka dobojovala a dufam,ze teraz uz je v nebicku a pozera sa odtial na mna a manzela dakujem Vam vsetkym co ste nam drzali palce moc si to cenime

tlucka
30. mar 2014

@bergalm Je mi to nesmierne ľúto.. Sledovala som tvoj boj o princezničku a držala palce napriek tomu, že som veľmi do fóra neprispievala.. Viem že nepomôžu žiadne slová na zmiernenie vášho žiaľu, ale aj tak posielam objatie a prajem veľa síl...

tlucka
30. mar 2014

@rebeka33 ďakujem za radu. Tak nakoniec som zavolala do RF a lekárka mi odporučila tiež Canesten alebo GynoPevyryl. Podľa nej to vadiť pri vklade nebude, tak nezostáva mi nič iné, len jej veriť 😉 Ďakujem

bergalm
30. mar 2014

@tlucka dakujem

lusipe
30. mar 2014

@bergalm jezis moja zlata...a co sa stalo,nejako mi uslo ze sa nieco dialo...:(...je mi to nesmierne luto...posielam strasne silne objatie...

buba08
30. mar 2014

@bergalm ach nie, je mi to velmi luto

tinkatinulka
30. mar 2014

@bergalm je mi to velmi luto a verím že sestrička je v nebíčku a bude Vás strážiť ☹

rebeka33
30. mar 2014

@bergalm ☹ 😔

bradik
30. mar 2014

@bergalm Je mi to nesmierne ľúto a posielam srdiečko a objatie

sarasota
30. mar 2014

@bergalm srdiecko je mi to nesmierne luto viem co teraz prezivate posielam jedno velke objatie ☹

lulu10
30. mar 2014

@sarasota citam ze lezis uz mesiac v nemocnici, ja som lezala 4 mesiace v kuse, drzim palce, len vydrz, stoji to za to! ten drobcek ti vsetko vynahradi jedinym usmevom, ja som sa ani domov nepytala, bola som rada, ze som tam a ze v pripade zeby sa nieco dialo, tak mi vedia hned pomoct 😉

sarasota
30. mar 2014

@ lulu10 dakujem za povzbudive slova jasne ze vydrzim pre Matejka spravime vsetko.Primar povedal ze je to beh na dlhu trat a ja som dolozila ze vysledok bude stat zato.
🙂 Mozem vediet preco si lezala v nemocnici.Zelam pekny vecer.

lulu10
30. mar 2014

@sarasota tiez mam Matejka 😵 v 20tt som sa otvorila, nasledovala serklaz, o 10 dni na kontrole som bola otvorena zas, takze dalsia serklaz a potom som uz len lezala dole hlavou hore nohami 4 mesiace...žiadna sprcha, len umyvanie na posteli, chodila som len velku potrebu na wc, jedlo len v posteli, navstevy jedine muz, rodila som v 35+1tt, ale nelutujem ani jedinu sekundu toho dlheho lezania, urobila by som to zase keby bolo treba, a s odstupom casu rada spominam na nemocnicne casy 😉 niekedy bolo tazko ale vacsinou v pohode, mala som jasny jediny ciel a za tym som isla a dakovala som za kazdy den keby bol matejko v brusku a teraz ked mi to nase sladke šidlo povie mama, tak som vdacna za to ze som mala sancu odlezat to 😉

sarasota
30. mar 2014

@lulu10 Dalsi Matejko 🙂 tuna susedu tiez caka serklaz a chcela by vediet ako si sa citila potom.Je v 23tt otvorena nie je a krcok ma 2,4cm.Tu jej to odporucaju vsetci doktori ale ma strach.Moje 2mesiace su malina oproti tomu cim si si presla ty.

dafy
30. mar 2014

@sarasota moja aj ja som mala serkláž nie je to nič hrozné 😉 mne to robili v narkoze 🙂

mimika1973
30. mar 2014

@bergalm je mi to velmi luto moja, paneboze, co sa odrazu stalo??? ☹
Boli ste v nemocnici? tiez mi asi nieco uslo...
Silne objatie, a vela sil, tiez posielam srdiecko!

lienka_1
30. mar 2014

@bergalm Och!!! ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre