Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
27. nov 2014

@tixx ty chodis aspon do prace..ale ja som na pn..takze si vies predstavit ako tie dni pomaly idu..;)som rada ze jevsetko v poriadku u vas a ze sa citis dobre..ani si nemala nevolnosti alebo nejake ine tazkosti v prvom trimestri?ja zatial nevolnosti nemam..sem tam ked nieco zjem take co nafukuje tak mi je trocha horsie ale inak nic..🙂dam potom vediet poobede co nove..idem k dr.az na obed.
A dakujem..🙂

tixx
27. nov 2014

@gagirl no ja som za tu pracu vdacna, ja by som na PN neobsedela,ako sa poznam 🙂 ja uz ked som tyzden doma, tak spekulujem,co budem,lebo neviem vydrzat...takze viem si predstavit,ze sa ti to riadne vlecie. Mne za cely cas nebolo ani raz zle, nevracala som, nic. Raz mi doslo tak zvlastne blbo, ze ma riadne bolelo brucho,ale to po cca 15 minutach a napiti sa vela vody preslo. Ale inak nic, a je to super, uplne si to uzivam a je mi luto,ze niektore baby si ten prvy trimester musia vytrpiet,lebo je im stale zle. Tak nech to u teba pokracuje tiez tak bezproblemovo, a budem poobede cakat na infosku ;)

tinkatinulka
27. nov 2014

@ria191 😉

gagirl
27. nov 2014

@tixx ja by som tiez radsej asi chodila do prace..rychlejsie by tie dni isli..ale takto som sice doma ale zatial ani nejake velke upratovanie a tak robit nechcem..tak len tak pomalicky.
Nie ze by mi bolo tak zle doma..ale aj peniazky by sa zisli..uz som tento rok bola viackrat pn kvoli ivf..ale nevadi..babatko mi je prednejsie.🙂verim ze ta budem nasledovat a tiez ma nevolnosti obidu.;)pekny den..a ozvem sa;)

bambulka2015
27. nov 2014

@gagirl ahoj, mozem sa opytat, preco si pn? Mas(mala) si nejake tazkosti?

gagirl
27. nov 2014

@bambulka2015 ahoj..tazkosti ani nie..ale ja robim sestricku na are a na smeny a to by som teraz robit nemohla..jedine niekde na ambulancii mozno..ale aj to hodinu by som hodinu dochadzala do prace aj spat takze radsej som pn..

bambulka2015
27. nov 2014

@gagirl aha, no tak ten stres a stale na nohach, tak radsej doma a nic neriskovat.
Inak aj ja dochadzam hodinu vlakom do roboty. Ale ja zase v office cely den sedim a stresy nejake nemam 😉

lienka_1
27. nov 2014

@falin Darcovske sme zvazovali. Velmi dlho, velmi intenzivne a zodpovedne. Ale anija ani mm sa na to necitime.
@tinkatinulka Ja sa snazim objednat k gastroenterologovi. K tej co patrim podla obvodu ist nechcem, lebo ma hrozne referencie. Vcera som volala asi na 4 miesta. Nikde ma nevzali 😠 Tusim, budem musiet pouzit nejaku tlacenku, cisto jak v sociku. Nemas znamosti, prd vybavis 😠

tinkatinulka
27. nov 2014

@lienka_1 ja by som ti vybavila jedného ale to je asi 450km od teba..tiežž po známosti, a až ked velmi hladal tak našiel..iný by na mna kukal ako na hypochondra

falin
27. nov 2014

@lienka_1 - rozumiem ti a chapem 😉

falin
27. nov 2014

@crazybabenka - ja ked to platim v eurách, nestrha banka nic. Klasicky SEPA prevod

silvia545
27. nov 2014

@gagirl držím palčeky,nech je všetko tak ako má byť 😉 🙂

ingrid0105
27. nov 2014

Tak babenky drobcek uz je v domceku u maminky. Vsetci tam boli strasne zlati fandili nasmu krpcovi 🙂 a kvalitou je na 1 a kazdy den vyvoja bol na 1. Tak verim ze mu to aj zostane 🙂

laracroft2
27. nov 2014

@ingrid0105 super. Vidíš nádej umiera posledná. Velmi ti drzim prsty nech to vyjde. Uvidíš toto je to práve 😀. Tak len pekne oddychuj nechaj sa obskakovat 😉 a nepust ho. 😉

Ja teraz tiez bojujem kedze maly sa sice prichytil ale v centre dutiny mam obrovsky hematom a zatial nekrvacam a dufam ze ani nezacnem. Takze mam klud na lozku. A verim ze nadej umiera posledna aj ked dr. Tomu nedava velku nadej. Ale ja ho len tak nepustím 😀.

Takze len myslieť pozitívne. Drzim ti palce. Bude všetko OK.

gagirl
27. nov 2014

@silvia545 dakujem pekne🙂

gagirl
27. nov 2014

@ingrid0105 tesim sa s vami..a prajem bublinke nech sa pekne zahniezdi u maminky..silno vam drzim palce.🙂od dnes papaj ananas cerstvy 5 dni..plus decko dve cerveneho vinka dnes zajtra..🙂sliznica bola aka vysoka?..

silvia545
27. nov 2014

@gagirl nemáš začo moja 😉 prosím ťa načo je dobrý papať ananás ? 🙂

silvia545
27. nov 2014

@ingrid0105 držkám pršteky,nech sa drobčekovy u teba veľmi pááči,nech tam vydrží pekne celých 9 mesiacov 🙂

diska
27. nov 2014

@lienka_1 viem ti pomoct ako tlacenke 😀

ingrid0105
27. nov 2014

@gagirl dakujem velmi pekne. So sliznucou nemavam problem pri 3 utz mala uz 9mm a bola triplline cize trojvrstvova ako ma byt.zastavili sme sa najest a kupime bud ananas alebo dzus. Dakujem za rady

bambulka2015
27. nov 2014

@ingrid0105 drzim palceky. A mozes si dat aj kazde rano nalacno pohar normalneho mlieka. Tiez obsahuje latku, co posobi ako lepidlo.

roberta31
27. nov 2014

Ahojte.
Je tu prosim niektora,co ste absolvovali pohovor v Olomouci?Volala som si do Brna,tam už dr.Machač nove pacientky nebere,tak som sa objednala tam.Len som sa chcela nieco opýtat....dakujem.

laracroft2
27. nov 2014

@gagirl prosim ananas je na čo dobrý? Pretoze ja ho chcem jest teraz lebo obsahuje bromelain=enzym a ten pomaha na zrazeniny. Inak vraj sa v tehotenstve nema jesť.
Pomaha pri uhniezdeni?
Naozaj sa nemá jesť v tehotenstve? Ďakujem za odpoveď.

lienka_1
27. nov 2014

@diska Jej, tak to by bolo super. Len dufam, ze to nebude pan doktor, co na mna vcera 10 minut v telefone krical. Ked som mu pred tym polozila, lebo som nebola ochotna pocuvat jeho nervovy vylev, tak mi zavolal naspat, krical dalej, obvinil ma, ze mu minam kredit, ze ho oberam o cas a ze ma pacienta. Na moj podnet, ved nech zlozi a nemina vzacny cas ani peniaze som ho vytocila este viac, tak cez prud slov som mu podakovala, slusne som ho upozornila, ze idem zlozit, pozdravila som a zlozila 2x. Uz nastastie nevolal, ale muz mi pre istotu hned pohar vody doniesol, ze po takom telefonate to potrebujem. Zavolam Ti zajtra ak mozem, dnes mam program az do neskoreho vecera. A vdaka za pomoc 😉

diska
27. nov 2014

@lienka_1 och hroza co clovek zazije 😠 Je to v tej nemocke kde ste boli s Muzikom,na tej istej chodbe len pod schodami,tak dufam ze to nie ten doktor co na teba krical 😀 Oni su inac dobry a velmi mila sestricka ja ju poznam este z cias ked som tam pracovala,kludne zavolaj 😉

bambulka2015
27. nov 2014

@laracroft2 moze sa jest aj v tehotenstve. Doki povedal ziadny problem, len samozrejme nie na kila. 😉 A bromelein pomaha uhniezdeniu. Ja to ako lepidlo. Podobne v mlieku je tiez nieco, co posobi ako lepidlo. Ja som pila 5 dni stavu a 7 dni mlieko, pohar na lacno, a nic mi nie je a som tehu. A dokonca sa uchytili obe. 😉

zuzu1108
27. nov 2014

Baby ked mam zajtra utz o pol 11 a picham o pol 8 mej. Mam si pichnúť rano este doma? Ci zobrať si to tam?

lienka_1
27. nov 2014

@diska Tak tomuto panovi doktorivi som nevolala. Skusala som inu pani dr. z tej istej nemocnice a ked sa ma vypytovala a povedals som jej, ze som po vela ivf, tak ma pekne presmerovala inde. Ale bola velmi mila. Skusim cinknut zajtra 😉

tinkatinulka
27. nov 2014

@roberta31 ja chodim aj tam k nemu bud sa objednáš do RD olomouc cislo na straánke alevo IVFclinic Olomouc to je jeho centrum v tej istej budove..

diska
27. nov 2014

@lienka_1 skus on sa vola Contos ma dlhorocnu prax a je sikovny,ak by nahodu povedal nie ,tak zauraduje moj otec ak chces moze mu otec dopredu zavolat,ze budes volat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre