Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
20. feb 2015

@ria191 už vieeem som neni blond ale toto mi ušlo..ty vieš všetko 😀 😀 😀 😀

gagik
20. feb 2015

@nelly3 a tie vajcovody ti neodporucaju odstranit? Ja som bola este pred posled ym ivf u bylinkarky pani kopacovaj, davala som si asi 4 mesiace pred ivf jej obklady, mozno aj to pomohlo.

tinkatinulka
20. feb 2015

@ria191 juj o kliestovi len v dobrom vies aku sarapatu nam obom narobil na jesen,

nelly3
20. feb 2015

@ria191
som to nejako tu tvoju odpoved nepochopila, blondinka som chapes 😀

ingrid0105
20. feb 2015

baby pls mail na Marcela?

nelly3
20. feb 2015

@gagik
ja som tazky pripad na bylinkarku, podla mna to pomoze ak ma niekto nie az take tazke diagnozy. mne praveze nic neodporucaju, len co ja si nastudujem z netu.

gagik
20. feb 2015

@nelly3 no aj ja mam najhorsi stupen, hrozili tazke operacie,tiez som od toho nic neocakavala, vobec som tomu neverila, no ale ivf bolo uspesne. Tak neviem.

nelly3
20. feb 2015

@gagik
tak to sa tesim, a to bolo tvoje 1.IVF?

nelly3
20. feb 2015

@gagik
a ako prezivat tehotenstvo? myslim ked si mala tiez tazku endometiozu, mas nejake bolesti ked ti babo rastie atd.?

gagik
20. feb 2015

@nelly3 bolo to 3 ivf, predtym iscare 5 vkladov s nulovym vysledkom a endoska sa mi iba zhorsovala, mala som problemy aj mimo cyklu. Tehotenstvo zatial o.k., bolesti neboli, tiez som mala obavy, kedze mam v tej panve zrastene snad vsetko so vsetkym, hlavne s crevami, ale zatial dobre.

nelly3
20. feb 2015

@gagik
tak sa tesim, ze je vsetko oki, si moj priklad, ze da sa aj s endoskou, ved ja nakoniec nad nou vyhram 😵

evadek
20. feb 2015

@nelly3
@gagik aj ja mam inak endo babenky...

gagik
20. feb 2015

@nelly3 podla mna za tu bylinkarku nic nedas, ak nebyvas moc daleko.a mozno by som max. Uvazovala nad odstranenim vajcovodov.

ria191
20. feb 2015

@nelly3 no 50 € za konzultáciu u Bielika ale ešte je lacný v Prahe blaze ale draze som za konzulku vysolila 100 €

evadek
20. feb 2015

@diska no ja mam tiez brutalne vela diagnoz...sa na mne niekto vysantil..

ria191
20. feb 2015

@nelly3
@gagik inak k tej "super endoške" včera operovali sestru, ktorá má tri dospelé deti na myóm na maternici a zistili jej takú endometriózu že dovi dopo a dokonca jej hrozí vývod ale to dúfam sa nestane. Doteraz nikto netušil že má endošku 😠 😠 😠

nelly3
20. feb 2015

@ria191
ja uz nic nikomu platit nebudemmmmmm 😝

ria191
20. feb 2015

@evadek aj ja 😝 😝 😝

gagik
20. feb 2015

@nelly3 alebo este sa spytaj otevrela,mna manazoval myslim si ze rozumne, aj argumentoval tak, ze bolo vidno ze ma o endoske dost nastudovane. Inak aj ja poznam pripad, ze babe s detmi pri operacii zistili tazku endosku, ze sa divili ako mohla otehotniet. Pockaj na tu imunologiu ci tam nie je problem, ale do nejakej vaznej operacie by som sa nepustala len tak, ked to aj tak nezaruci otehotnenie.

ria191
20. feb 2015

@nelly3 no ty si iná machérka 😀 😀 😀

nelly3
20. feb 2015

@gagik
co myslis konkretne? ja chodim koudelkovi.

gagik
20. feb 2015

@nelly3 no ohladne nejakej velkej operacie, lebo som to tiez zvazovala a poradil mi to s tym odstranenim vajcovodov a dal mi intralipidy.

ria191
20. feb 2015

baby musím vám napísať ako ma dneska Marčelino dostal skoro som ošedivela 😕 😕 😕 😠 😠 😠 😠 . Včera som mu písala, že za akú dobu po antibiotikách môžem ísť na KET a pán srandista mi poslal odpoveď že aj hneď a že sa mám objednať u kolegu. Mňa až oblialo, tak mu píšem, že u akého kolegu a prečo 😝 😝 😝 a že či odchádza a on našťastie, že nie ale vo februári tam nebude ale že v marci je celý k dispozícii 😀 😀 😀 a to doslovne 😀 😀 😀

nelly3
20. feb 2015

@gagik
aha, neviem co mam robit, nejako som vo faze uz dlhodobo, ze nechce sa mi uz nic riesit ohladom toho celeho, ale velmi si prajem mat jedno jedine bejby 😢

tinkatinulka
20. feb 2015

@ria191 si ho pripravujes, aby si potom nahodou nebral narýchlo volno aj ked tvoj vklad "musi" on

evadek
20. feb 2015

@ria191 ty mas vela diagnoz..alebo endo?😀

ria191
20. feb 2015

@evadek aj aj ale myslela som endo

ria191
20. feb 2015

@tinkatinulka mne už je to asi jedno kľudne aj upratovačka hlavne nech to neboli a netrvá pol hodku ale je prijemne keď cumackujes na nejakého fesiho

evadek
20. feb 2015

@ria191 ty mas aj tie myomy ako ja..zeee?🙂 ach..neurekom..na rozdavanie toho mame...

ria191
20. feb 2015

@nelly3 nelca aj ja som v takej istej fáze že sa mi nič nechce riešiť iba gulatiet s vyloženymi pacmagami

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre