Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
1. jún 2011

@cecil36 nuz vies,mama uz zavadzia v takom veku.uz zacne mat vlastne tajomstva.ja som tu vcera mala tak staru neter.to uz je iny svet
@maticap. lidlove pivo je take vodnate,brrr
@lenka_21 mne to vzdy trva len niekolko minut,teraz tak do pol hodky.nuz snad sa natahuje pre tych nasich chalanov 🤐
ved som ju pochopila,ze robi reklamu.sme sa s @gabinka smiali,ze chlapov cez OPU posleme do pivovaru na nealko 😉
@lenka_21 trdlo 😉to by aj mna vyhodili?
inak ste narobili chute s tym pivom,by som si dala.som mala mm kupit nejake nealko,asi birell,alebo nealko starobrno 😀 a detske sampanske na sobotu 😉
muzik ide pre reda,tak si trosinku dam 😉

leamax
1. jún 2011

@maticap. no tak nech vyhras nad zehlickou 😀 pekny vecer aj vam dvom 😵 a setri sa 😵

maticap.
1. jún 2011

@miminkad vsak by som si dala ten birell s Tebou, keby to slo. Ale po ruke mam len to vodnate 😝

maticap.
1. jún 2011

@leamax ď.! 😀

miminkad
1. jún 2011

@cecil36 uvidime,ako to bude pokracovat
@leamax tamkde davam utros 😉

miminkad
1. jún 2011

@maticap. ja som birell este tusim nemala,ale muz vravel,ze nealko je prekvapivo dobry.tak si aspon virtualne cinkneme,ja tu mam deci reda 😉

tinna13
1. jún 2011

@cecil36 3D by ti mal robit aj na tom screeningu, aspon mne to robil, z neho mam aj fotky v albume

callex
1. jún 2011

@leamax @lenka_21 nebojte sa nevyhodime vas..co by sme si bez vas pocali.
@lenka_21 ja som pracujuca..takze neboj nie si v tom sama...ale od augusta to vyzera na PN..nakolko sa moje tusaky potvrdili a v robote koncime. 😒

baby ja sa idem na chvilu najest a vy popisete dve strany.to uz je uchylka. 🙂

leamax
1. jún 2011

@miminkad myslela som si 😀 podla mna to ani merat nemusis, lebo ti to utros moze skreslovat

kto to tu chcel so mnou oslavovat nieco? no musela som uvolnit v chladnicke miesto pre dzus - tak co vyberiete 😀 uz je vinko v pohari 😀 brrr, ale ma strasie s kazdym hltom

leamax
1. jún 2011

@callex no bezomna by ste nepopijali 😀

toto je spravodlivost na SK - ta tu krkavciu mati, co tu malinku hodila do rieky a tvrdila, ze zmizla (teraz tvrdi, ze to bola nehoda) odsudili na 3(!) roky a toho, co spreneveril peniaze na deaflympiadu, tak ten dostal 13 rokov. ocividne si strasne u nas cenime zivot 😠

lenka_21
1. jún 2011

@leamax Ale nestazuj sa, ja pre tu firmu robim a fakt ma mrzi ako to dopadlo v TO, ale nebolo to udrzatelne, lebo vlada nas nepodporuje (mame dost vysoku spotrebnu dan v ramci EU, napriek tomu, ze je to najmenej alkoholicky napoj) a tak spotreba piva klesa ☹ 😖 Ano mame tam distribucne centrum a ja sa tam obcas vyskytujem 😀 😝 😀 ... No a kedze si PN, tak uz sa vobec nestazuj, lebo ja tu makam aj na teba 😝 Inac kde ti pracujes?

@maticap. Osobne, co sa tyka nealka ludia na Sk maju najradsej ZB a Birell ... Staropramen je OK ako znacka (to iste ako ZB al.Birell),ale ked ti nechuti 😒 ... fakt tie lidlovske, ternovske, kauflandske a pod. znacky by som co sa tyka piva nekupovala (este raz nie je problem v kvalite, ta je v pohode), ale kedze sa jedna o lacne znacky aj suroviny su tam pouzite lacnejsie.... Mne prispievas na vyplatu tym Birellom, ale podla mna je dolezite, aby ti to chutilo 🙂 😉 🙂

callex
1. jún 2011

@leamax no jo..tak to mame v nasej krasnej vlasti.ja sa tesim ako si do porodnice ponesiem vlastne navlecky na periny aby som nemusela platit za tie ich uzasne naskrobene.

miminkad
1. jún 2011

@leamax ja viem,ale trochu ma to ukludnuje

rienok
1. jún 2011

@leamax ja som si aj kupila vinko
😀

lenka_21
1. jún 2011

@leamax @miminkad Baby ved prave... ja som si dnes odmerala BT a bola 36,6 a tak som ani netestikovala ... inac mne BT vzdy fungovala, ale bolo zaujimave, ze ked som bola predtym tehu tak som si ju odmerala a mala som ju nizku, tiez asi takto podobne, ale hovorim si, ze motyka nevystreli dvakrat a preto cakam na mrsku ☹

callex
1. jún 2011

tak ja sa k vam notasom nepridavam..pre mna este alkohol nevymysleli. 🙂 akurat sme so svokrou uvazovali ze co zajtra navarit..a mne sa zrazu vybavilo knedlo vepro zelo 😀 pozerala na mna ako puk,..ze ja a tato kombinacia.nuz moje dieta si zrejme zacalo vyberat co chce hamipapi.a ze ci to nemoze byt v nedelu.,..no v ziadnom pripade to je velmi daleko a dovtedy by si to prcek mohol rozmysliet.

miminkad
1. jún 2011

@lenka_21 ale ta uz bludi a nepride 😉

callex
1. jún 2011

@lenka_21 zajtra testujes nie?

lenka_21
1. jún 2011

@cecil36 @leamax @callex @rienok @miminkad Neviem ako vy, ale ja uz popijam a tak oficialne otvaram nasu ZUUUURKU 😀 😝 😀 😝 😀 😝 😅 😅 😅

miminkad
1. jún 2011

@lenka_21 ja uz som dopila,co to je deci 😀

lenka_21
1. jún 2011

@callex Tak to ma mrzi ... co sa deje v praci? Zatvaraju Vas? ☹

lenka_21
1. jún 2011

@callex Dala som to az na piatok ked som zbadala dnesnu BT .... ☹

rienok
1. jún 2011

@lenka_21 ach jaj idem si rychlo otvorit flasu 😎

leamax
1. jún 2011

@lenka_21 ja sa nestazujem, len som nebola jedina, ktorej to v nasom okrese prislo luto, ze sme on prisli. tak ale nikto do toho nevidel, tak som rada, ze si mi to vysvetlila 😉
@rienok tak sup, uz ho otvor, ja uz cucam 😀
@lenka_21 to s tou teplotou ty nerozmyslaj nad tym. su baby, ktore maju nizsie teploty, nie je pravidlo, ze u tehuliek je automaticky nad 37. ide o to, ci sa drzi hore, alebo ti klesa 😉
@callex ved ja by som tiez nepila to vino, ja to nem lubim. to len kvoli mrche
@lenka_21 tak na zdravie 😀

lenka_21
1. jún 2011

@leamax No ved prave, vcera bola 38, 6 a dnes 36,6 ... to som merala iba tie dva dni a uz mam vykyv a tak klude sedim v kutiku a cakam na mrsku ... samozrejme pri tom popijam a tak NA ZDRAVIE 🙂 😉 😅

leamax
1. jún 2011

@lenka_21 38,6? spala si dost? nebola si v noci hore? nebola si cikat? to sa mi nezda, to si mala nejake moc vysoke. a merala si to v tom istom case?

callex
1. jún 2011

@lenka_21 my sme pracovali pre jednu velku firmu..a ta nam dala vypovednu lehotu.zevraj docasne prerusenie spoluprace a ked sa im rozbehne biznis tak nas znova oslovia.toto iste sme mali pred rokom..a tyzden pred ukoncenim to stopli ze nas predsa len potrebuju.no a do roka a do dna sa situacia zopakovala.

leamax
1. jún 2011

@callex a uz viete na isto, ze tento rok to nestopnu?

mircalla
1. jún 2011

@gerduscha pochopila by som, keby ti daco pokaslali, ale nic take sa nestalo, takze neviem, akosi mam pocit, ze uz vo svete nie je vdacnosti ci pokory, mozes byt rada, ze ti robili kyret zadarmo, ja som tuto vec absolvovala 2 krat v nemocnici, bol tam dost otrasny pristup, dokonca ma druhy raz ani nicim neprikryli, zobudili ma v nejakej polochodbe a medzi nohy mi strcili spodok z pyzama, tak bud prosim trochu objektivna. nehovoriac o tom, ako mi cele oznamili. takze mala by si byt skor vdacna.

lenka_21
1. jún 2011

@leamax Jasne, som blba ... 36,8 predvcerom a dnes 36,6 (a je pravda, ze dnes nadranom som bola na WCku kedze sme zurovali 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre