Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
18. nov 2014

@crazybabenka Myslím, že mrazenie príde osobitná faktúra. My sme mali otužilcov iba raz a vtedy sme platili osobitne, prevodom zo Slovenska.
V účtarni sa spýtaj, čo všetko je vo faktúre zahrnuté. Myslím, že to tak či tak s tebou prejdú.

dalida
18. nov 2014

@crazybabenka za mrazenie sa plati neskor... Poslu ti na mail fakturu . Budes tam mat aj nejaku splatnost... 😉

lienka_1
18. nov 2014

@gagirl Mne stačil recept do mailu, si ho vytlačíš a prinesieš so sebou. Dokonca som iba preposielala e-mail do lekarne a lieky si rovno vyzdvihla.

tixx
18. nov 2014

@gagirl no vidis, baby su tu strasne mile a ochotne. ja som to vyriesila tak, ze som volala do Brna, ci mozu na moje meno nachystat recept na 2 balenia (lebo tolko som potrebovala este). no a Lucka z tejto skupinky tam prisla, oni vedeli,ze si niekto iny vyzdvihne moj recept,a este aj zavolali do tej lekarne dole, aby mali urcite pre mna odlozene 2 balenia. Tu ta to vyjde raz tak draho (a to neprehanam, tak to je - tam ma 2 balenia vysli 45 €, a tu stoji tolko 1 balenie.) ak ti to @crazybabenka moze vyzdvihnut,tak super. len sa potom musite dohodnut,ako ti to doruci, ja som z BA a Lucka bola tiez,takze nebol problem sa stretnut. Kazdopadne sa ti oplati radsej dat par € na postovne, ako to kupovat tu.

A raz mi poslali aj mailom recept, a v lekarni mi to v pohode zobrali 🙂

pozri cenu na SVK tu: http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/cri...

ivka3901
18. nov 2014

@gagirl ahoj chcem sa spýtať,že si niečo špeciálne brala pred KET zistujem pomaly info síce ešte sa nechystám na ket a podla výsledkov z hemato a r.imunologie uvidíme 😒

skaredekacatko
18. nov 2014

@diska hej nebude krv zriedena? Aj tem.medrol ma stve ale ten dufat nevadi pri hemato. To preto lebo ona ze zajtra je len do 9 a ze kedy budrm znovs v ba a ja ze nechodim do blavy ze teraz son na vysrtreni tu a ona rozmyslala s potom ze dobre ze pridte pred 8 a ja happy ze ma zobrie som jej to v tom momente zabudla spomenut.

gagirl
18. nov 2014

@crazybabenka ano?a dalo by sa to nejak spravit ze by si mi ho vyzdvihla a vybrala z lekarne?ale nechcem ta otravovat..

gerdusha
18. nov 2014

joooj, uz len dnes a zajtra a koncim s utrogestanom a vsetkymi liekmi...hip hip hura! hip hip hura! 🙂

tixx
18. nov 2014

@crazybabenka my sme platili kartou po transfere, a fakturka za mrazenie prisla do par dni, splatnost tam bola 2 tyzdne 🙂

gagirl
18. nov 2014

@crazybabenka mis me po vklade platili tiez cenu bez mrazenia..nedal ti predbeznu fakturaciu?za mrazenei sa bude platit az potom ked ti poslu meil kolko mas mrazene..a za par dni ti poslu aj fakturu..tu som uhradila potom v banke..

diska
18. nov 2014

@skaredekacatko nebude rozriedena,fraxik ucinkuje 24h 😉

gagirl
18. nov 2014

@tixx dakujem moja za rady..kukla som si blok a vBrns ma to vyslo na eura v prepocte cca 22EUr..to je teda dobry rozdiel ako na Sk..A potrebujem dat aj poistovaciu karticku ked by mi to kocka vybrala?

gagirl
18. nov 2014

@lienka_1 aha.. a kolko si platila na Sk za jedno balenie?

skaredekacatko
18. nov 2014

@diska vdaka si ma ukludnila ja som cisty stresak som kukala aj na nete a nic som nenasla . Akurat relaxujem v euroveii ale len.kukam vsetci dobre vieme kolko eur zhltne ivf takze tak.

crazybabenka
18. nov 2014

@gagirl v pohode....keby som nechcela....tak ti nenapíšem 😉 do Brna ideme hornou cestou....tak neviem či bývaš niekde po trase....ideme z Lipt. Hrádku

tlucka
18. nov 2014

Ahojte kočky, prosím vás, viete mi povedať, ako robia v RF cez sviatky a po novom roku? Kedy začnú po sviatkoch ordinovať? Písala som do RF a zatiaľ mi neodpísali... 😒

gagirl
18. nov 2014

@crazybabenka si zlata🙂..vies co ja byvam v Galante..neviem presne kade pojdete ale pozriem na mape kde by som si preto mohla prist..

gagirl
18. nov 2014

@crazybabenka fuha..vy idete uplne hore..to mam vsetko dost daleko z Ga aj Z Ba..jedine ak postou by si mi to poslala..ale to zas neviem ci sa ti bude chciet..

crazybabenka
18. nov 2014

@gagirl jasne ....pošlem aj poštou.....nie je problém 😉

gagirl
18. nov 2014

Kocky nechysta sa niekto tento tyzden do Brna?potrebovala by som vyzdvihnut crinone z lekarne?crazybabenka bola velmi ochotna ale ci neide niekto nahodou z okolia Ba alebo tak..ja byvam v Ga..

gagirl
18. nov 2014

@crazybabenka dakujem moja..si velmi zlata..este sa skusim spytat kociek ci nahodou nepojde niekto este tento tyzden k nim co byva blizsie..a ak nie tak ti budem velmi vdacna...ty chodis k stelclovi?

crazybabenka
18. nov 2014

@gagirl nie je problém....áno chodím k Štelclovi

gagirl
18. nov 2014

@crazybabenka oki..aj ja🙂tak ti dam vediet ..dakujem pekne zatial..ozaj a tam nepotrebujes aj moju karticku poistenca v lekarni?

bambulka2015
18. nov 2014

baby vy sa mate, ja sice crinone nemam ale len tak zo zvedavosti som kukla, ze kolko stoji tu. 87 € 😕 😕 😕 😕

lienka_1
18. nov 2014

@gagirl Nebrala som crinone, ale ine lieky. A ja mam voci crinone aj tak vyhrady, lebo sa potom tazko znizuje dabka, pri utrosi je to jednoduchsie. Ale ozaj sa oplati pozriet na nete kolko to stoji u nas a v CZ, lebo niekedy su ceny vyrazne rozdielne.

ludinka
18. nov 2014

@crazybabenka najskor budes platiti tych 27 000 kcs-v den vkladu este nebudu vediet kolko sa bude mrazit....dalsia faktura ti pride potom mailom 😉

ina7
18. nov 2014

@crazybabenka My sme platili dvomi kartami. Tiež sme nemali taký vysoký denný limit, tak sme sa spýtali, či sa nedá dvomi kartami a bez problémov nám faktúru rozdelili na dve. Nechceli sme so sebou nosiť cash. Alebo to môžeš spraviť tak, že časť zaplatíš kartou a časť hotovosťou.

gagirl
18. nov 2014

@lienka_1 aha,,myslis ze by bolo lepsie si dat vypista utrogestan?ten uz je u nas v lekarni dostat? neviem kocky ako vysadzali crinone ci zo dna na den alebo ako potom..

ivetahe
18. nov 2014

Ahojte,chcem sa opytat ako to je z liekmi ked zacnem brat clostyl 5 dni potom 8 den sono a volat ako je to s dalsimi liekmi to ma napadlo ked budem na meili a ked Marcel povie ,ze stimulovat niecim inym potom kto mi ich napise ?

lienka_1
18. nov 2014

@gagirl Najlepsie je progesteron vysadit postupne, aby telo nemalo sok a pri crinone sa to neda, lebo ho aplikujes iba raz. Pri utrosi znizis o jednu tobolku postupne. Kazdopadne by som zmenu prediskutovala s tvojim lekarom. Ak by si sla do utrosu, ten je lacnejsi na Slovevsku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre