Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
28. jún 2015

@gagirl dobra urodicka, a statocnych bojovnikov! ;) Ten 10-kovy a 8-ckove su dobre nadejne, a aj 7-ckovy ma svoje sance! 🙂 Takze sa priprav na to, ze budes TEHULA!!!! 😵 😵 😵 Tfuj tfuj na zatrajsi vklad! Kto bude robit vklad, vies? A hlavne kludovy rezim (dufam, ze budes na PN!) lebo pri OHS sa nesranduje, a ked sa este k tomu prida HCG, tak OHS moze vystupit este vyssie! Takze naozaj pozor moja!

mimika1973
28. jún 2015

@gagik gratulka mamicka k bambulke, a vela vela zdravicka a stasticka! 😵 😵

vernazza
28. jún 2015

@santeema gratulujem!! citat tieto prispevky je pre mna uzasna motivacia.. velmi vam to zelam baby, vsetkym co ste uz porodili alebo vas to caka v tychto dnoch, budeme vas nasledovat! 🙂

evadek
28. jún 2015

juuuj babenky..ako sa to rozrodilo.🙂 paradne🙂..vsetky v tom termine co som mala ist ja s vami na ivf....len ako to je ...jeden mieni....
no ja dufam,ze sa aj my ostatne raz dockame...

speranza1
28. jún 2015

@santeema z celeho srdca blahozelaaaaaam....su to tie pre mna momentalne tie najemotivnejsie spravy ake mozem pocut, citat.....tak velmi som vam vsetkym drzala palce....ja ak by dal Boh, tak musim vydrzat este aspon do 20.07.15...... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ...placem ale to su slzy neskutocneho stastia dievcata.....Boze po tolkych rokoch......DAKUJEM ZA NAS VSETKY......😇😇😇😇😇😇😇😇👣👣👣👣👣👣💓💓💓💓💓💓💓💓✊✊✊✊✊✊

speranza1
28. jún 2015

@bergalm jasne.....mozno uz aj bambulka porodila....budem ti velmi drzat palce, nech to zvladnes.....potom este kto zostava????? Ja len viem, ze som bola posledna s terminom porodu...myslim nas letniciek jun/jul/august...

gagirl
28. jún 2015

@mimika1973 dakujem moja za povzbudenie,,ja som tiez rada a verim vsetkym nasim malym bojovnikom..🙂Ohss nastastie ustupuje..uz brucho od poobedia naozaj lepsie..uz citim fakt len trocha..Pisala som s Machacom a vraj zajtra tam nie je cely den..:(skoda..nemam na neho stastie..ani opu nerobil ani vklad..no co uz..pritom v den opu dr.hovorila ze v pond.bude aj Machac..DO roboty nechodim od stimulky asi polovice..takze budem pn po vklade..a budem v klude..ZAjtra sa vam ozvem co nove..)

bergalm
28. jún 2015

@speranza1 možno ma po tom neviem no ja,benny11 a dalej neviem ty ....jaj je to krasa citat taketo spravicky tesim sa na fotky malych drobcekov

bergalm
28. jún 2015

@speranza1 inak ak by si vydrzala ja mam oficialny termin 20.7. Takze ak by v mojom pripade nesli do sekcie tak odrodime spolu mozno

speranza1
29. jún 2015

@bergalm a nakedy ju mas naplanovanu?

bambulka2015
29. jún 2015

Cafte zenulky,
gratulujem vsetkym novym mamickam a drzim palceky pri vsetkym OPUckam a Vkladackam 😉

Ja este drzim pokope ale uz ma to fakt nebavi. Delo sice nie som, aj som stale dost aktivna ale tak ma vsetko boli, ako keby sa mi kosti roztahovali. Fuuuu....A zaha ma pali neskutocne 😠
Tento tyzden by sme mali s dok dohodnut termin SC, tak o nejake dva tyzdne to uz aj mna caka. Uz aby bolo po tom a brucho pomaly splasovalo, lebo mne ten sudok neskutocne prekaza. A to ako vravim, fakt nemam toho vela ale aj tak. 😕

tlucka
29. jún 2015

@gagirl Maji, držím dnes veľmi palčeky a dúfam, že o dva týždne nám tu ukážeš krásne koľajničky 🙂

lienka_1
29. jún 2015

@lenka54321happy
@gagik
@santeema Zienky, velka gratulka k detickam! Nech Vam krasne rastu! 😉

izabela7
29. jún 2015

@speranza1 dufam, ze vydrzis aj do augusta, vsak si mala ET tyzden predo mnou. Viem, cakas dvojicky, tak to byva skor, myslim, ze sa setris dost, tak to vydrz co najdlhsie 🙂

bergalm
29. jún 2015

@speranza1 este neviem uvidim v Stredu ci mi povedia v nemocke na poradni idem tam 1x

sasa1983
29. jún 2015

@santeema gratulujeme s Edkom!

speranza1
29. jún 2015

@izabela7 do augusta pochybujem...uz teraz nevladzem nic... 😲

gagirl
29. jún 2015

@tlucka dakujem Lucka..si zlata..verim tiez ze ano..🙂

mitka85
29. jún 2015

@gagirl drzim ti moc palce 🙂

mitka85
29. jún 2015

Baby to je super citat tu take dobre spravy.vsetkym maminkam ktore teraz porodili gratulujem a zelam len to najlepsie 🙂 aj my ostatne sa coskoro dockame.Musime verit 🙂

1laura1234
29. jún 2015

@gagirl veľmi držím palce.✊🏻✊🏻✊🏻

ria191
29. jún 2015

@dafy no cica tak ja ti dám prednosť ☹ ☹ ☹ ale prosím ťa hneď ako vycikáš koľajnce, tak pošli ten tehuvlak na západ 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
29. jún 2015

@gagik vlasaňa krásna veľká preveľká gratulácia 😀 😀 😀

ria191
29. jún 2015

@santeema gratulujem krásne miery je to chlapík 😀 😀 😀 počítam, že je vlasatý 😝 😝 😝 😀 😀 😀

zabka1124
29. jún 2015

@lenka54321happy
@santeema
@gagik holky gratulujemeeeeee k babatenkam😆💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💖💖💖💞💞💞💞💞💞💞💞💞💟💟💟💟💟💟💟,uzasne spravickyyy💗

gagik
29. jún 2015

@ria191
@zabka1124 dakujem! Pred rokom by ma ani nepadlo ze o rok budem mat doma malinku, aj teraz sa mi to zda uplne neuveritelne, obcas sa bojim aby sa mi to len nesnivalo.

ria191
29. jún 2015

@lenka54321happy gratulujem a úprimne závidím malého ráčika 😀 😀 😀

ria191
29. jún 2015

samé račiatka 😀 😀 😀 😕 😕 😕 aj ja chcem 😀 😀 😀

bergalm
29. jún 2015

Jaj kocky konecne som si sadla,sak kym nieco porobim doma trva mi to vecnost 😉 😉 😉 😉 Som taka nemotorna a to ani nemam az take brusko xixi.No musime este par dni vydrzat a to tu na Zapade od Stredy sa ma oteplit a ze vikend brutal teplo 😎 😎 😎 ideal pre moje nohy aby dobre opuchli 😝

gagirl
29. jún 2015

@mitka85
@1laura1234 dakujem kocky🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre