Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zarabono
6. apr 2013

@martinusa22 to mas nejaku nizku davku.kludne si daj 4-0-4. Nic sa nestane,ja som brala 3x4. A davaj si ich teraz normalne ustami,nevkladaj 😉 neboj,je to ok.

amali
6. apr 2013

@martinusa22 a ja som si myslela že všetci v RF berú takú istú dávku....aspoň viac dievčať čo je na koníkovi tak berie..,..

martinusa22
6. apr 2013

Tak teraz neviem ani sama :(

martinusa22
6. apr 2013

Tak dala som si este skoréj dve tie tabletky zo spodu a dve teraz este prehltla.tak dúfam ze mi to neublizi

amali
6. apr 2013

@martinusa22 neublíži...ale vaginálne to má lepší účinok... 😉

majbo
6. apr 2013

@martinusa22 to je málo,aj ja mám 4-0-4,beriem aj estrimax 3x1 na výstelku,k tej dávke čo máš som brávala 3x1 duphaston,vtedy je to dostačujuca dávka.Zajtra podla mna zavolaj ešte raz,pýtaj sa ,mne dr.Otevřel povedal,keby došlo ku krvácaniu,zavolajte,zvýšime vám dávky liekov a ja mám raz také množstvo.Neboj sa a podľa mna daj si na noc aj ráno 4 utroše,nijak ti neublížia,môžu len pomôcť...drž sa

martinusa22
6. apr 2013

@majbo ďakujem, spravím to tak, uz teraz mam v sebe 4 tabletky a práve Otevřel je môj doktor, uvidim co sa bude diať zajtra ale urcite uz testnem

tinkatinulka
7. apr 2013

@martinusa22 aj ja mám dve a dve od machaca,ak spinis tak min tři a tři davaj

natali225
7. apr 2013

@tinna13
@martini
@falin
@dafy kočeny, dík za radu, ale nakoniec som nevolala a nechávam to o mesiac neskôr, nemám ani lieky a zajtra si to s dokim pekne preberieme a pripravím sa na máj 😉, už sa teším na zajtrajšok 🙂

martinusa22
7. apr 2013

@tinkatinulka ty si ktorý den ?

tinkatinulka
7. apr 2013

@martinusa22 j amam zajtra ET

dafy
7. apr 2013

ahojte koľko dní pred odberom spermií má manžel abstinovať ??..nejak som sa zabudla opýtať lekára 🙂 u hradzáka to bolo 5 dní a v Brne neviem ako si to vyžaduju..dakujem

martinusa22
7. apr 2013

@tinkatinulka tak nech ti to vyjde 🙂

tinkatinulka
7. apr 2013

@dafy min 3 dni

tinkatinulka
7. apr 2013

@martinusa22 dakujem

martini
7. apr 2013

@dafy myslím, že 4 dni v brne kažu. aj ked teraz pri poslednom ivfku nám nič nepovedali, ale pre istotu...nech je z čoho vyberať 😉 Manžel teraz hovorí, že jemu sa zdá, že mu hovorili, že nie menej ako 2 dni a nie viac ako 6 ...tak si vyber 🙂

martinusa22
7. apr 2013

Takze asi som neni v tom, robila som si dnes 11 den test a bola len jedna ciarka :((((( a pritom stale špinim , je to strašne :((((

dafy
7. apr 2013

@martini no tak bude 3 dni o 10 mal povolený posledný akt 😀 dufam ze bude stačit ..na fore rozdielne názory od3 az po 10 dni 😲 ...ale manzel mal dobry spermiogram tak hadam bude z coho vyberat 😀 ....uz aj take som čítala ze ked su staršie ako 4 dni tak odumieraju či čo 😝

dafy
7. apr 2013

@tinkatinulka dakujem 🙂

martinusa22
7. apr 2013

Ja som normálne dostala menzes :(((( takze z toho urcite dve čiarky ani zajtra nebudu:(((je to strasny pocit ale čo ked zivot ide ďalej :(((

kika017
7. apr 2013

@martinusa22 Ahoj, tak to ma mrzí ☹ ale pár dní a prebolí to... My ženy sme silné, trošku si poplačeme to treba a potom naberieme ešte väčšiu silu a ideme ďalej... Verím, že sa to raz každej z nás musí podariť.

sarasota
7. apr 2013

@martinusa 22 je mi to luto viem ako to boli.Posielam srdiecko pre potesenie.

martinusa22
7. apr 2013

No bojim sa ze sa to tak ľahko nepodarí a nezvladnem to :(((nechápem čím to je ze sa to nepodarilo, ved všetko išlo ako masle, zdraví sme a predsa:(((

sarasota
7. apr 2013

@tinkatinulka drzim palceky nech su na testiku potom dve kolajnicky 😉

sarasota
7. apr 2013

@martinusa22 kolke IVF si mala?

lynx19
7. apr 2013

@dafy my sme sa tiez na to pytali doktorky,ked som bola na UTZ a povedala nam,ze si nemame robit starosti a nemysliet na to ,ze do polnoci pred OPU mozme,ale dodrzali sme 2 dnovu abstinenciu a myslim,ze to bolo v poriadku 🙂

martinusa22
7. apr 2013

@sarasota prvé :(

tlucka
7. apr 2013

@dafy Ahoj, v piatok som volala do RF, lebo zajtra ideme s mm na vstupnú konzultáciu a spg, a sestrička mi povedala, že aspoň dva dni treba pred odberom abstinovať. Ale každej povedia inak a asi aj v každom cestre majú iné kritéria, tak si vyber 🙂

lynx19
7. apr 2013

@tinkatinulka ja mam ET v stredu adrzim palce nech sa bublinka krasne uchyti

sarasota
7. apr 2013

@martinusa22 aj ja som si vravela teraz po ukoncenom tehotenstve v 21tt ze uz nikdy viac a po mesiaci som zacala uz planovat ketko.Musime mat pol roka pauzu takze pojdeme az v july.Podarilo sa nam 4 IVf bohuzial dopadlo to ako to dopadlo.@ria191 sa ma pytala ci je pravda ze cas lieci ? Je to pravda chce to vsetko cas.Si silna zena a viem ze to zvladnes a dockas sa toho malickeho vonaveho uzlicka v tvojich rukach..Zelam to kazdej jednej snazilke 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre