Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
17. nov 2014

@dorotka66 ok posnazim sa i ked sa musim priznat vela toho nenapijem 😕 mm mi tiez dohovara

gagirl
17. nov 2014

@dorotka66 blahozelam..a tesim sa s tebou🙂

gagirl
17. nov 2014

@bambulka2015 blahozelam aj tebe🙂

falin
18. nov 2014

@speranza1 - neboj moja, raz to bude pozitivne. Ja viem ze je to tazky boj, ale v tehu vlaciku sa babulky potlacia a kazdej novej tehulke spravia miesto 🙂
Ake mas plany? kedy chystas boj?

@sarasota - sa tesim ze Matejko je taky pokladik, urcite vam robi obrovsku radost. A ked mate moznost , tak jasnacka aj pre surodenca chodte 🙂
Mne minule mala hovori, ze je jej doma smutno, ked je sama ☹ 😖 Co narobime 😒

skaredekacatko
18. nov 2014

Tak som po odbere v medirexe. Neviete co je s dr. Drakulovou snazim sa jej divolat a nic ani na mail neodpisuje

izzie27
18. nov 2014

@bambulka2015 gratulujem 🙂

falin
18. nov 2014

@dalida - je mi to velmi luto, viem ze to strasne boli ☹ ☹ ☹ ☹

falin
18. nov 2014

@tinka9075 - ahojky. Rozkosni su drobci 🙂 🙂 🙂 🙂

@benny11 @gagirl - tehulky, blahozelam 🙂

gagirl
18. nov 2014

@falin dakujem🙂

falin
18. nov 2014

@dorotka66 @bambulka2015 - dievcence aj vam gratulka 🙂. Cely kopec tehuliek, juuuj, to sa krasne cita 🙂

dalida
18. nov 2014

@falin aj mne je to luto 😔 No na druhej strane som stastna, ze tu mame tak vela tehuliek 🙂 Baby, drzte sa 😉

buba08
18. nov 2014

@skaredekacatko takze si tam predsa išla, aj keď si brala kortikoidy? Tibenska povolila, ci si sa nepytala? no hádam nebudú skreslene vysledky

dalida
18. nov 2014

@skaredekacatko bola si v Nitre? Chystam sa tam zavolat a dat sa vysetrit... Prosim, mozes napisat v skratke, co vsetko ste s lekarom riesili? Dakujem.

bambulka2015
18. nov 2014

baby poradte co na tie kramove bolesti brucha. Cez den celkom ok ale tie noci, no jedna hroza. Dnesna noc bola lepsia, aj som trosku pospala ale som stale chodila nahrievat ten ceresnovy vankusik, tak som mala brucho v teplucku. Dnes som ostala radsej doma, ale nejak mi neda vylihovta. Uz ma aj bedrovy klb vlavo boli 😕
Joooj no krasne sa to zacina. 😠

skaredekacatko
18. nov 2014

@dalida nie bola som v blave . Len mi zobrali krv a o tri tyzdne budu vysledky nic sa nepytali Iaden pohovor.
@buba08 no nevravela som ona len zobrala krv a nic viac ziaden pohovor nic ale to som vefela takze tak ked sa budu vyhodnocovat vysledky tak to spomeniem.

skaredekacatko
18. nov 2014

Mate niekto cislo na Drakulovu to co mam ja tam neberie.

crazybabenka
18. nov 2014

babule.....je možné u nich v pokladni platiť eurami.....alebo máme ísť zháňať české koruny.....nechce sa mi kvôli platbe u nich meniť limit na karte

ingrid0105
18. nov 2014

@skaredekacatko kolko budes cakat na vysledky? ja som bola 4.11.

ingrid0105
18. nov 2014

@bambulka2015 no baby co su tehule sa stazuju na bolesti ako pri ms a si predstav ze ty mas na to asi dvonasobny dovod 🙂 vydrzat moja ked uz sa zadarilo 😉 odpocivaj

skaredekacatko
18. nov 2014

@ingrid0105 tri tyzdne a podarilo sa mi prehovorit drakulovu nech ma zajtra zoberie robi len do 9 ale ze mam prist. Len v tom strese som jej nepovedala ze som pred tyzdnom dopichala fraxik ja blb a v maili som jej to spomenula. Faktna co ja myslim debo.

diska
18. nov 2014

@skaredekacatko fraxik nevadi .

gagirl
18. nov 2014

@dalida dakujeme..je mi to velmi luto ze to takto dopadlo..uprimne som ti velmi drzala palce..ale prajem ti aby sa cim skor zistila pricina preco to vzdy takto dopadne..dolezite je ze vies otehotniet..a coskoro sa to urcite podari az do 9 mesiacov..drzkaj sa🙂

gagirl
18. nov 2014

@crazybabenka ahoj..ano..da sa platit aj eurami.aj kartou..mi sme platili tusim vzdy kartou..

lienka_1
18. nov 2014

@crazybabenka Dá sa platiť aj eurami. Aspoň mi sme už v minulosti platili. Myslím, že sú ústretoví každej mene 😉

gagirl
18. nov 2014

Ahojte kocky..chcela by som sa spytat..crinone mi moze vypisat aj moja gynekologicka alebo len doktor z centra?

lienka_1
18. nov 2014

@bambulka2015 S teplými obkladmi by som bola opatrná, aj s teplým kúpeľom. Aby sa veľmi neroztiahli cievy a nedošlo k nejakému krvácaniu. Bolesti máš preto, lebo maternica sa zväčšuje 😉

crazybabenka
18. nov 2014

@lienka_1
@gagirl a ešte mi baby povedzte ako ste to platili.....v nedeľu nám dala Marcel kalkuláciu na 27tis českých .....ale že tam bude ešte plus niečo.....myslím...že povedal mrazenie....ale nie som si istá..... (prišiel príliš skoro po narkóze 😀 ) a tak teraz neviem ...ako to vlastne budeme platiť....či teraz tých 27tis....a potom to ďalšie....alebo na raz všetko 😀

tixx
18. nov 2014

@gagirl cau moja, moj lekar gynekolog crinone predpisat nemohol, ani o nom v zivote nepocul. ale nechala som si poslat recept z Brna, do par dni tu bol. Len je problem,ze tu stoji Crinone 2x tolko ako v Brne, mne velmi pomohla tlucka, ktora mi ho doniesla z Brna, lebo tam prave mala cestu 🙂

gagirl
18. nov 2014

@tixx ahoj Lucka..aha..no tak musim rychlo napisat doktorovi nech mi posle recept lebo mam uz len do pondelka crinone..ja som myslela ze moze aj moja doktorka..On ti to poslal normalne postou..ze?No pekne teda..to je az o tolko drahsie?hm..koho by som mohla poprosit kto ma cestu do Brna to neviem..

crazybabenka
18. nov 2014

@gagirl srdénko ...ja idem v piatok 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre