Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

natali225
4. jún 2013

@amali no tak to urobím asi aj ja, nech si vyberú, ktoré im pasuje 😀 😀 😀

nelly3
4. jún 2013

@speranza1
jej to som nechcela dat paci sa mi to, ale odpovedat 😀 , akoze ja som mala predtym 5 vkladov a pocity ziadne a tento posledny 6 vklad sice bol najskor pozitivny, ale pocity presne take iste ako ked som to mala negativne fakt, som tomu neverila. takze bude tak ako ma byt, ved vies 😉

nelly3
4. jún 2013

@tlucka
ranajky - keksik teda aspon ja som dostala, ale super na SK nic.

tlucka
4. jún 2013

@speranza1 Ešte nie je nič stratené, cez víkend testuj a možno nakoniec budeš milo prekvapená 😉
Mne vkladali jedno sedembunkové, vraj jednotkovej kvality. Ale nejako tomu nerozumiem. Prvé dva dni malo len dve bunky (asi bolo spomalené ako niekedy ja 😀 ) , potom to nejako dobehlo na sedem (nemalo by mať osem?) a aj tak embrologička povedala, že tá jedna bunka mu chýbať nebude 😉
Len ma to nejako stresuje, lebo podľa mojich laických znalostí by mal byť vývoj, delenie buniek asi iné. Nezostáva mi nič iné, len čakať. A inak pobolievajú ma stále vaječníky a neskutočne ma bolia prsia. Ani sa mi ich nemôže mm dotknúť 😀 😀 😀

nelly3
4. jún 2013

@manita
ako pise falin, ale plati sa zato 4000czk, 2x po 2000czk.

tlucka
4. jún 2013

@nelly3 ja som s jednou češkou, čo sme boli spolu na izbe, dostala jogurt a pečivo 😉 😉

speranza1
4. jún 2013

@tlucka tak to je na dobrej ceste u teba... veeeelmi ti drzim paluchy 😀 😀 😵 😵 🙂

speranza1
4. jún 2013

@nelly3 presne tak... 🙂

jahoda333
4. jún 2013

ahojte baby nie je tu niektora z okolia Nitry ktorej kontrolne sono vyslo na vikend zhanam nejakeho gynekologa co robi aj cez vikend ved za jedno sono ist do brna sa mi zda merat dlhu cest zbytocne ak mi vie niektora z vas poradit v nitre je nejake medi centrum ak tam nahodou dakujem uz som zufala 😒

natali225
4. jún 2013

@amali a už ti došli eurá od nich?

amali
4. jún 2013

@natali225 ešte nie a dnes sú 2 mesiace čo som im to poslala 😉

nelly3
4. jún 2013

a kde mame nasu riu haloo? nepracuj tolko 😀

natali225
4. jún 2013

@amali no šak oni majú vraj času dosť, cca to trvá 3 mesiace, ako tú písali kočky

speranza1
4. jún 2013

@natali225 ja mam doma to tlacivo, tak ak vydrzis do zajtra tak ti poviem ktore je to tlacivko🙂....ja som uz posielala pred 3 mesiacmi a este nic mi nedoslo...ale raz dooojde😀

speranza1
4. jún 2013

@nelly3 no to by som aj ja chcela vediet @ria191...kde si??????? to uz mas ciernu dudku s vystrahou odo mna!!! za nepritomnost 😀DDDDDDDDDDD

natali225
4. jún 2013

@speranza1 super, napíš mi potom, počkám deň hore-dole 😀

andydi
4. jún 2013

Baby, mali ste niektora SOFT s Gonalom namiesto Menopuru?

speranza1
4. jún 2013

@natali225 dobre...aj niekolko stoviek stran dozadu by malo byt tu tlacivo pre doveru, ktore mi posielali dievcata... niekedy koncom februara a zaciatku marca..ak sa ti chce listovat tak skus😀

daska32
4. jún 2013

@natali225 takisto gratulujem a drzim palceky! 😉

melisska
4. jún 2013

@jahoda333 môžeš. ísť na sono v piatok, alebo v pondelok, napíš dr. Aj mne to raz tak vyšlo 🙂

natali225
4. jún 2013

@daska32 ďakujem moja 😉

melisska
4. jún 2013

@andydi mne sa zdá, ze kukulik mala gonal 🙂

daska32
4. jún 2013

@tlucka mas pravdu, aj mna v SR otravoval ten kolotoc okolo predoperacnych vysetreni, preto na CR nedam dopustit 🙂

mimika1973
4. jún 2013

@natali225 krasa! 🙂
Mala si 2 embryjka vlozene? a kolkodnove? ostal aj mrazacik? 😉
Gratulka tehulka! 😵

falin
4. jún 2013

@manita - veru zacni sa tesit 🙂, ozaj uz stimulujes alebo zatial cakas na zaciatok stimulky?

@tlucka - to cakanie je hrozne. Skus sa este niecim zamestnat, aby ti rychlejsie ubehol cas. Drzim palceky. Kedy nas testovat? 12-ty den?

@speranza1 - myslim na teba 😉

speranza1
4. jún 2013

@falin dakujem a posielam aj tebe srdiecko... nech ti co najviac pomoze v dalsom boji 🙂

mimika1973
4. jún 2013

@tlucka ahoj, tak tomu sa hovori rychlovka! ja padammm!!! 😀

falin
4. jún 2013

@tlucka - zeby to zmenili? ja vzdy keksik a cajik 😉

mimika1973
4. jún 2013

@tlucka a aku si mala stimulku, v akych davkach? a kolko vajok pri OPU? 😉

tlucka
4. jún 2013

@falin testovať mám až na 14 deň po ET, takže o týždeň. Ale asi budem skôr, možno cez víkend. Práveže sa snažím robiť doma stále niečo, avšak stále myslím nato myslím. Už by som tuším radšej aj do práce šla, keby som to nemala tak ďaleko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre