Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
17. okt 2014

@kako23 a u koho si bola vcera na sono?

diska
17. okt 2014

@kako23 podla mna to nesmu 😀 inac ja som tam tiez pred par dnami zazila jedno "nemile prekvapenie " ale tak uzavrelo sa to ako nedorozumenie 🙂

ria191
17. okt 2014

@kako23 máš pravdu aj ja som to už hodila za hlavu dôležitý je predsa výsledok 😝 😝 😝 😕 😕 😕 s tým ostatným sa už nejako zmierim 😀 😀 😀

melisska
17. okt 2014

@ria191 jasné moja,masko, zemiačiky a šalatik 😀 😀 😀 😀

kako23
17. okt 2014

@diska a co sa stalo? Bola som u Machaca, po protokol a lieky a tiez na sono, aby si skontroloval ci nemam cysty.ja si tiez myslim, ze to nemozu, ale ktovie ake maju plany...

bergalm
17. okt 2014

jooj dievcata,tak ja idem na kontrol.sono buduci Piatok a sama som zvedava na koho narazim 😕 😕 😕 Pri ET som mala tiez mix lekarov-folikumetriu robil Otevrel CO SOM BOLA Z NEHO SKLAMANA,OPU-Pospisilova bola super a vklad Marcelino co bolo tiez fajn 😀 lebo sa zadarilo a sono na potvrdenie tehu Kozumplik,ktory mi prisiel tiez fajn,tak tajne dufam,ze aj teraz KET spravi Marcelinko

balance
17. okt 2014

Ja idem v novembri este len na 1.konzultaciu a nejak som vyvedena z miery z toho co tu citam... Ked som sa rozhodovala medzi centrami, tak jedina a najlepsie moznost mi vysiel Reprofit a dufam, ze to aj tak zostane!!!

mircalla
17. okt 2014

@rebeka33 ahoj, tak sliznica pekna. v stredu je ET, uspesnost okolo 30% nakolko sa este mrazili nejakou starsou metodou, v dnesnej dobe to uz byva pre dvoch embryach okolo 70%

tinkatinulka
17. okt 2014

@crazybabenka to mi je leto že nenarastli nechces predsa len skusiť ten drilling a a ž potom stimulku? ja viem chceš to co najskor riešiť a toto je trošku zdlhavejšie ale asi tvoje vaječníky skutočne potrebuju reštart..

diska
17. okt 2014

@tinkatinulka drilling sa uz teraz moc neodporuca,to ficalo kedysi 😀

tinkatinulka
17. okt 2014

@diska ja viem ale su prípady kedy je to skoro posledná možnosť..a mam to na sebe vyskúšané ale šla som na istotu do TN, s primárom sme to prebrali z každej strany a nelutujem, Macháč nemal nič proti

haimi
17. okt 2014

@ria191 mas pravdu ze s Marcelom to je tazke. Uz ma tolko pacientiek, ze nestiha. Vcera som mala ket a robila mi ho Pospisilova. Uz som sa mu nezmestila do kalendara. Je to smutne, ked vlastneho doktora vidis len na konzultacii a niekedy ani to nie.

mircalla
17. okt 2014

@haimi Mne sa zatila vzdy s marcelom darilo, ze vsetko riesil on. on kukol do kalendara v stredu - ze fiha, ze to bude rychlovka

mircalla
17. okt 2014

@kako23 jej ahoj, videli sme sa v inej teme🙂)

haimi
17. okt 2014

@kako23 baby, o akych zmenach pisete? Ked som bola vcera v rf, tak som mala tiez divne pocity. Marcel ma toho tak vela, ze mi ani nerobil ket. Bola som objednana na 13:45, zobrali ma 14:15. Ked som vysla cakala som min 15 minut na tetu, aby som jej zaplatila. Jeden ket = hodka a pol. Aspon Marcel zlaty sa po kete u mna zastavil, kym som cakala svojich 15minut na lozku, ci co to je 🙂 Som vcera sledovala, ci ta neuvidim. Machac tam stale pobehoval a o cca 13:50 bral nejakych cechov. Kedy si ta zobral? Bola si tam sama?

dafy
17. okt 2014

@falin ahoj moja malinký je strašne dobré bábo 🙂 Emmka ho miluje nadovšetko 😵 😵 len my s nou máme teda dosť!!! puberta s nou trepe nepočuva ani za svet stále sa s nou musím rozčulovať 😀 😀 čo uz celý tato aj tá provokačná povaha čo na srdci to na jazyku ani ti nehovorím jak nás dáva do muky 🙄 😀 a ty ako?? chystáte sa to este skusiť?? 🙂 🙂 🙂 držím palce 😵 😵

haimi
17. okt 2014

@mircalla tak snad ti toto stastie vydrzi 🙂

dafy
17. okt 2014

@bergalm jasnačka nie jeden palec ale vsetky budem držať 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 kedy budes mať KET ?? to teraz ides prvý krát od vtedy??

mircalla
17. okt 2014

@haimi ale fakt je ze to bolo 5 rokov dozadu, teraz som tam bola po dlhej dobe

diska
17. okt 2014

@tinkatinulka tak ano je to asi do pripadu k pripadu ,ale mne vsetci lekari povedali,ze je to zbytocne.

haimi
17. okt 2014

Ked sa nas budu chciet zbavit, staci, ze zacnu klasicke ivf uctovat ako ivf, nie ako soft. Ja by som na to prachy asi nemala a bola by som nutena ist na svk, kedze mam este k dispo vsetky 3 pokusy. Uz len dufat, ze to po tomto ket nebudem musiet riesit 🙂

tinkatinulka
17. okt 2014

@diska noo asi podla utz vidia ake je to PCO..bala som sa či vobec rozchodim ale hned další cyklus bola ovulka a to už som ani nedufala ..

diska
17. okt 2014

@kako23 bola som dohoddnuta s Marcelom na zakroku a aj som vyslovene povedala pri telefonte na recepcii,ze teda on je uz moj doktor 😀 ,no a aj tak ma dali na zakrok inemu,tak som ale nesuhlasila,ze som komunikovala a dohodla sa s nim ,tak sa ospravedlnili za nedorozumenie a cakanie a spravil to on ako bolo dhodnute.Ale chapem to,ze obcas moze zlyhat komunikacia je to normalne.

dafy
17. okt 2014

@mimika1973 ahojky a vy sa máte ako?? šup sem fotku ani si sa nepochválila s drobcom to ako si dovoluješ?? 😠 😀 😀 😀 😀 😀

diska
17. okt 2014

@tinkatinulka a podarilo sa potom aj otehotniet? 🙂

kako23
17. okt 2014

@haimi bola som s manzelom.prisli sme asi o 13:36 a v podstate do 5 minut nas bral. Ale boli sme kratko s nim, vcera bol nejaky nemastny, neslany...mala som taky cierno-biely sveter. Aj ja som sa kukala okolo ale vcera tam bolo nejak mali ludi. Drzim palce, aby si to uz nemusela po tomto KETe riesit 🙂

tinkatinulka
17. okt 2014

@diska keby bolo PCO moj jediný problém tak asi nie , ale dopracovali sme sa k bublinke ale ona to vzdala v 5+4, záhada pokračuje..

kako23
17. okt 2014

@diska aspon, ze to uznali 🙂 aj ja som s nimi mala raz maly problem kvoli jednemu odberu krvi ale tiez sa to potom vysvetlilo.

kako23
17. okt 2014

@mircalla tak tak.aj ja som reprofitacka 🙂 a citam, ze ides na vklad buduci tyzden, tak drzim palce, nech je uspesny 🙂

mimika1973
17. okt 2014

@dafy kdes kupila tu capicu, je krasna! a pristane mu! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre