Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
8. jún 2015

@ingrid0105 ak mas zvysene NK bunky treba brat medrol min 6t pred vkladom, urcite by som sa poradia na rep.imuno

ingrid0105
8. jún 2015

Diky baby a myslite ze mozem svoje vysledky z medirexu of girovskej poslat napr. Na repro. Do nitry alebo do ba inde a ist tam na dalsiu konzultaciu? Girovska je na materskej a je to s noy na dlhe lakte

skaredekacatko
8. jún 2015

@ingrid0105. Ahoj ja som sa s vysledkami objednala so imunovitalu k bergendiovej som spokojna.

evadek
8. jún 2015

@ingrid0105 taktiez som v imunovitale v Ba a som spokojna...staci donjest vysledok..konzultacku tusim 50 eur :(

naveen
8. jún 2015

ahojte, asi ste to tu z niekde rozoberali.. ale skusim sa spytat, chystame sa do brna a vraj teraz treba dopredu poziadat poistovnu o preplatenie liecby v zahranici, som vo VsZ.. neviete, ako to prebieha? co treba vyplnit a prilozit?

zuzu1108
8. jún 2015

@ingrid0105 a este fraxik mas malo 0,3. Clexan 0,2 je ako fraxik 0,3 a ten je do 60 kg mi dr povedal.
Imunivital je dobry 🙂. Odporúčam objednať sa k dr.Bergendiovej.

tlucka
8. jún 2015

@monca2013 Ako si dnes dopadla? Dúfam, že je všetko v poriadku.

tlucka
8. jún 2015

@gagirl Ahoj Majuška, ako dopadla konzultácia? Dúfam, že ti Macháč dodal optimizmu a viery, že táto stimulka bude posledná a úspešná 🙂 Budete nakoniec dávať robiť aj tú genetiku embryí? Ale ak sa nato vnútorne necítiš, tak si daj ešte mesiac pauzu, nič netreba unáhliť. .. V každom prípade držím palce, veľmi preveľmi, nech sa rozhodneš akokoľvek.

monca2013
8. jún 2015

@tlucka ahoj tak už špinim iba trosku neviem možno mi pomohol ten ascorutin,rano som volala do centra a sestricka povedala ze ak spinim iba troska tak nemusim ist na kontrolu az o 2tyzdne na ultrazvuk dufam ze do vtedy bude vsetko ok.

tlucka
8. jún 2015

@monca2013 Tak to je fajn, že krvácanie ustúpilo. Držím palce, aby bolo všetko v poriadku a o dva týždne sa tešili na ultrazvuku z bijúceho srdiečka 🙂

jomini
8. jún 2015

@ingrid0105 ja mam 47 kg a beriem fraxik 0,3 preventivne. Cize asi by mali dat vyssiu davku, skus sa opytat.

amstelko
8. jún 2015

Babenky, ktorá ste bola na KET v Brne, napíšte mi IP, chcem sa niečo opýtať, dík

janikajanka
8. jún 2015

@ingrid0105 ahoj ano aj ja som to tak urobila

santeema
8. jún 2015

babulky tehulky - disca, lemony, speranza, belgram, dorotka tusim tiez a este neviem na koho som zabudla, co uz to maju za par🙂.... ako sa mávate? a samozrejme aj tie nove, lienka, mircalla a neviem este kto🙂.... aj vy ste "mierne hotove" v týchto teplach?
ja som bola minulu stredu uz na poradni v nemocnici kde budem robit a primar vravel, ze pokial sa nic neudeje tak 26.6.2015 ideme na to🙂. budem mat sekciu, mam uz aj predoperacne, jedine co ma stve, ze mam znovu streptokoka a bude mi ze vraj tiect 4 hodky infuzka, aby bol malicky kryty pred infekciou. mala ste to daktora kocky co uz mate babo? to dotecie infuzka a vezmu vas na operacku? lebo pri prvom malom som to nemala. dik za info
...a haimi ako sa mávate s dievcatkami? rastu urcite do krasy🙂

santeema
8. jún 2015

@gagirl budem drzat velmi palce, urcite sa to podari🙂...ved musi dakto nahradit tie kocky co teraz o chvilu porodia🙂

ivetahe
9. jún 2015

@ingrid0105

Skus napisat Machacovi,je zlaty.

speranza1
9. jún 2015

@santeema ahooooj buduca dvoj- mamina.... Paaani, ze 37tt...kraaasa....no to teplo je ubijajuce...ja rano od piatej -siestej vetram cely byt no a potom zatiahnem zaluzky, zatvorim okna, aby sa dalo v byte vydrzat...vonku teraz vobec nechodim vobec.......ale to aj kvoli tomu, ze mi teraz od nedele bolo velmi zle ( pankreasovy zachvat).....v zivote som to nemala a samozrejme, ze to neprajem nikomu..... Paaaani to su bolesti.....to sa ti neda sediet, lezat, stat, chodit....existovat....ale uz je lepsie a dufam, ze to uz nezazijem....ja som myslela, ze to rodim 😀 😀 😀 .... A vy vsetky???? Ako sa vam dari????

tinkatinulka
9. jún 2015

@speranza1 ahoj, vidím že ani ty nemôžeš spávať, ja ako na ihlach cakam imuno vysledky.. A inak v noci taká burka, že aj topánky pred dverami čo som zabudla plávali takže je už dychatelne.

zibi
9. jún 2015

@ingrid0105 a kolko mas tei NK bunky? urcite si ich najprv zniz ..mne vklady nevysli kvoli tomu 😖

speranza1
9. jún 2015

@tinkatinulka tu nic...ziadna burka...ale mozno to tu pride dnes pocas dna...inak ja burku zboznujem, aj dazd....hlavne ked som doma a za oknom leje... Ja nespim dnes uz cca od 04.15....ale to je este celkom fajn...inokedy som hore od druhej a nist....cez den sa mi spat neda....ale to je vsetko v poriadku 😀 ....niekedy spim aj celuuuuu noc....a to je pre mna oslava 😀 ....ale to vsetko patri k tehotenstvu....dufam, ze este vydrzime 6tt.....ty ides dnes pre vysledky???? Budu v poriadku...nic sa neboj....a kedy by ste sli pre bublinku???alebo este vobec nevies?

bergalm
9. jún 2015

@santeema ahoj no horko jak v pekle tu na Zahori...No ja neviem zatial nemam ziadnu bakteriu aspon o tom neviem moj dr.mi nerobil ster tak Ti neviem povedat.Teplo mi nerobi dobre som radsej zatvorena doma cez den zastrete zaluzky a vegetim na gauci xixi no ja mam poradnu 25.6.a uvidim co mi povie dr.potom uz hajde-smer nemocka a poradna tam

evadek
9. jún 2015

ahojte dievcata ...ja idem buduci pondelok pre vysledky do imunovitalu....som zvedava ako dopadnu...
Ked mi daju medrol tak ma asi porazi...lebo chcu mi dat 16 mg...a pri 8 mg som to uz nezvladala...:(
Je nejaka nahrada kt. by mi neznicila zaludok? ...A naozaj je to take prisne s tym slnkom??? Pri medrole je vraj prisne vyhybanie slnka....
A inak uz cakam na genetiku..hematologia mi dopadla dobre...kvoli nej potrat nebol....
Na stitku pojdem neskor...na jesen som chcela dalsi vklad...ale mozno to bude az zima...
Uz by to mohlo vyjst ....drzim palce tehulkam ...aj snazilkam ...🙂

tinkatinulka
9. jún 2015

@evadek v imunovitale si podávame kľučky ako vidím, medrol sa neda nahradiť pri vysokých hodnotách

tinkatinulka
9. jún 2015

@speranza1 cakam už týždeň navvysledky, a keď budú oki tak chvíľku potehulkujeme spolu, som asi veľký optimista.. Uff tento týždeň by som mala TP keby si to naša bambulka nerozmyslela inak.. Tak mi je z toho divne

evadek
9. jún 2015

@tinkatinulka to teda....chodi nas tam riadne...ach..tak to budem musiet odlozit...neviem si predstavit vyhybat prisne slnka...a moj zaludok sa teraz tesi ako skoncim v juni umely prechod....a neviem si predstavit dalsiu zataz..
Uz ma nebavi striedavo zapcha-hnacka...krce .....
Tak si dam asi do jesene cas...a pojdem neskor po lete na to....
Ty mas zvysene cytokiny?...Bola si na kontrolnom odbere?....a kolko sa caka znova na vysledky po liecbe?

tinkatinulka
9. jún 2015

@evadek áno trápia má cytokiny, bola som teraz na kontrole a čakám čo bude.. Výsledky pár dní až 2 tyzdne povedali. No vždy keď som tam je tam plno, nas @skaredekacatko a ja uz pozná aj recepčná, asi sme kuriozita zo stredu Slovenska, ale majú o zabavu postarane, lebo toľko kociek co ma imuno problém.. Uff keby sa toto v car riešilo bolo by na tomto svete oveľa viac šťastný ľudí a deticiek, hold dnes je zdravie aj o peniazoch

evadek
9. jún 2015

@tinkatinulka fakt?..ja ze sa caka mesiac...tak to nie je az tak zle...a aku vysku medrolu beries...a zvladas sa vyhybat slnku?..
My sme tam boli len raz...no je nas fakt vela..je to smutne...ale ja verim,ze to teraz vyjde ...

evadek
9. jún 2015

@tinkatinulka ja som potratrila na konci 6 tt ...a stale si myslim,ze chyba bola len bud v imunite alebo v spermii....teraz si vyber...

evadek
9. jún 2015

@skaredekacatko ano?😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre