Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
20. feb 2015

@ingrid0105 mne sa veru spravila sviňucha cysta a tak sa mi potom netvorili foliky 😠
😀 😀 že zarezať,,ja sa už pomaly tiež budem cítiť ako naše sliepky aj tie neznesú ani jedno vajce 😀

ingrid0105
20. feb 2015

@silvia545 vobec neviem co mozem ocakavat, lebo na dve rovnake stimulky som zareagovala uplne inac a soft uvidime co dam 😉 ovplyvnit to neviem len verit a dufat 😖

silvia545
20. feb 2015

@ingrid0105 a predtým si ako reagovala ? jááj moja,keby nám to aspoň všetkým babám konečne vyšlo,,ked už tak dvíhajú ceny ☹

ingrid0105
20. feb 2015

@silvia545 no to mi hovor tie ceny!!!! 300j po obidvakrat, 1x 11 oocytov 8 oplodnenych v GF a 2x 3 oocyty 1 oplodnene v heliose v brne ☹ bojim sa co bude teraz

silvia545
20. feb 2015

@ingrid0105 v GF si teda pekne reagovala,,škoda,že sa ti ani jedno z vajok neujalo ☹ ty už teraz asi budeš platiť podľa nového cenníka ?či ? 😉

diska
20. feb 2015

ahojte baby,potrebujem poradit,tie co mate skusenosti s KET ked sa berie aj estrimax.,moja otazka znie 🙂
ked sa pri kontrole ultrazvukom ukaze,ze je tam aj folik a blizi sa ovu,co sa deje potom?stopnu Ket alebo?

diska
20. feb 2015

@ingrid0105 ahoj,urcite budu vajka ved si mladica 🙂

crazybabenka
20. feb 2015

@diska mne nestopli.....povedali mi....že by bolo len plus....keď bude prirodzené žlté teliesko.....telo by nerozlišovalo....či otehu prirodzene alebo nie.....teliesko by pracovalo.....a nemuselo by sa brať toľko hormónov

haimi
20. feb 2015

@diska mne sa to stalo, naplanuju ti ket podla prirodzenej ovulky. Pichnu ti tam, resp podla velkosti foliku ti povedia den kedy si mas pichnut pregnyl a o cca 7 dni pojdes na vklad. No a potom budes mat dvojicky ako ja. Teda ked tu ovulku po pregnyle v noci vyuzijete 😀 mne povedal marcel, ze ket v cykle s ovulkou je uplne najlepsi a najprirodzenejsi.

diska
20. feb 2015

@haimi
@crazybabenka dakujem dievcata 🙂

misenaf
20. feb 2015

@crazybabenka
@haimi baby a boli ste v native alebo ste brali estrimax ?
Dnes mi dr (iscare) stopol ket lebo mam foliky a ovulku a vraj by sa bili moje hormony s umelymi (estradiol) nerozumime tomu s diskou

tinkatinulka
20. feb 2015

@skaredekacatko nooo ja sa už tesim ked teraz pojdeme ze daco kupim za odmenu len zalezi od toho kolko bude na to casu potrebovala by som boty lebo tie posledne su už 2 tyzdne stareee hehe tak treba druhe ale nie mam v reklamacii tak potrebujem nahradu take samochodky a ako vies u nas v meste nic nekupis

crazybabenka
20. feb 2015

@misenaf ja som mala estrimax jeden folik a tiež som pichala pregnyl

crazybabenka
20. feb 2015

@misenaf tak ti mal znizit davku....jazdy si ide podľa svojho...a potom sa v tom vyznaj

ingrid0105
20. feb 2015

@diska si zlata si nezabudla 🙂

ingrid0105
20. feb 2015

@silvia545 hej lenze v gf nikdy nemas zaruku co ti vkladaju a mrazia kadeco a tvrdia nieco ine

roberta31
20. feb 2015

@tinkatinulka ahoj.citam ze si bola na vysetreni icneho pozadia?dnes som bola u diabetologa,o mesiac idem pit ,,gebuzinu,, 🙂 a poslal ma aj na ocne,A ja tapa som sa ho zabudla opytat ako to spolu suvisi,co tam mozu najst? dakujem

skaredekacatko
20. feb 2015

@tinkatinulka ja si aj tu viem naist vzdy nieake boty. Som zufala ze kde na to vsetko vziat 😀 musim banku vykradnut

haimi
20. feb 2015

@misenaf ja som nemala estrimax, mala som tiez jeden folik, pichol sa pregnyl. Neviem, co sa s cim bije. Podla mna ked sa niekto snazi prirodzene a nema dobru sliznicu, tak da podla mna gyndos estrimax 😕 takze nechapem dovod. Podla mna je pre telo ovela prirodzenejsie prijat embryo, ked prebehla aj ovulka s prirodzenym progesteron a telo je na tehu pripravene. To ze mas navyse umely progesteron tomu nijako neublizi. A kolko mas tych dominantnych folikov, ked je s tym problem?

haimi
20. feb 2015

@misenaf a keby si prestala brat estrimax, ked ho nepotrebujes? Alebo si mala uz moc vysoku sliznicu na sone?

diska
20. feb 2015

@roberta31 ocne pozadia sa kontroluje preto,ci tam niesu neake zmeny na cievkach a tak ,lebo pri cukrovke sa poskodzuju,mozno preto posielaju tehotne.

tlucka
20. feb 2015

@diska Aj ja som mala teraz KET v cykle s ovulkou a pichala som aj Pregnyl.

haimi
20. feb 2015

@tlucka ako sa mas, ako sa citis?

tlucka
20. feb 2015

@haimi Ďakujem moja za opýtanie. Cítim sa v pohode. Prsia naliate, brucho nebolí, dnes som už 34 DC, a to mávam 32 dňový cyklus. Vyzeralo by to slubne, však? Lenže v stredu večer som si robila RF test a nič tam nebolo. Potom som si robila vo stvrtok rano test inej značky a bol snehobiely. Dnes som sa mužovi priznala, že som si robila test a na tom teste z RF je ùplne slabučký dúšik. Asi mám haluzeee. Ale zajtra sa rozhodne. Ráno testujem. Bože pomáhaj mi...

haimi
20. feb 2015

@tlucka tak strasne ti drzim palce, aby ti to vyslo

tlucka
20. feb 2015

@haimi Ďakujem 😉

tlucka
20. feb 2015

@haimi Srdiečko ďakujem za srdiečko 🙂

haimi
20. feb 2015

@tlucka budes ho potrebovat 😉

tlucka
21. feb 2015

Ahooojte kočky 😉 Dnes asi viaceré očakávate (ale si fandím, však), že sem vycapím testík s dvomi koľajnicami. 🙂 🙂 🙂 🙂 Radosť vám žiaľ neurobím, tú jednu koľajnicu niekto asi ukradol 😉 🙂 🙂 ☹ ☹ ☹
Takže Marcelino šťastné ruky u mňa nemá, budem ho musieť vymeniť 😎
Keďže sa svojích detí tak skoro nedočkáme, požičali sme si na víkend sestrine a ideme si užiť dnešný deň. 😉 😉
Pa

skaredekacatko
21. feb 2015

@tlucka je mi to luto. Aj ja som si na vikend pozicala sestrine dieta 😀 aspon nieco .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre