Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
10. sep 2015

@ria191 ukecal ta na osobné rande? len riadne popytaj vsetko a pekne ho tam zdrž nie že ta vybavi za 10 min ako minule

ria191
10. sep 2015

@tinkatinulka nie čo si pipi 😀 😀 😀 to by som ti nespravila ten je iba tvóóóóój 😝 😝 😝 žiadne rande ale moja osobná iniciatíva lebo s ním komunikovať mailom čistá katastrófa a tlačí ma do vecí, ktoré podľa mňa nemajú zmysel myslím hysterku tak som zvedavá na čom sa dohodneme. Jafné, že mám o teba starosť podľa mňa si tehuľa a o tie treba mať starosť a za celý deň si tu ani nekukla 😀 😀 😀 . Malé už kope či??? hi hi hi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
10. sep 2015

@evadek ja som možno stratený prípad, ale ty máš veľké šance keďže ty si tehu zostala u teba nebude problém zostať tehu 😀 😀 😀

evadek
10. sep 2015

@ria191 ja si myslim,ze potom co sa v mojom zivote deje...tak toto bolo len niekoho pobavenie....a uz sa to nezopakuje...a pozri ..kopec stratenych pripadov nas prekvapilo..Speri a pod. ...taaakze cakam na ohnostroj 😀😀

ria191
10. sep 2015

@evadek ty máš ten myóm v stene že? a ak si dobre pamätám, tak viacej narástol počas tehu. Ozaj vrátil sa ti na veľkosť pred tehu alebo sa ešte viacej zmenšil?

tinkatinulka
10. sep 2015

@ria191 jasne kope a vystraja. Kofa, pani migréna má navštívila.. Brutal. Spm radšej krochnila v postely chvíľu, a keďže som mala "svoj " deň tak som aj drahého zvozila.. Ale kytica 💐 lalii to spravila.

tinkatinulka
10. sep 2015

@evadek evi a už presťahovaní ste? Od svokry?

ria191
10. sep 2015

@evadek viem, že to máš teraz veľmi ťažké dúfam, že sa má ocino dobre a že to zvládnete všetko spolu rodina je najdôležitejšia. Náhoda a ani fórik to micka nebol to bola čistá realita. No ja som týmto pokusom opäť na samom začiatku pretože opäť riešime myóm, ktorý sa odstrániť nedá a vlastne sú z neho len zvyšky takže mám hlavu v smútku. No uvidíme čo a ako bude 😕 😕 😕 😔 😔 😔

evadek
10. sep 2015

@ria191 ano..ja mam tie myomi dva....asi su v takej velkosti ako boli pred tehu..ale teraz sa snazim vitaminovat...vraj na myomi je dobry vitamin c vo velkych davkach...a caj z miesieho chvostika....len keby som nezabudala.. 😝

ria191
10. sep 2015

@tinkatinulka on ti ošklbal tvoju krásnu záhradečku hm?

evadek
10. sep 2015

@tinkatinulka nie od svokry..my sme byvali v mojom mini bytiku..teraz sme sa prestahovali k drahemu....a ano..prestahovani...uz len upratujeme...cakame na novu sedacku..komodu.....vylepsujeme...a zvykame si🙂....aspon toto ma zamestnalo...🙂

evadek
10. sep 2015

@ria191 no s ocinom to je ako na hojdacke...teraz v kuse studujem jeho veci..kupujem mu doplnky..vitaminy...podporujeme ho....no uz by trebalo nejaku dobru spravu....uz som unavena z tych zlych...
Hej...aj ked ma hormonal. liecbu..a na zaciatku mal hrozneee depresie....ale teraz si asi telo zvyklo....a je uz viac v pohode..tak taky maly krok dopredu🙂
Ja neviem..ja si vravim,ze toto sa len niekto hore na mna bavi..
A imuno..hemato....mas dobre?...to je divne ze by take zvysky robili problemy..moja mamina otehu s velkymi myomami a segru na koniec aj vynosila...🙂
Do kelu.... a co vravia mudr....je to naozaj nim?

ria191
10. sep 2015

@evadek imuno mám mierne zvýšené NK bunky ale na intralipidy som sa teraz vybodla, lebo to bol problém aj zohnať aj kto by mi to aplikoval ale už to tak nenechám aj keby som si mala tú infúziu aplikovať ja osobne 😝 😝 😝 . No a ten myóm podľa odborníkov na myómy nie je problém a to som bola u najväčších Bielčo a Mára no ale po toľkých nezdaroch si všetci myslia že to bude tým myómom on mi totižto predeľuje výstelku na dve časti aj keď emryo vkladajú do tej zdravej časti ono asi tam putuje čo už. Možno to bude v tých NK bunkách. Alebo v sprostej hlave aj keď sa snažím na to nemyslieť asi podvedomie je sviňa. Ja už neviem. Horšie je že ja nemám čas a už ani € pretože sa mi tvoria v stene ďalšie myómy ale tie sú našťastie v stene tie by vadiť nemali.

tinkatinulka
10. sep 2015

@ria191 normalne bol v kvetinárstve 😀 😀 😀

tinkatinulka
10. sep 2015

@evadek ahaa tak potom už aj pre babo miesto bude

ria191
10. sep 2015

@tinkatinulka budú mať do nového nové či ako sa to hovorí 😀 😀 😀

ria191
10. sep 2015

@tinkatinulka ty koťuha ty si už testla priznaj sa 😀 😀 😀 😝 😝 😝 . Tá kytica nebola uzmierovacia 😝 😝 😝 😕 😕 😕

evadek
10. sep 2015

@tinkatinulka no len aby k tomu prislo 🙂....a ty ako pokracujes?

evadek
10. sep 2015

@ria191 ked su len mierne zvysene...tak to nie je take zle....ale intralipidy su taka zaruka....ci lepsi pocit...
No treba tam mile embryo prilepit..patex...a nech nikam nepotuje a cusi tam😀😀
Poznam poznaaam....nic ine nerobim len chodim po mudr...chybaju mi hodiny v praci...a peniaze tiez....
Ano..podvedomie je svina..ale ako mame mysliet pozitivne??? 😖

tinkatinulka
10. sep 2015

@ria191 nie neztestovala som moja..mam vydrž ešte stale aj ked obalocka od lauritky je od utorka doma..
mala som včera meniny..tak pretoo

tinkatinulka
10. sep 2015

@evadek ja..modlím sa len to viem spraviť viac aby bolo to po com tužim

evadek
10. sep 2015

@tinkatinulka a kedy budes testovat?🙂

tlucka
10. sep 2015

Kočky moje, tak u nás sa zázrak tento mesiac diať nebude... Dnes som na 12 DC na UTZ vyšetrení mala folikul už veľkosti 20,5mm, takže sme sa s Dr. dohodli, že to je už pasé a skúsime ďalší mesiac 😒 Aj som si myslela, že to bude neskoro, lebo v sa mi dosť skrátil cyklus... Bojujeme ďalej... @tinkatinulka, dúfam, že aspoň ty ma tento mesiac potešíš skvelou správou 🙂

tinkatinulka
10. sep 2015

@tlucka juuuj moje tak predsa len to tvoje tušenie..kurna..ale aspon vieš že Femi zabrali a ber dalej a buduci cyklus už budes vediet naisto co a aako..tak želám pohodový víkend s manželíkom doma.. 😀 😀 😀

tlucka
10. sep 2015

@tinkatinulka No moja intuícia ma v poslednej dobe neklame a mala by som ju začať počúvať... Ešte začiatkom týždňa som sa rozhodovala, či sa nepreobjednám na utorok alebo stredu.. Ale nechcela som špekulovať, cez víkend by mi odber najlepšie padol kvôli mužovej práci. Čo už narobím.. Jasné že budem brať aj naďalej kvapky a snáď sa nabudúce podarí dopracovať aspoň k odberu. A víkend si užijeme, v TT je jarkom a ja takéto akcie mám rada (teda hlavne burčiak) 😀 😀 😀 😀

tlucka
10. sep 2015

@lienka_1 Zlatíčko, máš prosím ťa ešte ten Medrol? Celkom by sa mi zišiel, nech sa nemusím trepať k doktorke do Nitry pre recept.

tinkatinulka
10. sep 2015

@tlucka myslela som romantikuuuu

tlucka
10. sep 2015

@tinkatinulka 😀 😀 😀 Romantika možno bude 😀 😀 😀 Ale prd z toho, keďže nemám vajcovody.... Takže mne okrem Macháča nepomôže ani svätená voda 🙂 Alebo žeby áno? Pred posledným vkladom ma sestra so svätenou vodou pokropila a olejčekom pomazala.. Tak mohla by som sa v nej možno začať kúpať a možno by aj vajcovody dorástli 😀 😀 😀 😀

ria191
10. sep 2015

@tlucka a čože 20,5 je už veľa? a nepichli ti aspoň pregnyl, nech môžte ťuťu muťu doma?

ria191
10. sep 2015

@tlucka čo ty vieš? mne naposledy v B.B. MUDr. rozprával, že mali tehotnú pacientku prirodzene a nemala vajcovody, ale ak mám byť úprimná tak som mu to nezožrala 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😔 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre