Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
18. nov 2011

@leamax a vy nahodou nemate aj "čepičku" používať ako ochranu? to nenakazali v Prahe? 😀

leamax
18. nov 2011

@lulu10 no kazali, tak ale ty by si sa toho drzala? 😀 ti to vysvetlim polopaticky - jednoducho nic do mna, ale von - tak sme sa rozhodli chranit. ved je to prijemnejsie ako s "čepičkou", nie? 😀 😀 😀

lulu10
18. nov 2011

@leamax dobre ste to vymysleli,mas moje pozehnanie 😀 ved preto sa mne do tej prahy tak nechce lebo keby sme museli cepicku pouzivat tak to radsej nesexujem a mm je toho isteho nazoru 😝

leamax
18. nov 2011

@lulu10 😀 ved ja som cakala na pozehnanie od teba, teraz sa mi uz bude lepsie sexovat, doteraz to bolo skor na tajňasa, ked sme nemali pozehnanie 😀 😀 😀
no my sme si povedali, ze pri tej mojej diagnoze aj tak treba IVF, takze si myslime, ze az tak strasne striktne to neni potrebne sa vyhybat tomu stretnutiu spermie s mojim telom, no nie 😀 najskor sme tiez rozmyslali, ze ked teda kazu, tak skusime aj cepicku, ale potom sme sa radsej rozhodli takto

lulu10
18. nov 2011

@leamax som rada ze sme to vyriesili,mozem ist spokojne spat 😀 tak dobru noc

leamax
18. nov 2011

@lulu10 😀 a ze hned ti je lepsie, ze 😀 😀 😀
ok, tak dobru noc

maticap.
19. nov 2011

@gabinkaa
@lulu10
@leamax
@miminkad
@moja72
Dakujeme babulky! Dufam, ze som na nikoho nezabulda. Mamickam asi nemusim nic hovorit, ze som v jednom kole 😀. Esteze je mm doma, no troska sa bojim, ked pojde do prace - dopoludnia zatial zvladame, horsie su podvecery a noc cca do 1,00... takze teraz idem spat aj ja - nielen ten nas dubak musi naberat silu 😀 .

jada1
19. nov 2011

@maticap jéj, čo to čítam, vy už ste s malinkým doma 😵 . Tak všetko dobré prajem, nech malinký pekne rastie 😵

leamax
19. nov 2011

@maticap. no vitajte domka 😵 😵 😵
neboj, najdete si rezim a zvladnes to, aj ked pojde muz do roboty 🙂

falin
20. nov 2011

@mia_15 - ahojky, blahozelaaaam ku krasnym vysledkom. A to rozlucenie s Marcelom bolo mile 😵

@dalida - urcite sa pridas, buduci rok bude konecne nas ostatnych 😉

tinna13
20. nov 2011

@maticap. ahoj, blahozelam k Martinkovi, je to krasne babatko. prajem vela zdravia, mliecka a aby ste tie zaciatky v pohode zvladali.

maticap.
20. nov 2011

@tinna13 Ahoj, dakujeme za gratulaciu. A aj my gratulujeme k malej princeznicke! Nech ste obe zdrave a spokojne! 😉

staga
20. nov 2011

@miminkad dakujem, urcite to teda budem robit aj ja. dik este raz

lenka_21
21. nov 2011

@leamax No co ako sa ma tvoja cervena ciapocka ... uz dorazila???

leamax
21. nov 2011

@lenka_21 cervena ciapocka sa asi stratila v lese, ale mam pocit, ze uz vidi blizko svetielko 😀 😀 😀

falin
21. nov 2011

@moja72 - drzim palce aby toto 3. ivf-ko bolo uspesne 😉 Ved vies ako sa hovori - do tretice vsetko dobre 🙂

@lenka_21 - super, ze kontrola bola v poriadku, drz sa. Dobre ze bol pri tebe mm ked si odpadla, skus sa vyhybat preplnenym priestorom

@lulu10 - teda ty dobre "hviezdis" po tych narkozach 😀 . Ja si nic nepamatam, ani to ako prejdem na izbu, ale spoluleziaca mi hovorila ze som isla ako total opita. Lahnem do postele a spim dalej

moja72
21. nov 2011

@falin ďakujem, dúfam že tentokrát sa to podarí 🙂 aj tebe držím palce nech má malá skoro sestričku alebo bratčeka 😉

falin
21. nov 2011

@moja72 - dakujem, verim ze sa uz dockame

falin
21. nov 2011

dnes je tu akosi ticho

leamax
21. nov 2011

@lenka_21 tak extra pre teba - mamatest bieeely ako sneh. som to aj predpokladala, moj ked si dava pozor, tak si ozaj dava pozor 😀 skor mam pocit, ci to neni anovulak, zato sa ta mrcha zrejme tak flaka. ale este nestresujem, ved ked mam potom uzivat HAK az do 30.12.2011, aspon sa pecen spamata aj z ATB, tie mam este do stredy 😀 som jak chodiace chemicke laboratorium, ze 😀

miminkad
21. nov 2011

@leamax moja,ja som ako geriatricke oddelenie,liekov ako za vagon 😨 no som rada,ze si ten test skusila.

gerdusha
21. nov 2011

ahojte baby,

chcem sa spytat tych, co absolvovali hysteroskopiu: kolky DC vam to robili?

leamax
21. nov 2011

@miminkad moja, ved to ja este nemam vsetky, sa chystaj 😀
tak som ti aspon urobila radost, ze som ho skusila? no to som rada 😵

miminkad
21. nov 2011

@leamax jasne,ze urobila.a dokonca celkom dobrovolne sa ti to podarilo 😉

leamax
21. nov 2011

@miminkad moja, tak na 38DC by si sa dala na test nahovorit uz aj ty 😀 hlavne teda, ked by ti muz sveto-svete tvrdil, ze si daval pozor, no nie? 😀 😀 😀

saska1
21. nov 2011

@gerdusha ahoj, síce nie v tomto centre...ale ja som absolvovala hystero na 12DC 😉

miminkad
21. nov 2011

@leamax no to uz by som sa asi dala nahovorit aj skor. 😀

leamax
21. nov 2011

@miminkad 😀 no vidis, to len ja som jak na drogach a nerozhadze ma to, co 😀 😀 😀

miminkad
21. nov 2011

@leamax myslim,ze uz sme obe 😀

leamax
21. nov 2011

@miminkad 😀 no dovol, jedna z nas je isto viac 😀 😀 😀 uz ta boli pecen? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre