Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

organicshop13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimika1973
17. mar 2014

@patrissia yes! som ti vravela, ze to bude statocny bojovnicek XB/1 ! 🙂 😵
Testni este toho 19.3. ako mas, alebo chod aj na krvicku! 😉
Super! Bolo to vase prve IVF v Brne, ci?

patrissia
17. mar 2014

@mimika1973 jeeej moja veru, mala si pravdu 😉 dufam uz len, ze bude vsetko v poriadku 😉 ano moja veru 1IVF, ani vo sne by ma nenapadlo, ze to moze vyst na 1 krat...a ty ako moja?

mimika1973
17. mar 2014

🙂 zatial vsetko ok, drzime sa a pomaly pripravujeme co treba, a hlavne izbicku zariadovat 😵
Tak to je fajn, ze na 1x! 😵 Len tak pekne pokracujte az do 9 mesiacov! 😉

patrissia
17. mar 2014

@mimika1973 kedy mas termin?

kuchi
17. mar 2014

Babenky, prosím Vás o info, myslíte že môžem začať so stimuláciou skôr ako pošlem papiere do poisť. Dôvera kvôli refundácii? Posudzuje sa to nejak? Dík moc za info🙂

nelly3
17. mar 2014

@kuchi
uz to tak nefunguje ako kedysi, ze si isla na ivf a potom si poziadala o refundaciu, teraz najskôr vybavit vsetko v poistovni a az potom refundacia teda ak ti to poistovna schvali.

kuchi
17. mar 2014

@nelly3 Áno viem o tej zmene, myslela som teda tú žiadosť o schválenie do poisť. či môžem poslať ked budem už stimulovať, alebo mám čakať na vyjadrenie od poisťovne a až potom začať stimulovať?

nelly3
17. mar 2014

@kuchi
musis cakat na vyjadrenie poistovne a az potom asi zacat stimulovat lebo co ked ti to zamietnu? ako napr. mne, dovera mi to zamietla 😔
a dovera ti to bude riesit aj 30 dni.

pepetka2008
17. mar 2014

ahojte dievcata. chcela by som vas poprosit o radu. vo stvrtok ideme do reprofit na odber vajicok. zijeme v uk tak som sa vas chcela spytat ci je vhodne letiet hned v den po odbere spat do uk a potom opat na transfer alebo zostat v brne tych par dni. kolko dni po odbere vam vkladali embryjka?neviem ako si to spravne naplanovat a co je lepsie ci naozaj ten let nemoze viac uskodit.dakujem vam

lienka_1
17. mar 2014

@pepetka2008 My sme IVF v Rf absolvovali z UK. Teda iba KET, lebo pri IVF som bola na Slovensku. Zalezi od toho, kolko mas folikulov a ako ste dohodnuti s lekarom, ci pojdete do PK, alebo budete transferovat po 3 dnoch. Dolezita je aj cena leteniek, lebo niekdy moze byt vyhodnejsie odletiet a vratit sa spat ako 5 dni platit hotel. Na druhej strane, moze byt celkom prijemne urobit si trosku volna pred transferom a popozerat Brno a okolie.
Drzim palce! Ku komu chodite?

mimi_2
17. mar 2014

@patrissia Jéééj tak super moja, teším sa s Tebou, ja som ešte dnes testovala 16 deň po ET ale nič...tak u nás je to pasé tak snáď to mrazené embryjko ma nesklame 😉 Tak nech sa všetko dobre vyvíja 🙂 držím palce ...

patrissia
18. mar 2014

@mimi_2 Dakujem zlatusika... hrozne ma to mrzi... ja som stale dufala.... ten mrazacik urcite zabojuje aby sme mohli byt tehule spolu 😉 kedy pren pojdete?

speranza1
18. mar 2014

krasne ranko vsetkym.....

"všetkým, ktorých som si vymazala z priateľov, nehnevajte sa prosím na mňa, ale mala som na to svoje dôvody a Bohužiaľ aj celý môj fotoblog je už vymazaný"...... 😖 ☹ 😢

tlucka
18. mar 2014

@speranza1 ☹ 😖

ria191
18. mar 2014

@speranza1 a ako viem, že si bola moja priateľka ??? hm 😎 😎 😎 aj mňa si si vymazala???

speranza1
18. mar 2014

@tlucka
@ria191 Bohuzial som vymazala vsetkych..ale nemyslela som to v zlom.... premyslam aj nad zmenenim nicku..... ale to by som vam dala vediet

ria191
18. mar 2014

@speranza1 dúfam, že nechceš byť "chlop" 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@ria191 drahusik , kedy ides znova k Bielikovi?

ria191
18. mar 2014

@speranza1 odbáčaš od témy ☹ ☹ ☹ tak žienka alebo chlop 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@ria191 napisem ti potom nick...ale to len v pripade zeby som menila nick...este som si to nerozmyslela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..... ale v zivote je myslim lepsie chlapom (len to by som v tejto teme vytrcala) 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@ria191 a inak...bolo by divne, keby som ako chlap napisala, ze som prave 1DC 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@speranza1 ale nie miláčku len som sa bola pozrieť či si aj mňa vymazala z priateľov a tam v profile, že žienka alebo chlop tak ma to pobavilo. Niekto ťa odhalil ??? 😝 😝 😝 . Ale prosím ťa už mi cviká riťka do pijavice trošičku sa aj bojím, ale ledva ledva som dostala termín "to mi bolo hneď jasné keď mi povedali, že sa mám objednať až keď dostanem potvorky 😠 😠 😠 " ale nakoniec ma tam strčila na pondelok 24. chvalabohu ževraj jednodňovka to bude 😀 😀 😀 a našťastie tam nestrávim mladosť a inak kde sú všetky korčule ???

tlucka
18. mar 2014

@speranza1 aj keď v poslednej dobe skoro vôbec neprispievam, stále sledujem diskusiu a vždy som s radosťou čítala vaše rady a príspevky (a rehotala som sa ako ťava, aj keď to nebola komunikácia so mnou 😀 😀 😀 ).
V poslednej dobe ste sem "staré reprofiťáčky" prestali chodiť a moc mi chýbate. ☹☹

ria191
18. mar 2014

@speranza1 vidíš to ma nenapadlo 😀 😀 😀 ako chlop by si tu fakt bola totálne nenápadná 😀 😀 😀 . Tak to je jasné, že chlopi to majú oveľa oveľa ľahšie už len pri tej predstave, že nemusia nosiť madrace medzi nôžkami a to je iba jedna z "maličkostí" . No a v mojom prípade keďže si chlopa chovám iba na krásu, tak ja jednoznačne v druhom živote "chlop" 😀 😀 😀 len či nájdem takú ťapušu ako som ja 😝 😝 😝 😀 😀 😀

tinkatinulka
18. mar 2014
ria191
18. mar 2014

@lienka_1 kde máme novú foto ??? hm sľúbila si niečo s "okulárama" 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@tinkatinulka a jejééééééééjej korčule sa zbiehajú bude kuca paca 😀 😀 😀

tinkatinulka
18. mar 2014

ahojte korčule čoto tu čítam..daky prevrat sa chystá???

tinkatinulka
18. mar 2014

@ria191 ty nevyskakuj pondelok je tu hned..ale moooc budem na teba myslieť..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre