Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
3. aug 2016

@cheeky82 moooc gratulujem a prajem krasne bezproblemove tehulkovanie 😉

fatma1
3. aug 2016

@yoya987 Ahoj..mne robila raz kontrolu a iui, je veelmi mila a poctiva..je nova, takze to este preziva...takze dobre ti dali...moj nazor..

rada2002
3. aug 2016

Dievčatá kto mi daruje alebo pomôže Potrebujem Dipherelin 0,1 4ks a Pregnyl 5000 INJ PSO LQF 1+1X5000IU 1ks. Potrebujem súrne. Píšte v RP alebo ma rada2002@centrum.sk. Vopred ďakujem

yoya987
4. aug 2016

@fatma1 Dakujem. Uz som kludna, kedze som mala trosku stres, kedze je nova 🙂

rada2002
4. aug 2016

Dievčatá kto mi daruje alebo pomôže Potrebujem Dipherelin 0,1 4ks a Pregnyl 5000 INJ PSO LQF 1+1X5000IU 1ks. Potrebujem súrne. Píšte v RP alebo ma rada2002@centrum.sk. Vopred ďakujem

mimika1973
5. aug 2016

@lusipe a este mate aj inych mrazacikov ci uz nie?
a co cakate teraz, zase dievcatko? 🙂
No my mame este nanucikov, tak uvidime co z toho bude 😉 Jedna sanca alebo dve sance....

lusipe
5. aug 2016

@mimika1973 hej mame este 7...ale uz toto je tretie dieta tak nam uz staci🙂 hej dievčatko.budem moooc držať palceky.

tinkatinulka
5. aug 2016

@mimika1973 mimi tak kedy? neprides na slovensko?

evadek
7. aug 2016

dievcata ..vcera som mala ket.......dnes sa citim ako keby som mala dostat chripku...boli ma cele telo..vyhodil sa mi kutik..nechuti mi jest.....som uplne ,ze mimo...
Je to reakcia na utrogestan?...stretli ste sa niekto s tymto?...utros beriem 4-0-4 ...
Pri et som toto nemala...

nelly3
7. aug 2016

@evadek
no to nemyslim ze je z utrosu, proste nieco na teba lezie, ja som to raz tiez mala, ze mi bolo na nic po vklade, vlastne uz pred vkladom, tak sup domov do postele som isla hned.

evadek
7. aug 2016

@nelly3 to praveze si nemyslim, ze nieco na mna lezie...ja mavam obcas taketo stavy pred menzesom....a navyse ja mam silnu imunitu...chora som malokedy...ani od kolegov neochoriem...ani doma ked je niekto chory...
no a dnes mame oslavu ....:(

sofia17
7. aug 2016

dievčatá, ktoré ste absolvovali IVF najprv na SK a až potom išli do Brna, potrebujem poradiť ohľadom žiadosti k IVF. V Žiadosti do bodu 10. Vhodnotenie realizácie cyklu IVF mam priloženú nálepku, že doplňte si prosím. Treba to dať vypísať do CAR na SK? Lebo v poznamkach je, že to vypisuje CAR. Ďakujem

chelly
7. aug 2016

@sofia17 nie tam sa nevypĺňa nič

ssegra
7. aug 2016

@sofia17 sa mi zda ze to mi vypisali v brne a dali tam tusim datum et a ze bol negativny a ket a tiez negativny

gagirl
7. aug 2016

@evadek moze to byt z utrogestanu..je to vysoka davka..alebo stres,reakcia organizmu..Skus to vydrzat..ked to bude velmi zle napis dr.ci by si nemohla radsej crinone alebo nieco ine..Davas si to vaginalne?Skus oddychovat ked sa da..si doma ci budes normalne pracovat?Drzim velmi silno palce nech vam to vyjde..velmi ti to prajem 🙂

marculik
7. aug 2016

@sofia17 Ahoj moja tak si sa rozhodla ist pre synkovu sestricku,drzim moc palce 🙂

evadek
7. aug 2016

@gagirl och..tak na koniec asi naozaj budem chora..den po ket....dnes cely den hnacky....ze az voda so mna isla...zimnica...teplota 37,4 ...do placu mi je:((((
teda nie je mi do placu..ja placem....
uz nevladzem..ubolena....vycerpana....a neverim tomu ,ze v takomto prostredi by sa embrijko chytilo....
vyse dvoch rokov som nebola chora...chapes to????a teraz..:(((

marculik
7. aug 2016

@evadek poznam babu co tiez bola chora vysoke teploty kasel dokonca asi jej aj predpisali antibiotika a aj tak sa to podarilo,cize caj,vela ovocia vitaminy a nevesaj hlavu hlavne ,vela stastia

evadek
7. aug 2016

@marculik ja viem..ale ta teplota...zimnica....hnacky...ach...strasne ma to zobralo...to je zakon schvalnosti....fakt nebyvam chora...este aj uzliny ma zacinaju boliest...
Uz som zababusena..vitaminujem...vela pijem....a trosku verim....

evadek
7. aug 2016

@marculik a dakujem..🙂

nelly3
7. aug 2016

@evadek
a nechytila si nejaku virozu crevnu? nic neboj co sa ma stat sa stane tak ci tak, zbytocne sa trapis moja, zajtra bude lepsie 😉

evadek
7. aug 2016

@nelly3 je to mozne.... ja viem.. ale ten zakon schvalnosti...uz by som chcela jednu dobru pozitivnu spravu...a teraz mal ten hore moznost to napravit....a namiesto toho som scipla ako pes....a zajtra musim do prace...
ale tak nejak to dam...skusim verit,ze to embrijko je bojovnicka ako jeho mamina ktora cakala rok aj pol na vklad....a takto si to nejak nepredstavovala...

evadek
7. aug 2016

@gagirl dakujem moja...neviem ci to je z utrosu..kedze mam aj teplotu a hnacku..ale pre istotu zajtra zavolam do Brna...ze ako dalej..
Dakujem...aj ja tebe...velmi🙂

gagirl
7. aug 2016

@evadek mozno aj zo stresu si prave teraz ochorela..alebo naozaj nejaka viroza..viem ze ta to trapi ze prave teraz po vklade..ale ked to ma vyjst vyjde to aj tak..Prajem ti nech sa mas cim skor lepsie..a nech vam to vyjde..drzkaj sa..

gagirl
7. aug 2016

@evadek a skus sa dat na par dni na pn..vylezat to..bolo by to dobre teraz..kasli na robotu teraz..

marculik
7. aug 2016

@evadek veru daj sa na pn a oddychuj ved uvidis vsetko este moze byt o.k chod zajtra k dr. povedz co je vo veci a uvidis,drzim palce mozno staci to len vylezat pit caju a oddychovat

majba
7. aug 2016

@evadek ja som mala tiez den po vklade par dni teploty 38. bolo mi zle a hnacky som mala este tyzden ci dva. uz nepamatam. a vyslo to. tiez som nebyvala skoro nikdy chora. alebo ani nepamatam, kedy ma nieco zlozilo. drzim palce, asi je to len zmena v tele a dava najavo, ze sa nieco zacina diat. 🙂 🙂

cmudlo
7. aug 2016

@evadek ja si tiež myslím, že to je v pohode...dokonca za mňa "dobré znamenie"....niečo sa deje 😉

evadek
8. aug 2016

@gagirl
@marculik
@majba
@cmudlo dievcata dakujem..keby som mohla ist na pn-ku..hned idem...ALE mam terminovu pracu a momentalne nie som ani zastupitelna :(((
minuly tyzden som mohla zostat...ale tento nie....
UZ som bola raz tehu...po et....a toto som neprezivala....ani som vtedy nevedela,ze som tehu....zial nedopadlo to dobre..aj ked som mala ukazkove hcg..
Teraz som sa zobudila...strasne bolesti brucha...uz ma znova prehnalo....boli ma kazdy kosticka tela...teplotu nemam...celu noc som sa potila...
Dakujem...kiez by to bolo naozaj dobre znamenie ako pisete...som ochotna vydrzat vsetko 🙂
ale neviem...citim to ako nejaku hnusnu virozu...
Idem zavolat do Brna...nech povedia ake lieky a ci nieco mozem....A do prace idem ...mozno budem odist skor....

evadek
8. aug 2016

tak som volala do Brna..neviem aka mudr. to zdvihla...tak som mimo ..
Nazvala to ako nestastnu nahodu....mozem paralen...a mozno aj ine lieky..kedze to je tak skoro po ket....
povedala, ze to nie je vedlajsi ucinok liecby..hormonov..ani prip. tehotenstvo...ze to je este velmi skoro...
mam si nasadit dietu....ked to neprejde ist mudr. ..nesmiem sa dehydratovat..lebo to je nebezpecne pre embryo....
dufa,ze to nebude nieco infekcne....
tak idem do lekarne...a uvidim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre