Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
4. aug 2014

@mimi0910 s oboma som prisla do styku a boli v pohode 🙂

falin
4. aug 2014

@speranza1 - to som rada ze ti je uz lepsie 🙂 . Celkom fajn a momentalne pracovne 😎 Kedy planujes ist do boja? September je tvoj?

@ludinka - Speruska ti krasne napisala. Ja viem, teraz sa ten cas neskutocne vlecie, ale uvidis o tyzden , ten utz bude stat za to, za kazdy strach i za kazdu prezitu bolest. Uvidis krasne blikajuce srdiecko 😵

falin
4. aug 2014

@mimi0910 - ja chodim Stelclovi a som spokojna. Ked som sa objednavala 1. krat ja, tak Koudelka mal volny termin az moc neskoro

ina7
4. aug 2014

@ludinka Odporucam vychutnavat si to a nestrachovatv sa. Aspon ja to tak robim najviac ako sa da. Skus si tak nahlas pre seba povedat som tehotna. Je to uplne zazracne. Ja to stale neviem povedat bez toho aby sa mi nezatajil.dych. A tesim sa. Zle konce si nepripustam. Nepochybujem. Uzivam si dokial sa da. 🙂 Drz sa.

speranza1
4. aug 2014

@falin no drahusik, ked sme si to tak vsetko zvazili, tak sa rozhodujeme s manzelom ze pôjdeme do boja zrejme v oktobri... v septembri nam to asi financne a casovo velmi nevychadza....a vies...ja nechavam priestor statocnym bojovnickam na september.. 😉 😉 😉

tinkatinulka
4. aug 2014

@speranza1 opustas klub sept??? ale nonoo

speranza1
4. aug 2014

@tinkatinulka no zrejme to tak vyzera 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
4. aug 2014

@speranza1 my sme este vcera boli tiež že sept ale nevieme ako este bude bo mame výdavky okolo domu

hariet
4. aug 2014

@rebeka33 @mimika1973 vdaka baby 🙂
@tlucka ja si myslim, ze je to vyhoda, ked mas dovolenku. Budes pekne v klude, no stres, pekne budu foliky rast..🙂 drzim palce

haimi
4. aug 2014

@izzie27 a CM+ bola po PK na 5 den ? Pokial hej, tak to je super 🙂 Som zvedava, ako to dopadne s tym mojim mrazenim. Ako rychlo po vklade pisu z RF, co sa podarilo zamrazit ?

hariet
4. aug 2014

@haimi mne napisali asi o tyzden

haimi
4. aug 2014

@hariet tak to si este pockam ☹ dnes nam maju doniest nove matrace, moj chrbat uz citi kazdu pruzinu, tak aspon nieco, huraaa 🙂 🙂 😀

hariet
4. aug 2014

@haimi hehe, aj my sme riesili nedavno novu postel, je to parada spat konecne na poriadnej pohodlnej posteli/matraci 🙂 nech ti cakanie do testovanie rychlo ubieha 😎

haimi
4. aug 2014

@hariet dakujem. Mam home office tak co tu porobim so zapnutou telkou, pomotkam sa a je vecer 🙂 aspon to ide rychlejsie, ked mam co robit

gerdusha
4. aug 2014

baby, robili tu niektorej pipelle biopsiu?

rebeka33
4. aug 2014

Ahojte baby, nepotrebbujete utros 1,5 bal. a 20 tbl.femibionu 800.ja so si to bobo vypocitala . Lebo som pocitala 4-0-4 ape teraz znizujem a femibion by som mala uz ten 400. tak ak by niekomu pomohol ozvi te sa.

donatela
4. aug 2014

@rebeka33 @korenka 17 diky baby za rady ohladne fraxika. Bola to teda alergicka reakcia. Zmenili mi to na Clexane. Picham ho uz 6 dni a zatial parada, nic ma nesvrbi. Dokonca ani hrcky a modriny zatial z toho nemam. Dufam, ze to teraz nezakriknem...🙂 Klopem na drevo🙂

Rebeka, drzim palce na zajtra, tusim ides na utz... Daj vediet, co nove. Ja idem v stredu.

gaga83
4. aug 2014

@sarasota krasne fotecky 🙂 maly je zlatuckyy

izzie27
4. aug 2014

@haimi ano po PK a info o mrazeni prisla asi o tyzden... Drzim palce, nech mas krasne tehu 🙂

haimi
4. aug 2014

@izzie27 kiez by si mala s tym tehu pravdu 🙂

kikuska_wedge
4. aug 2014

ahojte kočky, neviete mi poradiť prosím email na mudr. machača? Bola som na úvodnej konzultácii, dožiadal si ešte nejaké krvné testy, ktoré si mám dať urobiť na svk druhý deň menštruácie. Problém je v tom, že mi už tri týždne mešká a ani nemám pocit, že by som ju mala dostať. Tak som bezradná, reku napíšem mu, že čo mám robiť. Cyklus mi takto zamrzol po neúspešnom KET. Ďakujem.

kikuska_wedge
4. aug 2014

ahojte, kočky tak ten môj predchádzajúci príspevok je už bezpredmetný. Mail som našla v starších príspevkoch tu vo fóre o 20:00 som mu písala a 20:30 mi už aj odpísal (úplne zlatý). Je to pravdepodobne dôsledok injekcie (decapeptyl depot) a že sa nedá nič robiť len čakať, až sa toho telo samo zbaví.

falin
5. aug 2014

dobre ranko vsetkym

@speranza1 - ahoj kočka. V septembri bude natresk a ty budes hviezdit v oktobri. Pekne si si to vymyslela 😵 . Verim v uspech, niec ine nepripustam 😎 . Ved vies ako ti to prajem, ako aj kazdej starej korcule, ale aj kazdej snazilke.
Cez leto si oddychni, priprav sa pekne, nadopuj sa listovkou a vitaminmi a oktober je tvoj 🙂

speranza1
5. aug 2014

@falin naaadherne dobre ranko..... (nic sa mi sice nechce - som dnes eleniva jak vos, ale dufam, ze ostatne s tym nemaju problem 😀 😀 😀 😀 )
- ach draha dik, ze mi to prajem, ved vies ako to prajem ja tebe a ostatnym.... ach jaj..... uvidíme, ako sa zariadime 😉

tlucka
5. aug 2014

Ahojte kočky, neviete niektorá náhodou, či doktor Štelcl ordinuje alebo má dovolenku?

gagirl
5. aug 2014

@tlucka ahoj,,dovolenku by mal mat az od 16,8 ked dobre viem..

gagirl
5. aug 2014

@ludinka blahozelam a prajem vsetko dobre..🙂

haimi
5. aug 2014

Jaj baby, tak mam zamrazenu jednu HB/2. Tak aspon nieco. Poslu mi fakturu postou, alebo mailom? Fakt by ma zaujimalo, ktore mi mrazili z tych dvoch. To sa asi nedozviem, ze?

nelly3
5. aug 2014

@haimi
fakturu ti poslu na e-mail, aj v akom stadiu ti ju zmrazili 😉

ludinka
5. aug 2014

@haimi fakturu ti poslu na mail
HB/2 je super, bohuzial toto sa nedozvies, aj mna to zaujimalo ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre