Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
31. mar 2011

Baby tak ja vam tu statistiku vylepsim, my by sme podla toho mali mat chlapca. Joooj ten sa bude mat dobre pri tolkych babach 😀 😀 😀 😀

gabinkaa
31. mar 2011

@luly3 a kde si bola u veštice čo tak dobre veští?

martini
31. mar 2011

@gabinkaa no kde my tých frajerov pre naše baby budeme zháňať? hádam aprílové tehulky to vyriešia 🙂
@luly3 asi trochu skoro, máš pravdu, lebo ty teraz môžeš byť v 4. tt (?) a nevoľnosti začínajú asi ať od 5. tt, ale určite je to individuálne. Tak ešte uvidíš 🙂

martini
31. mar 2011

@cecil36 ešte že tak 🙂 zachráňuješ demografický vývoj o 30 rokov 🙂

cecil36
31. mar 2011

@luly3 mne nebolo nic cele tehu pri dcere, ziadne vracanie, ziadne nevolnosti, iba som stale jedla 😀
@martini mozem ti malu zapisat prednostne do zoznamu, aby ste nemuseli tolko hladat 😀
Inak mne ten vypocet k prvej dcere sedi🙂

gabinkaa
31. mar 2011

@martini to veru nastane problém čo s nimi, ale to si zašla nejako veľa do budúcnosti 😀

luly3
31. mar 2011

@martini ja ani nechcem aby mi bolo niečo 🙂
@gabinkaa mnoooooo veru veští parádnacky 😉 a je od nás 😉
no uvidíme či jej to vijde zatial hej dôležité je vydržať ešte 8,5 mesiaca 😀

luly3
31. mar 2011

@gabinkaa samé babenky a jeden chlapček ale bude tým chlapcom čo 😀 😀 😀

gabinkaa
31. mar 2011

@luly3 tak je potom dobrá, mojím veštkyniam sa nejako nedarilo 😀
to veru bude, baby ich budú hýčkať a to tiež nie je moc dobré 😀

cecil36
31. mar 2011

@gabinkaa a ty sa ako citis? kedy budes testikovat? 😉

gabinkaa
31. mar 2011

@cecil36 teraz už necítim tie bolesti čo boli prvé dni, tak neviem či je to dobre alebo nie, teraz som 5. deň od ET ak nerátam deň ET, tak uvidím cez víkend, testíky som si už kúpila 😅

cecil36
31. mar 2011

@gabinkaa mna pri prvych dvoch ivf- kach pobolievalo brusko az do mrsky a nic z toho nebolo, takze asi je to fakt indi vindi. Joooooooj nech uz mas tie testiky pozitivne 😵 😵 😵 Ja idem zajtra na kontrolu folikov, tak som teda strasne zvedava ci narastli, ale neviem, vobec nic necitim, ziadne pichanie, ze by rastli...ale rienok tiez nic necitila a foliky bolo, tak sa tym utesujem 🙂

martini
31. mar 2011

@cecil36 držím zajtra prsty 🙂

cecil36
31. mar 2011

@martini dakujem 😵 skoda len, ze zajtra tam machac nie je, idem kurecovej, u tej som este nebola 😠

gabinkaa
31. mar 2011

@cecil36 myslím, že pri raste folikov sa nič necíti, ja som tiež nič necítila a pri prvom ivf som necítila nič a ani z toho nič nebolo, 2. ivf som pociťovala a prvé testy boli poz. len potom hcg kleslo, takže zasa nič, ale Tebe držím palce nech máš dobrú úrodičku a hlavne kvalitnú zrelú 😉

martini
31. mar 2011

@cecil36 ja som tiež raz bola na UZ u Kurecovej a bola fakt veľmi fajn. Napriek tomu, že ma nikdy nevidela, mala moju kartu preštudovanú a vedela ako som to mala minulu stimulku a že aky bol výsledok...a čo treba robiť teraz. tak sa drž a nech sa folíkom a hlavne vajíčkam v nich darí 🙂

cecil36
31. mar 2011

@martini joj ukludnila si ma, ze je taka svedomita 🙂 my sme predtym chodili k pospisilovej a tej som 10x pripominala, ze nemozem utros, ze mi ma dat dufik a aj tak nakoniec doniesla recept na utros 😒 S machacom sme uplne spokojni 😵
@gabinkaa @martini dakujem. Inak ja mam zajtra riadne nabity den z RF ficim este aj na skusku 😀

gabinkaa
31. mar 2011

@cecil36 zajtra ideš na OPU? a potom aj na skúšku? to zvládneš?

cecil36
31. mar 2011

@gabinkaa nieee, zajtra len na kontrolu folikov, OPU by malo byt v nedelu ev. v pondelok- podla toho ako narastu foliky. Ak budem mat 16mm tak OPU v pondelok ak 18mm tak OPU v nedelu 😉 Po OPU by som skusku nezvladla, lebo som sa tie predhcadzajuce razy dovliekla domov a potom som len spala a spala 😀

gabinkaa
31. mar 2011

@cecil36 no však som sa čudovala, že to by si bola rekordmanka

tinna13
1. apr 2011

dobre ranko
@luly3 ako dnesny testik 🙂

luly3
1. apr 2011

@tinna13 dobre 😀 😀 😀 ale dnes som čakala silnejšiu a je iba otrošinku
silnejšia ako včera 😠 no hlavne že je
@gabinkaa ty ako?????netestovala si???

luly3
1. apr 2011

babulky ja vam poviem ja som v noci každe 2 hodky na wc 😠 😠 😠
a cez deň každú polhodinu 😠 a už som s toho na nervy 😀

gabinkaa
1. apr 2011

@luly3 hlavne že je neboj 😉 ja som ešte netestovala, možno skúsim zajtra

luly3
1. apr 2011

@gabinkaa zajtra si 7 deň??? ja som na 7 mala slabulilinkú 😀

lumcag
1. apr 2011

@kajka39
Tak to klobouk dolů. Ale na fotce vypadáš na 30 😉
To já vypadám hůř. A to mi bude 5.4. 2011 už 36 😒
No já jen doufám, že se uvidíme, protože jsme měli návštěvu ( teď ve čvrtek to byl týden) a čekáme kdy se nám projeví plané neštovice. Dcera se kamarádce po návštěvě osypala. Pokud je nedostaneme, tak do Prahy určitě pojedu.
Jinak nehaž flintu do žita, cvič poctivě Mojžíšku i přesto pokud otěhotníš a výsledek se určo zase dostaví. Šlo to, tak to půjde zase. 😵. Cviky ti pak Babičková bude odbourávat postupně sama. Je to náročné, ale vydržela jsem do porodu cvičit já, dokážeš to i ty

tinna13
1. apr 2011

@luly3 neboj to za par dni prejde, snaz sa pred spanim uz vela nepit 🙂

gabinkaa
1. apr 2011

@luly3 ano 7. ale začínam mať strach z neg. výsledku tak neviem neviem ☹

lumcag
1. apr 2011

@luly3
@gabinkaa
@cecil36
Držím palečky všem, aby výsledky byli pořád pozitivní. A kdo se teprve chystá, tak zrovna tak samo. Ikdyž vás neznám a chodím tu za Kajkou všem vám přeji, aby jste každá zažila ten pocit těhotenství a pak držela svůj uzlíček štěstí v náručí. 😉

tinna13
1. apr 2011

@gabinkaa ahoj ak sa na to necitis tak netestuj a pockaj na 11,12 den. ja som testovala tiez na 7 den, ale tak nejako podvedome som citila, ze sa to podarilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre