Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
24. jún 2014

@ria191 a co si naskreckovala??? ja mam menopur, merional aj puregon, spolu asi na 2 pokusy
len som sralo zatim

ria191
24. jún 2014

@tinkatinulka menopur tiež na 2 pokusy 😀 😀 😀 (dúfam, že nie 😀 😀 😀 ), fostimon a orgalutran predstav si musel to byť anjel tá kočka lebo mi predala orgalutran za smiešnu sumu a k tomu štyri fostimony zadarmo mala veľmi dobré srdiečko a za to jej veľmi pekne ďakujem ak mi to zostane tak na vás všetky myslím a potom budem mať aj ja dobré srdiečko 😀 😀 😀. Fakt som mala šťastie ďakujem Bohu 😀 😀 😀

ria191
24. jún 2014

@tinkatinulka nie si 😀 😀 😀 po tom všetkom čo si si prežila sa ti ani nedivím. Kto si počká ten sa dočká 🙂

tinkatinulka
24. jún 2014

@ria191 hej hej to si stale hovorim len poslednu dobu som taka leniva nic ma poriadn nebavi a na toto ani nemam chut nejak v kutiku dufam že sa zadarí prirodzene.

zabka1124
24. jún 2014

baby robila som rano ten RF test a nic ☹ , potom som spravila aj 10tkovy a stale len taky jemnucky duch!!!NO pockam do piatku-den mojej mrchy a ak nepride, tak testnem znova!Ale velku nadej nedavam!!!!!Uz sme sa s mm bavili, ze ak to nevyjde, tak v septembri skusime znova a dame vlozit 2, tam je aspon 50%sanca!!!Ideme na 4 dni ku svagrovcom, takze zas nebudem na neteee:(!!!Babenky ostatne drzkajte sa a cakam super spravicky 😉

zibi
24. jún 2014

@tancik cize poistovna preplatila? ako si postupovala? rozmyslam ze by som sa na to preplatenie aj dala... a uvidime ...

zibi
24. jún 2014

@zabka1124 moja a tebe vkladali ake embryjko?

zibi
24. jún 2014

baby mate zo softu aj mrazakov?
my sme mali minule 3 vajka ..a len jedno sa oplodnilo asi mal mm zle spermose... 😖 teraz berie tabletky na znizenmie prolaktinu tak uvidime ci sa mu mnozstvo zlepsi ...mm chce aj darcovske..ja by som bola stastna keby sme mali aj mrazakov..ked keby ze z tych nasim 3 sa vsetky uchytia a zamrazia tak by to bolo super a nemusela by som ist od znova..som pocula ze ket je uspesnejsi ako et ci?

tancik
24. jún 2014

@zibi neviem ako to je teraz ale pred rokom som sla o Brna urobili opu a trsnsfer a potom som poslala ziadost na vseob. poistovnu s prislusnymi dokumentami a o mesiac som mala peniaze na ucte...ked nieco im chybalo tak zavolali a poslala som im to...najprv ako som im poslala ziadost tak som tam zavolala co treba zaslat

ludinka
24. jún 2014

@zabka1124 a kedy mas termin testovania z reprofitu??

ludinka
24. jún 2014

@zibi ja som mala 2 zamrazene zo softu, a mas pravdu KET ma vacsi uspech

lienka_1
24. jún 2014

Zienky, ponuknem to najskor v nasej teme. Mam zvysny menopur. 2x75IU exp. 7/2015 a menopur 600IU exp. 5/2016(skladovany v chladnicke)

ria191
24. jún 2014

@tinkatinulka tinča tinča do "rici" ty si môj klon či čo ???? 😀 😀 😀 Tiež som zo všetkého unavená a v kútiku duše verím, že to pôjde prirodzene no ale mm je KO, ale kúpila som tribulus tak som zvedavá či sa to uňho zmení inak ma po chlebe 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ria191
24. jún 2014

@lienka_1 počítam, že ti navrhol iné lieky teda dúfam 😕 😕 😕

lienka_1
24. jún 2014

@ria191 Uvidime v septembri. Ak moje AMH pojde tak rapidne dole ako doteraz v sept ma mozno zacnu oblievat horucavy z prechodu 😝 A hej, ak este bude nejaky naznak vajicka, dame ine lieky. A teraz je taka dobra vlna, ze by ma potesilo ak by z mojich zasob bolo nejake babatko 😉

tinkatinulka
24. jún 2014

@ria191 kuk liek PRELOX je drahy ale ucinky co som citala blahodarne "na muzov", už som ho objednala takže asi si zašijem cicu lebo moj bude z toho urcite nadrzany..bojiiim 😀 😀 😀

ria191
24. jún 2014

@tinkatinulka to aby si si pre istotu zašila aj ďalšiu dierku 😕 😕 😕

tinkatinulka
24. jún 2014

@ria191 ty vzdy vymaslíš niečo čím ma dostaneš.. 😝 😝 😝

ria191
24. jún 2014

@tinkatinulka ja andílek eeeeee 😕 😕 😕

korenka17
24. jún 2014

@zibi utroš neprepláca poisťovňa vôbec,takže si ho platíš plne,ja som zohnala za 5,3 6 krabičiek.No,je to dosť na figu,ja som do liekov,injekcií dala už ajáááj,v CZ je utroš drahší a už je s ním aj tam problém,ale pod RF dole v lekárni tuším ešte mali,ale je drahší o čosi ešte... 😖

korenka17
24. jún 2014

@rebeka33 ...tak si ma ukludnila,hehe,no,musíme to zvládnuť,sme silnéééé 😎

korenka17
24. jún 2014

@ludinka
@zibi ...ja som teraz platila za soft presne 996 €Kupovala som si clostík,merional 4 injekcie,utroš,estrimax a fraxiparine,dokopy asi cez 1300 € so všetkým

zibi
24. jún 2014

@korenka17 no lieky uz mam, clostyl mi predpise moj gyndos, merional mam ..estrimax mi povedal zemozno ani nebude treba tak uvidime ...
mne sa to zvysi kvoli tym intralipidom

korenka17
24. jún 2014

@ludinka kto ti zmenil utroš zo 4 na 2 ?

evicka46
24. jún 2014

@dalida Nne zas povedal doki opak som sa ho pytala aka je šanca z čerstvych embrii ešte nezamrazenych a o povedal že zo zmrazenych je to tahšie už nie su take kvalitné tak uvidime 😉

evicka46
24. jún 2014

@korenka17 Dakujem tak už len počítam dni do testu, tak nech sa ti tie paličky nadalej silnejšie červenaju,držim palce na krvičku.

zabka1124
24. jún 2014

@zibi xB jednotkovej kvality!
Haaa uz aj švagrovci maju wifi, tak sem tam tu kuknem! Mna sa nezbavite🙂!

dalida
25. jún 2014

Dievcata, dnes siedmy den po vklade, brusko klesnute....... 😒

speranza1
25. jún 2014

@dalida a ako ti je? len brusko troska splaslo??? ty si po ET? mozno je to tym, ze sa brusko po OPU uz upokojilo... 🙂

dalida
25. jún 2014

@speranza1 speri mozno. Nie je mi nijak... prsia akurat naliate a bolestive z utrosu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre