Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
9. jún 2014

@rebeka33 oficialna gratulka 😉 perfektne hcg. @diska Viem ze na hemato potrebujem papier od gynekologa, ale kamoske povedali, ze hemato. vysetrenie nechcu moc robit, ked nemam fakt dovod, lebo je drahe. Kde ste boli?

lusipe
9. jún 2014

@rebeka33 jej velka gratulacia....moooc drzim palceky...urcite to dobre dopadne.nic si nepripustaj 😉

kako23
9. jún 2014

@haimi keď máš doporučenie od svojho gynekológa tak Ťa samozrejme vezmú na hematologické vyšetrenia. Ja som nemala ani MA a nebol s tým žiadny problém.

korenka17
9. jún 2014

@zabka1124 ...tak ako?...my úúúúúúžasne zatiaľ stále stav 3 embryá-4 bunkové!A už mi hned dali termín vkladu na sobotu na 11-tu...čo sa čudujem,len druhý deň a už dali termín?
tak daj vedieť,ako si ty na tom,ak aj ty v sobotu,tak sa vidíme!o najneskôr 6:30 vyrážame 😕

korenka17
9. jún 2014

@mimika1973 ...viem,že sú TO a chcú pomôcť,boli veľmi milí a zatiaľ som spokojná,kiežby všetky 3 bojovali do štvrtka 😵

haimi
9. jún 2014

@kako23 dakujem 🙂 idem presvedcit gynekologa.

zabka1124
9. jún 2014

@korenka17 ahooooj,my mame 2x 5bunkove a 2x 4 bunkove a tiez my dali termin vkladu na piatok na 11:00!!
Aj som dost prekvapena,lebo to bude 6den po OPU a predtym som mala 5 den od OPU🙂!!!
Zajtra si sem piseme, ze ako tie nase embryjka, ok???
Bozee, ja sa tak tesim z vasich embryjok🙂 aj s nasich🙂🙂🙂!!!

donatela
9. jún 2014

@buba08
@rebeka33
ďakujem baby za rady, už som zohnala. nakoniec mi ho predpísala moja gynekologička. zajtra si ho idem zobrať a večer o 21h pichám🙂 ten prevarený nebudem riskovať...
@lusipe mojka, neviem, či si sa dostala k mailom, tak píšem aj sem, zohnala som🙂 ale si môj anjel strážny ako vždy. ďakujeeem!!!
inak musím pochváliť RF!! Fakt tá komunikácia s nimi a ústretovosť a trpezlivosť je na jednotku! To som v SK CAR nezažila. Normálne mi obratom odpísali na mail a poslali naskenovaný recept do mailu aj s návodom, ako postupovať v SK lekárni... Ale teda nakoniec aj moja gyn bola s tým v pohode, tak vezmem ten originál recept od nej...
Ešte aby sa nám to podarilo a budem im všade robiť takú reklamu... 😀 😀 😀

donatela
9. jún 2014

@zabka1124 budem držať palce na piatok!

ludinka
10. jún 2014

@rebeka33 gratulujem 🙂 len tak dalej
@korenka17
@zabka1124 super baby drzim palce

ludinka
10. jún 2014

baby neviete nahodou ci sa moze utros uzivat pred KET aj pred ovulaciou?? mne ho kazali nasadit 14 DC ale ovulaciu som vtedy este nemala...niekde som citala ze to moze poskodit sliznocu 😖 a hned sa mi aj herpes vyhodil ako som si ho nasadila....dufam ze v brne vedia co robia...

tinkatinulka
10. jún 2014

@korenka17 to budes mat vklad 7 den kultivacie? Sobotu..vacsinou je to 5-6 den.

speranza1
10. jún 2014

@tinkatinulka ahoooj... tak ty sa kde tuuulas???.... ako sa ti dari? co porabate na domcuriku teraz? 🙂 😉

donatela
10. jún 2014

@korenka17 drzim palce aj tebe samozrejme🙂

donatela
10. jún 2014

@rebeka33 krasne hcg. Gratulujem! A na zle nemysli v ziadnom pripade...

speranza1
10. jún 2014

@ludinka jasne, ze sa moze..stale to tak robia.... ze v 14 DC zacinas pred KET s utrosom... ja picham agolutin...ale to je to iste..len sa to picha a nevklada ako utros...

ludinka
10. jún 2014

@speranza1 dakujem si ma upokojila-uz zase stresujem 😀 ....lebo napr. minule mi ho dali az po ovulacii uzivat, tak preto sa pytam,
no a z tej prudkej zmeny hormonov mam ten herpes 😒

speranza1
10. jún 2014

@ludinka myslim, ze ja som zacala pichat presne v den ovulky.... 😉

majkulik
10. jún 2014

@haimi Ahojky, nie vsetko tu v BA. dnes som bola na odberoch na imonologiu. 25.6. je ta, a genetika nas caka 30.6.

ludinka
10. jún 2014

@speranza1 no ved hadam keby to mal byt nejaky velky problem tak by nam to takto nekazali uzvivat...ostava len im verit, lebo ak folikul ma narast denne o 2mm tak v ten den ked mi dal uzivat utros som ho mohla mat tak do 20mm...teda tesne pred ovulkou

tinkatinulka
10. jún 2014

@speranza1 varííme sa moja ved nic sa neda robit len polievat vecer zahradku a ja teraz zehlim ako dral 3 susuiaky..fuuj a potom robota a dokola a ty už mas volno pred zajtrajskom?

speranza1
10. jún 2014

@tinkatinulka aaale kdeze... makam v robote...do Brna ideme len na otocku a vo stvrtok hned do roboty... mame neskutocne mame vela prace a mna nema kto zastupit, kedze som sama na vsetko... 😲 🙂

lienka_1
10. jún 2014

@tinkatinulka Tak ty si rovnaky masochista ako ja 😀 😀 Zehlit v takej horucave to je napad! 😀
@speranza1 A kto Ti nakoniec agolutin picha?

tinkatinulka
10. jún 2014

@speranza1 jaaaj tak to je naprd a možno prave tym ze budes mat kopu iných starosti takkkkkk

tinkatinulka
10. jún 2014

@lienka_1 nooo odkladala som to ale pocasie je take ake je tak musim a moj nema kosele do prace taaaak musim a nece sa mi ja som cely den doma zavreta lebo to teplo mi nerobi dobre tak si aspon takto "podkurim " 😀

lienka_1
10. jún 2014

@tinkatinulka Ten moj ma nastastie vyse 40 kosiel 😀 😀 Tkze zhruba na 8 tyzdnov je vybaveny 😀 Ale aj moj kos je uz plno-plny, tak som zacala dzemon, nech sa zahrejem a idem na ten kos. 🙄

speranza1
10. jún 2014

@lienka_1 ahoooooj... nakoniec mi ho picha manzel.... a voobec nestipe..akurát potom neskor troska boli ako modrinka... ale inak je myslim lepsi ako vkladat utros...

diska
10. jún 2014

@haimi ahoj,u mna to bolo tak,ze som tam jednoduchu prisla a povedala,ze mam za sebou neuspesne IVF a zobrali ma,asi som mala stastie na milu doktorku ale to je 4r.dozadu co som tam bola 1krat,nemali s tym ziaden problem .
Ale tak ako pises teraz je potrebne odporucanie a ak ti ho gynekolog da tak by ta uz nemali odmietnut.
Chodim v Ba na Antolsku.

tinkatinulka
10. jún 2014

@lienka_1 tak to si dala..ja už mam odvarene 40 kusov jahodoveho..do noci to bol des. no moj ma uniformu takže obmedzene množstvo ma tak periem stale dokola..

falin
10. jún 2014

caute kocky

@lienka_1 @tinkatinulka - pridavam sa do klubu 😎 , ja som zehlila vcera poobede 😝 😝 😝 ale ako pise tinka, mm potrebuje kosele do prace
A dzemik jahodovy + jahodovo-visnovy som robila v piatok (do 11-tej vecer), to bol zabijak

@speranza1 - sperusi, zajtra je tvoj den. Drzim vsetky palce aj na nohach. A v praci nebudes mat aspon cas nad tym tolko premyslat, mysel si zamestnas inym

@korenka17 @zabka1124 - kočky, drzim vam palceky, nech su krasne embryjka na vklad 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre