Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
16. sep 2015

@lienka_1 Ahoj 🙂 Aj ja dúfam, že to bola iba nejaka viroza v kombinacii so stresom. Dnes už bolp lepšie a bola som si znovu dať pichnúť tie lipidy. Našťastie sa mi podarilo dovolať sa imunologičke a tá mi povedala, že zvracanie by nemala byť reakcia na lipidy. Takže dnes som mala opäť predpísanú dávku 4ml a tieklo mi to 5 hodin. Už som myslela, že ma tam porazi z tolkého ležania 🙂 Nie som zvyknutá tolko hodín nič nerobiť 🙂 😀 Ráno si mám ešte volať, ako sa embryjko vyvíja a podla toho bude alebo nebude vklad. Už teraz mám stresy pred rannym telefonátom. Ale dohodla som sa s manželíkom, že bude volať on 🙂 A pevnw verím, že tvoje tehu vírusíky budú účinkovať 🙂

tlucka
16. sep 2015

@lienkae Ďakujem 🙂 Aj ja tebe držím veľmi palce. Koľký deň si po vklade?

pufa
16. sep 2015

@lienkae dakujem za povzbudenie 🙂 patrim k nemu, ale myslim, ze som ho vychytila len nahodou, mal sluzbu. mojej mame uz davno gynekolog poradil znacku Multigyn, gel sa vola Actigel a odvtedy pouzivame len to ked mame problem. Je to ciri gel co obsahuje laktobacily, stipe to chvilu ako fras, ale lieci to. je tam aj striekacka, cize da sa to vstreknut aj do posvy. stoji to 15 E cca. mne tie rozne candibene a podobne nepomahaju.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pufa
16. sep 2015

@lienkae ani neviem - ktory si den po vklade? kedy testuje?

lienka_1
16. sep 2015

@tlucka Tak silno drzim palce! 😉 Tfuj-tfuj-tfuj!

pufa
16. sep 2015

@tlucka ja s tym ratam ze bude vklad, nezartuj! vsetko podla planu, nie? 🙂

tlucka
16. sep 2015

@lienkae Vlečie sa, ale v porovnaní s tým časom, čo ste sa snažili o mimi, je tých zostávajúcich pár dní nič. Ja si pred testovaním zase prajem, nech sa dni naťahujú, aby som nemusela testovať 🙂 Bude to super, rozbehla sa tu super tehu vlna 🙂

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tlucka
16. sep 2015

@pufa Tak trošku mi do plánu nezapadla tá viróza a katastrofa pri podaní lipidov, ale teda dúfam, že nakoniec zajtra všetko dobre dopadne 🙂

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tlucka
16. sep 2015

@lienka_1 Vďaka 🙂 Tak len prosím intenzívne posielaj tehu bacily pre všetky čakajúce snažilky 🙂

pufa
16. sep 2015

@tlucka no, to je pravda ze toto v plane nobolo.. hlavne ze sa to dalo ako tak do normalu pred zajtrajskom. urcite daj vediet co si zistila, myslim na teba 🙂

tlucka
16. sep 2015

@lienkae My o trosku menej, "len" necelých 7 rokov, takže tých pár dní zvladneme 🙂

lienka_1
16. sep 2015

@tlucka Vies, co ma napadlo s tou virozou? Ze mozno dobre, lebo telo je oslabene, tak sa nebude branit ani embyjku 🙂 🙂 🙂 🙂
Myslim na Vas kazdy den, dievcata moje! Keby bolo v mojej moci, tak kazdej jednej hned a teraz zariadim tehu!

pufa
16. sep 2015

@lienkae urcite sa nic nestane, su to len bakterie, ktore by sa prirodzene mali v posve nachadzat. dufam ze ti pomoze. ja budem tiez testovat 27-meho. Koudelka mi povedal, ze mozem uz 25, ale ja som si uz pred tym povedala, ze to necham na nedelu, ak to teda vydrzim.

tlucka
16. sep 2015

@pufa Jasné, že dám vam kočky vedieť.. Aspoň sa mám s kým podeliť o všetky pocity... Doma kecať o tom nechcem, tak som rada, že aspoň vám sa môžem zdôveriť 🙂

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gagirl
16. sep 2015

@tlucka Drzim velmi palce na zajtra Luci🙂

pufa
16. sep 2015

@tlucka ja sa tiez nemam s kym porozpravat, manzela s tym nechcem otravovat viac ako treba, pre mamu je to spanielska dedina a uz o tom vedia iba dve osoby, s ktorymi nie som casto. takze sa tiez velmi tesim, ze mozme takto zdielat 🙂

tlucka
16. sep 2015

@lienka_1 Dúfam, že máš pravdi s tou virózou. Ja som už z pohľadu imunológie urobila všetko preto, aby telo embryo neodmietlo. Takže teraz idem do toho s tým, že som urobila úplne všetko čo som mohla. A uvidíme výsledok. Buď nám konečne bude dopriate mať mimi, alebo nie..
Skláňam sa pred tebou a tvojou vytrvalosťou a pokorou, a akou si zvládala tie všetky cykly IVF a pred tvojou dobrosrdečnosťou a podporou, ktorou si vyprevádzala mnohé snažilky z tejto skupiny do mamičkovského stavu. Si úžasná žena a ja som rada, že som ťa mohla aspoň takto cez koník spoznať 🙂

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tlucka
16. sep 2015

@pufa Ja tiez tým nechcem nikoho zaťažovať. Naposledy sme to povedali, lebo sme sa nejako prekecli a nechcela som teda viac klamať. A potom ten smútok a sklamanie, ktoré prežívali moji najbližší, keď som potratila... Už im nechcem spôsobovať také trápenie.. Takže ja som tiež rada, že sa aspoň tu môžem vykecať.

tlucka
16. sep 2015

@gagirl Ďakujem moja 🙂 Dúfam, že teda vklad nakoniec bude, že ráno ma neporazí pri telefonáte o vývoji fazulky 🙂

gagirl
16. sep 2015

@tlucka urcite bude..musi..vsetko dobre dopadne🙂

lienka_1
16. sep 2015

@tlucka Nuz, teraz si ma dostala! Revem ako male decko! Lebo pre mna je tu kazda jedna zienka, co to nevzdava velikanskou inspiraciou. Iba vraciam, co sa mi v hojnej miere dostava od Vas ostatnych. Vela dievcat z fora poznam aj osobne. Kazda jedna je to skvela baba! Je to super, ze toto forum existuje! Ze si vieme pomoct aj takto.

rada2002
17. sep 2015

@lienkae gratulujem k PN.

cmudlo
17. sep 2015

@tlucka super. Tak ti veľmi držím palce! Opatruj sa. ..no neviem. ..dnes má už pobolieval ľavý vaječník. ..tak uvidíme

tlucka
17. sep 2015

Ahojte kočky, tak volala som si a ideme si pre našu bambulku 🙂 Ráno bola len včasná blastocysta, ale ja verím, že do poobedia ešte narastie 🙂 Držte nám palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre