Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
29. dec 2015

@gagirl Majuška, veľmi držím palce, aby si začala novú úspešnú novoročnú tehu vlnu. Z celého ♥ ti to želám 🙂

gagirl
29. dec 2015

@tlucka dakujem pekne Lucka..si zlata..velmi si to vazim..srdiecko bolo tiez urcite od teba 🙂 Verim ze buduci rok bude ten pravy pre nas a vsetky sa dockame nasich vytuzenych deticiek 🙂

lola911
29. dec 2015

@gagirl ahoj, citam tu ze si zacala so stimulkou 🙂 drzim palce nech to vyjde aby sme buduci rok riesili tehulkovanie 😉

tlucka
29. dec 2015

@gagirl Nebolo 🙂 Ale to nasledujúce už áno 😀 😀 Určite sa dočkáme, ja tomu verím. Máme tu príklady skvelých bojovníčok, ktoré už majú alebo čakajú vytúžené miminká. Takže bojujeme aj my ďalej 😀

astrid55
29. dec 2015

Ahojte dievcata, chcem sa vas opytat, ci sa treba na KET nejako vopred objednavat uz teraz, kedze by som ho chcela absolvovat po hysteroskopii niekedy koncom februara. Ako ste to riesili vy? Dakujem za odpoved

skaredekacatko
29. dec 2015

@gagirl drzim palce nech je to uspesny novy rok z uspesnou stymulkou.

elisabethwoodville
29. dec 2015

ahoj dievcata, nebola som tu niekolko mesiacov, mnohe z vas nepoznam 🙂 my mame zRF jednovajecne dievcatka, 10 mesacne, zacinaju chodit, su sikovne, vnimave, zdrave a peknucke. som strasne stastna. snad vam dodam navyse chut do boja...ja uz som aj zabudla na injekcie, odbery, cakania, sklamania. drzim vam palec!

bradik
29. dec 2015

@lusipe ahoj, tak uz sa chystate na to? Vy ich tam ale mate zamrazenych viacej co? 🙂 ... Budem drzat velmi palce

lusipe
29. dec 2015

@bradik ahojky,hej uz sme sa odhodlali,i ked uz mam rešpekt kedze ide o tretie dieťatko a to uz musime vela veci riesit,auto🙂 a hlavne ja som s malou stale vkuse,nema kto pomoct a snad som viac ako 2 hod bez nej ani nebola,tak to bude veselé s ďalším bábätkom🙂 hej,mame ich 8🙂ale tak toľko uz nestiham🙂i ked mozno sa ani jedno nepodarí,uvidime,boze ale ved ty uz si pred pôrodom,strasne to letí.tesis sa?ci trosku rešpekt🙂

bradik
29. dec 2015

@lusipe podari sa neboj, ved ste mali dobre embryjka... Jaj tak tri deticky uz je narocne, ale tak ta starsia uz je pomocnica nie? No mne uz zacina pomalicky lepit 🙂 aj porod a aj dvaja drobci doma, akoze bude to narocne a aj vesele. Ale uz sa na malu tesim. Mne teraz celkom dost svokra s malym pomahala, kedze som musela co najviac lezat, ale tak uz to hadam bude co najskor... Tak sa mi drz a budem na vas mysliet, potom napis ako sa zadarilo...papa

gagirl
30. dec 2015

@lola911
@skaredekacatko dakujem kocky..

gagirl
30. dec 2015

@tlucka dakujem za srdiecko 😵 a ano..ako sa hovori kto si pocka ten sa docka..tak verim tomu🙂

ria191
30. dec 2015

@gagirl vela štastia 😘😘😘. Presne tak kto sa nevzdá, tak ten sa určite dočká verím tomu. Strašne ti držím palce

gagirl
30. dec 2015

@ria191 dakujem rius..zostava mi len verit..viac spravit ja nemozem 🙂Aj ja ti drzim velmi palce🙂

diska
30. dec 2015

Ahojte baby,a hlavne sanzilky ,drizme silnooo palce aby ste mali stastny rok a boli tehulkami .
@gagirl tebe drzime palce najviac 😉

Inac baby mame doma certika 😀

lusipe
30. dec 2015

@bradik juj tak to ja drzim palceky tebe aby to velmi nebolelo a aby ste boli obe zdravucke🙂 potom urcite napis, budem na vas mysliet. 😉

ria191
30. dec 2015

@gagirl dakujem ti 😍😍😍. Mam doma 4 fostimony ale su po záruke viem ze ty pichas fostimon ak ti to nevadí a potrebovala by si darujem ak nie vyhodim 😜😜😜.

gagirl
30. dec 2015

@diska dakujem moja.. 🙂 mate krasneho synceka..certika🙂

gagirl
30. dec 2015

@ria191 dakujem..si zlata..opytam sa nato Dr.ze ci vadi ked je po zaruke..ja mam doma tiez jeden po zaruke..keby nieco dam ti vedeit.. 😉

lucika7682
30. dec 2015

Dievcata, napisem Vam moju skusenost s reprofitom brno...tiez sa nam nedarilo, moj gyn. nas poslal na umele a tak sme isli do brna...tam mi urobili este nejake testy a vysledky poslali mailom, posielal mi ich sam mudr. koudelka, s nim sme rozpravali aj na sedeni, bol to den otvorenych dveri a napisal mi, ze mam vyhasnutie ovarialnej funkcie, co teda je, ze nemam vajicka...ze to pojde len s darovanym vajickom, ktore asi niektore vedia, ze vychadza nejakych 120000 čk...tak sme si povedali, ze este uvidime, zatial to nebudeme riesit...3 mesiace na to sim otehotnela prirodzene...ked som ukazala vysledky, ktore mi poslal jednej znamej zdravotnej sestre, tak mi povedala, ze testy, ktore mi robil ohladne vajicok som mala v norme, tak nechapem, preco mi toto napisal...ale asi aj to sa stava...len ma to dost zaskocilo, ked su taky vychvaleni, ved preto sme si ich aj my vybrali...

mimika1973
30. dec 2015

@lucika7682 tak tomuto sa hovori "prirodna uspesnost", klobuk dolu, priroda je silnejsia nez medicina! 😉 Gratulka k tehulkovaniu 🙂 Nadej umiera posledna, a nikdy nie je neskoro, a nikdy nehovor nikdy! Stare zlate pravidlo-mudrosti! 😵

mimika1973
30. dec 2015

@gagirl drzim palecky moja, nech rozprudis tehulkovsku vlnu v 2016!!! 😵 😵

mimika1973
30. dec 2015

@bradik jeeeej, ved ty uz coskoro rodis!!! 😵 😵 dievcatko? meno uz mate prichystane? 🙂
Ty si otehulkovala prirodzene ci KET? wow, to leti teda.... 😵

misaelka
30. dec 2015

Ahoj baby vcera sme boli na kontrole som v 12vtyzdni reprofitacik ma 4cm a srdiecko mu nadherne bije.... mam radost 🙂

lola911
30. dec 2015

@lucika7682 Ahoj, ak sa mozem spytat podla akych vysledkov usudili ze mas vyhasnutie ovarialnej funkcie? nie nahodou podla hodnoty amh? nie je to nahodou to iste ako diminished ovarian reserve?

markomoj05
30. dec 2015

@misaelka Jej gratulujem 👏👏Mali ste Ivf?

misaelka
30. dec 2015

@markomoj05 ano v rf sme absolvovali ivf cyklus...tito lekari su carodejnici 🙂

buba08
30. dec 2015

@diska krasny certik 🙂

bergalm
30. dec 2015

@lienka_1 ahooj nestiham sem chodit ale moc moc sa tesim z Vas a gratulujem ku krasnej dcerke zelam Vam vsetko dobre a zo zltackou sme si uzili aj my a vidis uz ste doma tak sa drzte

katka17044
30. dec 2015

ahojte koho caka stimulka teraz január?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre