Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
19. nov 2014

@janikajanka hematologicka poradili baby tu na fore. Mozno fakt nevie ako dalej sme ojedineli pripad som uvaxovala ze ci by nebolo mozne konzultovat to aj s niekim inym fr ale nechcem ist poza otevrelov chrbat. Uvidim.coi teraz zistia

ingrid0105
19. nov 2014

@bambulka2015 gratulujem moja, tesim sa s tebou 🙂

ingrid0105
19. nov 2014

@haimi no ako mamina, deticky posluchaju? Dohovaraj im, ze nech tam pekne u teba zostanu, tu vonku este budu dost potom 😀 😀 😀

tinkatinulka
19. nov 2014

@crazybabenka to bude dtíí..krasa ten 10tkový bude iný bojovník..kludne z nemo mozu byt dvojky 😝

crazybabenka
19. nov 2014

@tinkatinulka dúfam, že bude 😀 😀 😀 nech sa len poriadne zahryzne.....a neplaš z dvojkami ..... stačí mi jedno 😀 😀 😀

lemoni86
19. nov 2014

cavte baby, tak ja som uz z nemocky doma 🙂 babatko je v poriadku a nespinim... vyteka ale casto zo mna taky priesvitny vytok 😀 😀 .. staci ze ak dlhsie polezim a tak vstanem tak to normlane ze vytecie po nohe 😀 😝 .. utros to neni to poznam.. tak hadam ze je to ten tehotensky uz 🙂 .. brusko tlaci, a vykukuje... byva mi nevolno ale neveraciam, zatial je to taka pohodicka, no aj tak kukam do toho kalendara ze koooolko esteee och 😝 😝 😀

@haimi... aach co to citam moja, take stresy si mala 😔 ... ale uz je vsetko ok ze? ja by som keby to citam vcera, ti napisla ze ci to neni koli terminu mrchy, ze by si sa tak neplasila...to mi hned napadlo 🙂 ... musela si mat riadne stresy chudatko ☹ ... ja som mala len ten vytok ruzovkasty a az mi zle prislo ked som ho zbadala, neviem si predstavit na tvojom mieste .. asi by som odpadla ... no a ze tam mas uz isto este jednu bublinku woow 😕 ... ale ona je tam isto preto aby ta jedna nebola sama a strazia sa navzajom, kecaju spolu a tak 😀 🙂 no je to zazrak.. vies to sme tak prehormonovane ze sa stavaju aj take veci.. hlavne uz len teraz sa snazit byt v klude.. kedy ta pustia.. asi ti nevraveli co? ale tak drzkaj sa tam, spinkaj, oddychuj pekne 😉

@crazybabenka drzim palceky... pekne sa ti vyvijaju bambule.. bude to super isto...

@benny11 tak dobre robis... je to fakt pomoc ten vankus.. a papkaj pekne, zobkaj 🙂 ja som si dala slivky susene a ide to uz lepsie do zachoda 😀 , no stale ma nafukuje... teraz ale uz doma mozem vo velkooom juchuuu prdiet 😀 😀..tak sa drz moja aj ty..

@gagirl no fajne ... mas to zatial v pohodicke 🙂 mne teda byva uz kazdy den nevolno, v nemocke som sa budila dost casto a bola aj hore, lebo tam sestricky niekedy behaju hore dole aj v noci a ked dlhsie lezim s prazdnym zaludkom a si potom nieco dam tak mi pride zle... alebo ked sa najem a zaspim tak mi potom je zle ked sa zobudim..vrackat este zatial nie chavabohu klop klop klop.... a take motanice mam, tlak sa mi znizil celkom tak to z toho... vela pit treba.. pi uz aj ty vela teraz, aj ked budes cikat chodit, treba nech niekde neodpadnes nahle...

kikuska_wedge
19. nov 2014

Ahojte, neviete mi poradiť mail na Štelcla. Mám mu poslať správu mailom a zabudla som si ho vypýtať.

lemoni86
19. nov 2014
lemoni86
19. nov 2014

hej a baby... marcel mi potom odpisal a nic mi blizsie k tomu nepovedal... vravel stale ze to bude v poriadku urcite ... ze take spinenie nevadi, nevravel ani nic o navysovani utrosa..

kikuska_wedge
19. nov 2014

@lemoni86 ďakujem

bergalm
19. nov 2014

@gagirl ahoj mam sa celkom fajn nic nove,len sa troska obavam toho sona ,ale co ma prist pride,tak uvidime....tlak mam nizky ,ale nieje to nic hrozne,snazim sa vela pit,no moc mi to nejde 😝 akur 😝 a 😝 som sa vratila z TT boli sme troska nakupovat,ale vidim,ze Ti mas troska problem s crinone gelom,skoda ,ze Ti nemozem pomoct mne Marcelko dal UTROS len 2-0-2 a zda sa mi to lepsie na znizovanie davky potom

lemoni86
19. nov 2014

@bergalm ahoj aky mas ten tlak? lebo mne sa tiez nejak znizil a mam z toho motanice.. snazim sa vela pit.. vcera ano mi sestricka merala a som mala 102 na 70 ... :/

bergalm
19. nov 2014

@lemoni86 ahoj no dnes rano 106/67 a teraz si idem akurat zmerat...Ja som len taka unavena a vela pijem ale neviem mozem mat ten tlak z Clexanu?

crazybabenka
19. nov 2014

baby....aj na ET si treba doniesť košeľu a papučky? 😀

karinaz
19. nov 2014

@ivetahe 7 hysteroskopií? A to už prečo prosím Ťa?

lemoni86
19. nov 2014

@bergalm to ti neviem povedat ci z clexanu... ale z tehulkovania to moze byt, je to tiez priznak... aj s kamoskou co som sa dnes rozpravala povedala ze sa jej hned znizil tlak ked otehu... preto su aj tie motolice a sa ti chce spat... treba vela pit..

lemoni86
19. nov 2014

@crazybabenka nie netreba, tam si len das dolu nohavice a oni ti daju taku plachtu , si ju das ako zasterku .. 🙂

diska
19. nov 2014

@crazybabenka nieee,tam sa das len od pasa dole a daju ti plachticku a mozes si zobrat muzika so sebou.

diska
19. nov 2014

@skaredekacatko cauko no otevrel ma asi aj pravdu,lebo aj ak ti nieco tie vysetenia ukazu nic ine ti uz nasadit nemoze,jedine ten medrol,fraxik a intralipid co si vlastne aj mala.

haimi
19. nov 2014

@crazybabenka nepotrebujes nic. To je rychla zalezitost

nikai
19. nov 2014

ahojte, chcela by som sa spýtať, chcela by som ísť na IVF do Brna... preplácajú niečo naše slov. poisťovne? Ak áno, aký je postup? vďaka a všetkým prajem veľa sily 🙂

gagirl
19. nov 2014

@haimi ahoj..ano?a myslis ze by mi ho teda dali aj bez karticky?uz si nepamatam ci ja som davala..to by bolo super..tak by mi to mohli aj kocky ked tam pojdu vybrat..dufam ze daju..diki.🙂

skaredekacatko
19. nov 2014

@diska ale vraj sa musi medrol brat minimalne dva mesiace pred stymulkov a pocas a niekedy vraj infralipidy treba aplikovat dost plus zobralii vitamin D a na hematologii zistuju aj syndrom lepivych dosticiek a nato sa vraj berie anopyrin tam je fraxik onicom takze zistit sa da toho vela a medrol 4moze byt malo treba mozno 8. 😝

silvia545
20. nov 2014

Ahojte baby 😉
Prosím Vás viete niektorá kontakt na dr. Macháča ?ja som hľadala a nič som nenašla,alebo by ste mi mohli odporučiť nejakého dr.,ale myslím si ,že všetci sú tam skvelý odborníci 🙂 Dakujem a prajem pekný deň a tehulkám krásne tehulkovanie 😉

ria191
20. nov 2014

@gagirl obidve chodíte k Marcelovi podľa mňa nebude problém napísať recept na crazy 😝 😝 😝 😕 😕 😕

dorotka66
20. nov 2014

@bergalm ahoj, pozerám, že ty ho máš nízky. ja mám teraz pravidelne šialený tep. dnes ráno 105 😠

dorotka66
20. nov 2014

@bergalm inak clexan riedi krv a ak by znižoval tlak, tak ho nemám vysoký 😉 takže podľa mňa nie

gagirl
20. nov 2014

@crazybabenka ahoj moja..tak som sa dozvedela tu od haimi ze poistovaciu karticku si ani nepytali od nej ked si tam vyberala crinone u nich v lekarni..tak by som ta predsa chcela pekne poprosit ci by si mi dve balenia mohla vybrat..ja som uz posala Stelclovi a vravel ze v poriadku..len nech si ta moja znama nezabudne ten recept pytat..🙂opytam sa ho ci to moze teda dat radsej na tvojebmeno ak by predsa chceli karticku..idem sa ho na to este spytat..🙂a potom by to stacilo poslat teda postou hocikedy buduci tyzden..ja som si teraz jedno balenie zohnala🙂

crazybabenka
20. nov 2014

@gagirl Píšem ti IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre