Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
17. aug 2015

@lienka_1 Jaj moja jedno bude stačit...dvojky by som uz nezvladla asi 😀 suseda vyvestila s prstenom ze bude to dievcatko tak uvidime 😀 😀 ved tu boli dievcata co mali brutal vysoke hcg a bolo jedno 😅 ta moja 12rocna pubertiacka mi dava riadne zabrat ta kde este dvojky k nej 😀

gagik
17. aug 2015

@dafy gratulujem k tehu testiku, chcem sa spytat pr3dchadzjuce porody si mala sekciou alebo normal?

matusik6
17. aug 2015

@dafy gratulujem

1laura1234
17. aug 2015

@dafy blahoželám 😊krásny testik.😉

dafy
17. aug 2015

@ria191 draha skor tie užovky 😅 ale tak muzske ego nepovoli tak som pristsla na tu kobru 😀 ale tak jemu uz chudakovi neostava nic len ss chvalit so spermiami kedze zvysok za neho odmakal lekar 😀

dafy
17. aug 2015

@gagik dakujem 🙂 obe som mala sekciou 🙂

dafy
17. aug 2015

@matusik6
@1laura1234 dakujem 🙂

gagik
17. aug 2015

@dafy a prvu dceru mas tiez z ivf?

ria191
17. aug 2015

@dafy hej hej máš pravdu dôležitý je výsledok a nie nejaká zoo 😀 😀 😀.

nelly3
17. aug 2015

@ria191
ahojjj, ake si to mam vypytat injekcie aby mi nebolo po laparke zle??? chyta ma uz stres ufff 😝

ria191
17. aug 2015

@nelly3 🙂 🙂 🙂 neboj nelča už ma tu jedna kočka upozornila, že tie injekcie čo som ti spomínala sa po laparke nepichajú 😀 😀 😀 takže zle ti nebude to pichali iba mne aby ma umlčali 😝 😝 😝 😀 😀 😀

nelly3
17. aug 2015

@ria191
he-he, ale zle mi bude z narkozy, co uz, nejako to prezijem, nech uz to mam za sebou 😝

ria191
17. aug 2015

@nelly3 ani to ti nemusí byť uvidíš aký koktail ti namiešajú tak príjemnú "žúrku" 🙂

dafy
17. aug 2015

@gagik ano ona sa zadarila z 1IVF potom 10vkladov nic a tak z KET maly Damianko a teraz zase KET este z tej varky co Damian 😎

gagirl
17. aug 2015

@nelly3 neboj nebude ti zle..mne tiez vobec nebolo..ani zaludok vobec nic..ja som tam bola v 2013..takze pohoda..nic ti vobec nemusi byt..🙂ja som horsie znasala tie klistiri
.;)

nelly3
17. aug 2015

@gagirl
no klistir no coment, ale co nevydrzime pre bejby ach joooo

dafy
17. aug 2015

@lienka_1 no aj by som kukla ale nepatrim do jej kruhu priatelov tak hovno vidim 😀

ladyblcha
17. aug 2015

@zuz696 ahoj zuz, no ako si dnes dopadla?

buba08
17. aug 2015

@dafy krásne koľajnice, som ti vravela, ze toto je tutovka 🙂

dafy
17. aug 2015

Moje milé tuto fotku som si dala za profilovku na FB pred dvoma rokmi ked som sa cítila hrozne 😔 po neuspechoch 🙂 a po dvoch mesiacoch som otehotnela 😀 😀 😀 preto som sa rozhodla ju sem dať a dufam že aj vám všetkým prinesie štastie 😵 😵 😵 😵

crazybabenka
17. aug 2015

babule neviete či robí Pastorčáková? od rána mi neodpísala na mail 😒

zuz696
17. aug 2015

@ladyblcha ahooj,,tak srdiečna akcia potvrdenááá 🙂 trochu som aj špinila tak 3 dni,ale doktor povedal,,že to je s toho ako sa zahryzlo tie cievky praskaaju ...tak za 2 týžne dalsia kontrola... dakujem za podporu 😉 a ty ako?? vidim že si v 15 tt ti v dobrom zavidim,už aj ja by som chcela,,,mala si všetko bez problemov??

gagirl
17. aug 2015

@nelly3 vela vydrzime..velmi vela..ine nam nezostava..musime..Naozaj som si myslela ze cela laparka bude horsia..ale viac menej to bol len ten strach predtym a tie pripravy..klistir a to cakanie..ale potom to nebolo vobec take zle..dobre sa vyspis pri operacii a potom ti daju nieco proti bolesti..kludne si pytaj ak budes potrebovat..sestricky su tam naizaj velmi mile..zlate..Ja som bola na izbe s dvoma mladymi kockami tak im povedz nech ta daju k nejakym mladsim babenam..zabavite sa trocha a prejde to raz dva..Hlavny je vysledok..a mysli na to kvoli comu tam ides..ze potom pride baby🙂

ladyblcha
17. aug 2015

@zuz696 super, bomba, skvele 🙂 tesim sa s tebou a len tak dalej, nech vsetko ide dobre :-*
Ja som nemala ziadne problemy, dnes som zacala 15tt, tak kazdym tyzdnom som samozrejme kludnejsia 😵 cochvila si v 15tt aj ty, drzim palce : )))

gagirl
17. aug 2015

@dafy blahozelam k pozitivnemu testu a prajem vsetko dobre aj nadalej..)

chilli21
17. aug 2015

@crazybabenka ahoj, robi, dnes som ju tam videla

crazybabenka
17. aug 2015

@chilli21 ďakujem....tak asi nemala čas odpísať 😒

fatma1
17. aug 2015

Baby,tie co mate znizenu hodnotu vitaminu D...co ste brali/beriete?v akych davkach axako dlho?za kolko sa vam to upravilo?Diky vopred

tinkatinulka
17. aug 2015

@fatma1 od swansonu 5000j denne, nič iné mi nezabralo.. Skoro rok kým som sa dostala na dolnú hranicu

zoji79
17. aug 2015

@dafy joj, krasa 🙂 Gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre