Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
10. sep 2015

@nelly3 veď aj podľa mňa preto idem za ním mu to "vysvetliť" 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😎 😎 😎

nelly3
10. sep 2015

@tlucka
ale, no cena dost brutal v B-cku, hmmm, necham si to prejst hlavou 😵

tlucka
10. sep 2015

@matusik6 Tak to si ma moc nepotešila... Nevadí, už to nezmením, aj keď najradšej by som mu napísala, že si večer pichnem pregnyl a predsa len by som v sobotu došla aspoň na sono... a možno by aj odber bol...

ria191
10. sep 2015

@tlucka kľudne počkaj budeme dve babky prvorodičky 😝 😝 😝 z Trnavského kraja 😀 😀 😀

tlucka
10. sep 2015

@nelly3 Na B diagnózu je to fakt dosť. V iných kúpeľoch sa platí trochu menej. Ale ja aby som chcela len Lúčky, preto to nejako odkladám. Fakt vyskúšaj, nebudeš ľutovať. Muž môže za tebou prísť na pár dní, takže môžete byť spolu. Nie je to predsa na konci sveta 🙂

ria191
10. sep 2015

@nelly3 to je fakt drahé ale skús si zistiť cez poisťovňu koľko by ťa to stálo možno to má každá inak. Ja by som tiež tak dlho nevydržala bez mm kľudne ale čo môj bobík ja by som umrela bez neho a on bezo mňa tiež 😀 😀 😀

skaredekacatko
10. sep 2015

@tlucka uz dvakrat super ja len raz zatial ale bolo dobre. No ta cena je dost ale za 4 tyzdne sa to oplati aj zo stravou to nema clovek veru nikde na dovolenke. Mne tiez sponzoroval muz a aj svokra zo svokrom prispeli.

nelly3
10. sep 2015

@ria191
ja by som to mala zadarmo A-cko je do pol roka od operacie mam narok 😉

tlucka
10. sep 2015

@ria191 Ja stále hovorím, že nie som ešte taká stará, aby som nemohla ešte pár rokov skúšať 😀 V niektorej téme tu na MK je jedna kočka, ktorá je teraz tehotná a má 47 rokov. Síce už má jedno dieťa, ale aj tak klobúk dole pred ňou, že sa na také niečo podujala. Takže do 47 mám ešte kopu času 😀 😀 😀

ria191
10. sep 2015

@tlucka zwalsh 😀 😀 😀 mám prehľad aj ja 😝 😝 😝 😀 😀 😀

tlucka
10. sep 2015

Baby, asi mi šibe.. Stále nad tým premýšľam, či som sa rozhodla správne. Normálne mám chuť pichnúť si Orgalutran teraz, večer Pregnyl a v sobotu sa dotrepať na odber. Najradšej by som zavolala Macháčovi... Ach jaj, ja som taká trubka....

tlucka
10. sep 2015

@ria191 Presne ona 🙂 🙂 Takže máme ešte kopu času na rodenie do 47 😀 😀 😀 😀

ria191
10. sep 2015

@nelly3 tak to využi micka a fešák za tebou príde ja som bola blbá mňa kúpele ani nenapadli a tiež by som to teda mala zadarmo. Teraz je kolegyňa a neskutočne si chváli. Ja už by som teraz nebola taká blbá a hlavne keď to máš zadarmo. V tomto je Dôvera super Všzp neposkytuje také výhody ver mi choď.

ria191
10. sep 2015

@tlucka ja nie micka ja môžem prísť o krásvicu a toho sa veľmi bojím takže mňa tlačí čas ale ty kľudne pohoda, klídek, tabáček 😀 😀 😀

ria191
10. sep 2015

@tlucka mica riskni to 😀 😀 😀 ja by som to riskla ale ja rada a často konám s horkou hlavou 😀 😀 😀

tlucka
10. sep 2015

@ria191 Micka 😀 😀 😀 Aj ja rada používam oslovenie "micka" a muž je micko 😀 😀 😀

tlucka
10. sep 2015

Kočky ešte predtým, ako možno zmením ranné rozhodnutie... Ktoré sa vyznáte v pozorovaní hlienu pred ovulkou a po ovulke? Keď prebehla ovulka, mení sa hneď konzistencia hlienu? Z priesvitného je hneď hustejší biely?

mima225
10. sep 2015

Ahojte baby som v 3mesiaci a teras uz druhy den mam vitoky hnede a doktor mi povedal ze to moze byt preto lebo som pred mensturaciov ale nechapem tomu ze povedal Ze male meral 6/7a teras ho meral po tizdni a povedal Ze meria 6mm Za odpovede dakujem

gagirl
10. sep 2015

@tlucka ahoj ..ja by som to asi tiez skusila este teraz..nikdy nevies..a ked nahodou to nevydrzi aspon budes kludnejsia ze si to aspon skusila..daj na svoju intuiciu co ti hovori..velmi ti drzim palce moja🙂

gagirl
10. sep 2015

@mima225 ahoj..v 12tyzdni nemoze mat 6mm ale 6cm..a to spinenie moze vraj byt v case ms u niekoho este v prvych mesiacoch tehu..ale tazko povedat.to ta musi pozriet tvoj gynekolog..

skaredekacatko
10. sep 2015

@nelly3 ale ty si bola teraz na operacii nie tak tam by ti to malibschvalit v A skupine.

mima225
10. sep 2015

Bola som u doktora a on mi povedal ze sa zmensilo a braky mi krv a povedali ze je setko poriadku tak tomu nechapem

nelly3
10. sep 2015

@skaredekacatko
ano som po operacii
@tlucka a ako to funguje ked si podam ziadost tak od schvalenia potom si to musim vycerpat do pol roka, ak nie tak mi to prepadne?

tlucka
10. sep 2015

Kočky, zmena je život!!! Volala som predsa len Macháčovi, a teda ideme do toho v sobotu 😉 😉 😉 Pichla som si Orgalutran, večer Pregnyl a snáď ma v sobotu nepicne 😉 😉 😉 Ale hlavne si nebudem vyčítať, že som to nevyskúšala 😉 😉 😉

tlucka
10. sep 2015

@nelly3 Do pol roka musí byť podaná žiadosť o schválenie kúpeľov. A oni ti potom určia kúpeľné zariadenia, kde môžeš liečbu absolvovať. tak im tam pošleš schválený návrh na liečbu a budeš čakať na termín nástupu, aký ti určia. Ale ja som do kúpeľov potom volala a dohodla som si termín 😉

gagirl
10. sep 2015

@mima225 brali ti krv na co?..tazko takto na fore poradit to ti musi tvoj gynekolog..ale drzim velmi palce nech je vsetko v poriadku

lienka_1
10. sep 2015

@ria191 Netusim kolko to je. Ale kedze sa to foti do novin, aj vela sponzorov da darceky ako plienky veci do vybavicky. Nikdy som sa na to nezameriavala. Ale ked sa mi podari potlacit minutu po polnoci, potom podam info 😀

lienka_1
10. sep 2015

@ria191
@tlucka Zeny, zistite si, kde mate infuznu sluzbu. V Ba urcite v niektorej nemocnici funguje. U nas v Ke je to vo Vojenskej nemocnici. Gynekolog mi napise vymenny listok a oni su uz potom povinni Vam tu infuzku podat. Mne intralipid nikdy netecie 5 hodin. Max tak 2 hodinky a k tomu neriedeny. Nikdy som nemala nejaku reakciu alebo, ze by mi bolo zle alebo nieco take. Urcite je opatrnost namieste, ak ste intralipid este nemali podany. Mne to normalne plati poistovna, aspon doteraz vzdy som to mala bezplatne. Platila som jedine v RF.

lienka_1
10. sep 2015

@tlucka Luci, Ty si zena! Toto sa mi paci! Kto neriskuje, nevyhra! Nemate co stratit, iba vela-vela ziskat! Juj, smelo do toho! Odvaznym stastie praje 😉

tlucka
10. sep 2015

@lienka_1 Juj, taký mám z toho strach... Ale konečne som sa rozhodla zmeniť svoje rozhodnutie. Neviem, či robím správnu vec, ale mám taký vnútorný pocit, že to mám skúsiť. Možno si zajtra budem vyčítať, že som zase zbytočne do toho šla 🙂 Macháč sa smial zo mňa 🙂 Ale dúfam, že som sa správne rozhodla. Ak nič z toho nebude, tak si aspoň pekný výlet urobíme. 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre