Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
2. nov 2014

@gagirl budem na Vas mysliet drz sa potom daj vediet ako si bola spokojna,ci tam bude rusno

lenka54321happy
2. nov 2014

@gagirl
Drzim ti velmi palce!!!! Velmi!!!! Xxx

mircalla
2. nov 2014
gagirl
2. nov 2014

@bergalm dakujem..dam vediet potom..verim ze nam to vyjde obidvom..🙂
@lenka54321happy dakujem moc..🙂

skaredekacatko
2. nov 2014

@mircalla no to je mi luto. Aj si pichala fraxik a brala medrol?

mircalla
2. nov 2014

@skaredekacatko oboje
ono tie embryjka po rozmrazeni boli 2 kvalita......skoda lebo predym boli krasne

skaredekacatko
2. nov 2014

@mircalla si ma nepotesila ja som tiez vkladala blastocistu na 5 den nebola ani hb . No ale ha jej verim.

mircalla
2. nov 2014

@skaredekacatko a co bola na 5. den?

skaredekacatko
2. nov 2014

Iba blastocista B ale ja jej verim

pufa
2. nov 2014

@ria191 ahoj. hladam o tebe nejake info, a neviem sa dopatrat. pamatam si ze ste teraz v oktobri mali ist do Brna pre buduceho racika juloveho. boli ste? 🙂

bergalm
2. nov 2014

@lenka54321happy no vidiiiis jaky test ukazkovy,sa tesim moooc,je to tu pre nas inspiracia 😉

lenka54321happy
2. nov 2014

@bergalm
Moja co ja! TY si inspiracia pre nas vsetkych!!!
Strasne Ti drzim palce, ako VSETKYM babam, co su tu, co si toto citaju!!!!
❤️

bergalm
2. nov 2014

Netreba sa vzdavat a ist si za svojou tuzbou,i ked viem,ako strasne je to tazke...zdvihnut sa zo dna,postavit sa a proste zacat s nadejou odznova 😉

haimi
2. nov 2014

@gagirl myslim na teba a drzim palce 🙂

ingrid0105
2. nov 2014

@gagirl drzim palce 🙂

gagirl
2. nov 2014

@haimi
@ingrid0105 dakujem dievcata..🙂

ivka3901
2. nov 2014

@gagirl držím palčeky a ideš si dávať vložiť jednu zmrzlinku či dve? a kolko máš ešte zamrwzených? prepáč,že tolko otázok,ale robím si prieskum z KET,budem na teba myslieť nech sa ti to podarí 🙂

tinkatinulka
3. nov 2014

http://www.cas.sk/clanok/298271/ladislav-pilka-...

toto je smutné..keby nebolo jeho tak nemáme nádej..

monita81
3. nov 2014

@ivka3901 Ahoj,nás si tiež daj v prieskume ku kladným KET 😉 Držím palce nech nás nasleduješ

lemoni86
3. nov 2014

ahoj baby, tak bola som rano na krv, ukazala som aj testik doktorke, este z jej ust vyslo ze je slabsia nez kontrolna 😝 😖 ... tak som kus zastresovala... to keby som jej ukazala test z rf tak by isto povedala ze slabe to je ... no .. ciarka mi ale silnie, verim ze to bude ok... baby este som trochu zastresovala ze ci mi nehrozi mimomaternicove, dva krat sa mi stalo ze ma tak mierne zabolelo na pravej strane pri vajecniku...vcera vecer naposledy, na par sekund... no predpokladam ze ciarky by mi silneli asi pomalsie nie a boli by sabsie? 😝 😕

lemoni86
3. nov 2014

a este foto...ospravedlnujem sa za nekvalitnu foto dole

ludinka
3. nov 2014

@lemoni86 a kedy budes mat vysledok krvy? daj potom vediet.............ja som mala mimomaternicove a od zaciatku som mala tmavocervene spinenie, tak ak nespinis nestresuj, drzim ti palce 😉

tinkatinulka
3. nov 2014

@lemoni86 ten mamatest je krasny..uvidis podla krvy..želám aby to bolo krásne číslo a mohla si si užívať pokoj do jula 2015

haimi
3. nov 2014

@ivka3901 ta chcem pozitivne namotivovat, aj na stranke RF maju za rok 2013 vyssiu uspesnost pri KET, ako pri ET. Ale najvyssiu pri darovanych 🙂

lemoni86
3. nov 2014

@ludinka ahoj, tak okolo 13:30 mam volat o vysledky.. spinenie nemam vobec ziadne. ty si mala v prirodzenom otehu alebo ivf mimomaternicove? odkedy si zacala spinit? a mala si aj bolesti? ak ano odkedy?
@tinkatinulka dakujem... verim ze bude vsetko v poriadku, ale strach mam no ☹ 🙄

haimi
3. nov 2014

@lemoni86 aka divna doktorka, ze na 12 den musia byt rovnake ciarky. Ja som testovala tiez na 12 den, mala som ciarku asi ako ty a a na 13 den HCG cez 1000, doktor ocakaval na ten cas cca 600 - 700. Takze asi tolko k tym ciarkam. Takze nestresuj. Picha aj mna hocikde, hlavne na pravej strane, tak verim, ze je baby na tej strane 😉 tak ked budes vediet vysledok napis, som zvedava 🙂

lemoni86
3. nov 2014

@haimi dakujem... dufam ze to bude dobre cisielko a dam vedie urcite 🙂 inac.. dnes som 4+0 .. to sa rata uz ako 5tt ze?

haimi
3. nov 2014

@lemoni86 ano 😉

gagirl
3. nov 2014

Dakujem za srdiecko..komu?;)

gagirl
3. nov 2014

Dievcata chcem sa poradit..treba ist na vklad s plnym mocovym mechurom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre