Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
23. jún 2014

@speranza1 - akokolvek sa rozhodnete, bude to dobre rozhodnutie 😉 Rozhodne je treba zit, uzivat si zivot, lebo utecie privelmi rychlo ...

@ria191 - cauko Riuska, este vezmi do partie Lienocku 😉 , ja budem "tichy pozorovatel" , a budem vas vsetky silno silno podporovat. Nech vam to vyjde. Toto vsetko su kocky, ktorym by som strasne rada slpnila sen ak by to bolo v mojich silach 😒

donatela
23. jún 2014

@ludinka drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a gratulujem!
@speranza1 je mi to luto...:(

ria191
23. jún 2014

@speranza1 no .... vidím, že humor ťa neopúšťa 😀 😀 😀 to je dobréééééééé a srdco moje nemala si testovať až zajtra??? a ani dúšik nič ??? a vieš čo drahúšik kopni tú bezmocnosť niekam lebo to spravím ja a ver mi, že už sa nevráti 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
23. jún 2014

@tinkatinulka tinča keby len kaffféééééé 😕 😕 😕 😀 😀 😀

tinkatinulka
23. jún 2014

@ria191 joj moja keby bolo treba tak aj modru skalicu vypijem..aby zabralo.no ale neviem si predstavit že by sme sa stretli v cakarni sak ani na ander by nas nezobrali co by sme len kvakali a smiali sa..

ludinka
23. jún 2014

Baby nechcem tu teraz nejako mudrovat ale nerozmyslali ste nad tym zeby ste vyskusali kupele? ja mam pocit ze mne asi dost pomohly tie Lucky, a nie som sama bola so mnou este jedna kocka a tej sa tiez podaril ket hned potom 🙂
ved kedysi ked nebolo IVF zeny chodili tam a dost vela sa ich potom aj ,,vyliecilo,,

ria191
23. jún 2014

@tinkatinulka ja tak isto aj "hovno" z nutrie by som zjedla keby to bola záruka úspechu nóóóóó to by mali v RF po chlebe keby sme sa tam všetky stretli + na to Marcelov humor eeeeeeeee to je veru bujará predstava 😕 😕 😕 .

speranza1
23. jún 2014

@ria191 nie.... mala som testovat dnes.... 😉 🙂

tinkatinulka
23. jún 2014

@ludinka dobrý napad ale 3t mimo prace..pre také ako praca je moja závislosť.

tinkatinulka
23. jún 2014

@ria191 no hej mne je jedno ktorý ma oplodní, ale na Stepana mam slabosť..predsa len už sme ako "kamosi"

rebeka33
23. jún 2014

@speranza1 je mi to luto, nezajdes pre istotu na krv. Krasne si oddychnes cez leto a septmber to isti 😉

ludinka
23. jún 2014

@tinkatinulka no az 4 tyzdne 😎
- ver mi ze na pracu by si tam zabudla
inak niekot mi tam hovoril ze nejake centrum v cechach tam posielam pacientky ktorym sa nedaria ivf.....a ze maju potom lepsiu uspesnost

tinkatinulka
23. jún 2014

@ludinka ja som sa na to už pytala mojej len skoda ze som nestihla hned po operacii tam ist vtedy mi to nik nenukal..rozmyslala som ze tam skusim min daky pobyt ako namiesto dovolenky..

speranza1
23. jún 2014

@rebeka33 nieeee... to by bolo zbytocneeee 🙂

tinkatinulka
23. jún 2014

@ria191 a ocuj a ako svokrusa? poslucha jak moja?

my nie a nie sa pohnut s domoom dalej teraz v jan sme dobojovali sekacky a kupelnu a odvtedy jak zdochol pes okrem kvetiniek co som posadila..

lienka_1
23. jún 2014

@falin Jej, Falinka, vdaka, ze si na mna nezabudla. Vidim, ze @ria191 ma uz aj tak beznadejne hodila do "stareho" nepozuitelneho zeleza 😀 😀 😀 Ale ja pohltam vsetky dobroty, co na mna fesi nalozil a potom zo seba este jedno poriadne vajicko vytlacim 😝

ludinka
23. jún 2014

@tinkatinulka ani mi nehovor nebyt kona tak ani ja neviem ze je nato narok 😖 ani moj mudr mi to nenukal a to si myslim ze je nadstandart oproti svk priemeru
ale do 38 rokov ma kazda zena narok na liecbu sterility v skupine B, trva to 4 tyzdne, procedury su zadarmo a treba platit ubytko a stravu cca 20 eur na den, mimo sezonu tusim 15

speranza1
23. jún 2014

@lienka_1 my sme na teba nikdy nezabudli.... 😵 😵 😵

lienka_1
23. jún 2014

@speranza1 Dakujem! 😉 Aj keby ano, ja som vterka, mna sa nezbavite 😀

speranza1
23. jún 2014

@lienka_1 kedy dame kavu?

sona_fit
23. jún 2014

@ludinka Prave som sa Ta chcela ísť spýtať, že ako to funguje s tými kúpelmi, a teraz čítam, že len ženy do 38! Tak ja už asi nebudem mať nárok, už som po 39. Teraz sa chystám na KET a keď to nevíde, tak mi pred ďalším IVF odporučili najskôr operáciu kôli cystám na vaječníkoch. Už som nad tými kúpemi začínala rozmýšľať,... Ale možno po operácii by bol nárok 😉 Vyzistím si, ĎAKUJEM za typ!

ria191
23. jún 2014

@tinkatinulka nóóóó neviem čo sa jej stalo ale do ničoho sa mi "neserie" 😀 😀 😀 asi má toho veľa takže mám pokoj v duši 😀 😀 😀 . Ja z toho všetkého už padám dole "chrápindu" včera som si osádzala betónový obrubník a či mi jeden "neje...l" na nohu vyzerám ako by ma niekto tasal hlava nehlava pred dvoma týždňami som si bachla po nechte na ruke takže má krásne sfarbenie, pred týždňom sto kilové kladivo do píšťali a tak ďalej radšej už nepokračujem 😠 😠 😠 ešte keď si odmyslím, že medzičasom mi traja susedia "ukradli" farbu fasády o ktorej snívam tak ma idem "je....úť" od zlosti ale hold v našom živote sú iné priority a fasáda je až na konci 😝 😝 😝 ešte že máme nového člena rodiny takže to je teraz taký balzam na dušu a ja verím, že vďaka nemu zostanem teraz tehuľa 😀 😀 😀 . A propo moja práca nie je pre mňa koníčkom, ale nutnosť ktorá mi spláca hypotéku takže ani ja si neviem predstaviť žeby som odišla na 3-týždne preč to by mi ani nikto nedovolil ☹ ☹ ☹, ale keby som mala takú možnosť, tak neváham ani minútu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Aspoň si oddýchneš trošičku od tých prerábiek lebo ťahať v kuse je totálne na mašľu a scvokla by si z toho ako ja 😕 😕 😕 😝 😝 😝

ludinka
23. jún 2014

@sona_fit ja si myslim ze na zaklade tej operacie budes mat narok, ale najlepsie mas napisat rovno do tych kupelov ja som tam pisala primarovi, a potom so pritlacila mojho dr. nech vypise papiere, Skus tam napisat opis celu tvoju situaciu a uvidis,a v tom pripade by si to mala ako ja na 3 tyzdne a zadarmo 🙂

ria191
23. jún 2014

@lienka_1 😕 😕 😕 to vôbec nie je pravda 😀 😀 😀 preboha na východniaročku by som nikdy nezabudla ja som spomínala tie kočky s ktorými som začínala a to bolo na jeseň pred dvomi rokmi a to si tam ak si dobre pamätám nebola idem mrknúť 😕 😕 😕

lienka_1
23. jún 2014

@speranza1 Ak by si bola v priebehu tyzdna v okoli mojho bydliska, tak kedykolvek a ked budem cez vikend ja zase pre zmenu v okoli tvojho bydliska, tak si vysleme dymove signaly a urcite sa dohodneme 😉 Koncom tyzdna bude jasnejsie ake mame(teda ake ma moj muz)plany 😀 😀 😀

tinkatinulka
23. jún 2014

@ria191 no ty si ako ja ja som vcera nevinne strihala odkvitnute ruze a na jednom ostni som si cely prst dodrialala vecer osm z rany tahala roztriestene kusy som revala ako decko..no na tie roky rozumu asi malo. ale caka nas plot okolo baraku už teraz mam z toho hruzu nakolko sme v svahu musime to debilne riesit..takže betonovaciek bude ajeje..ja som chcela kuchynu robit komplet nanovo ale ako aj my mame ine priority tak este pocka cakala na svoju dobu 20 rokov tak este 5 pocka..a este som asi 3 dni v tyzdni na cestovke takže dom anic nestiham ani ten prach ma už nesere, ale bude lepsie na jesen si spravime vylet za hranice a o rok na jar aka zabava bude 🙂 majove ditickyyyy

lienka_1
23. jún 2014

@ria191 Pred dvoma rokmi v jeseni som uz ja bola stara korcula....aj ked v inom centre, priznavam 😉 Ale nic sa neboj, ako som pisala vyssie, ja som vterka, ja sa vratim hoci aj kominom, ked ma pred tym vyhodia dvermi, oknom dokonca aj vzduchotechnikou 😀 😀 😀

tinkatinulka
23. jún 2014

@ria191 a aky prirastok mate v dome????
pasika???
my od vcera v jazere 10 nových rýb 😀 😀 😀

speranza1
23. jún 2014

@lienka_1 supeeeer...tesim sa 😀 😀 😀 😀

zibi
23. jún 2014

baby caute 😉 😉 dlho som tu nebola..chcem sa vas opytat ci ste podstupili v brne hysteroskopiu alebo vam namiesto nej odporucili pipelle? je to biopsia maternicovej sliznice? 4 tyzdne pred vkladom ..co myslite ze je lepise? ze vraj s tym pipelle maju dobre skusenosti je to nmieco ako ET a ze vraj nebolestive...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre