Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sasa1983
8. máj 2016

@zuzsat keby si nieco chcela vediet, rada Ti odpoviem. Lepsie do ip, alebo aj tu, mne je jedno. Len dnes uz nie, idem s malym spat. S.

gagirl
8. máj 2016

@tlucka jej Lucka moja,velmi ti dakujem za tolko srdiecok..si zlata..Slubujem ze ich vsetky poslem naspat ked budem tehu;)chcela by som ist tento mesiac,ale uvidime ake budu vysledky z imuno a sliznica..urcite vam dam vediet ked sa podari aj ked nie..Ale verim ze coskoro sa nam vsetkym dlhorocnym snazilkam zadari a budeme stastne tehulky..🙂 Dakujem este raz za drzanie palcov a vsetky srdiecka..posielam pusu 🙂

matusik6
9. máj 2016

@sona_fit
Ahoj Soni
Síce ta až tak nepoznám, ale klobúk dole čo máš za sebou.
Si silná žena.🙂
Ja to riešim nejake 2 roky, tiez mam po 40, ale niekedy by som sa na to cele uz najradšej vykašľala.
Drz sa!!!

cheeky82
9. máj 2016

@zuzsat ja som bola na iui vždy bez liekov, raz aj bez pregnylu

zuzsat
9. máj 2016

@cheeky82 waw a podarilo sa?

tlucka
9. máj 2016

@gagirl Platí, naspäť čakám ja a ostatné kočky (hlavne tinkatinulka, skaredekacatko, zibi, nelly3, buba08, vlasatica, cmudlo) už len tehu srdiečka 😀 😀 A idem ti poslať ešte zvyšné srdiečka, aby si mala dosť srdiečok pre všetky kočky 🙂

cheeky82
9. máj 2016

@zuzsat nie, ale to sme nevedeli ze mam imuno problem

andulik
9. máj 2016

Baby stimulujem s clostilom mam soft Brno, a posledné dva dni v kuse musím chodiť cikať, je to v poriadku?Mali ste niečo podobné?

nika7787
9. máj 2016

Ahojte...prosim poradte. V ktorom univerzitnom pracovisku ste si dali potvrdit ziadost pre poistovnu. Neviem na koho sa mam obratit?

ssegra
9. máj 2016

@nika7787 ahoj neviem odkial si, ale potvrdzuju to v Ba na Antolskej, v Martine a v Kosiciach

cmudlo
9. máj 2016

Korčulky, málo tu prispievam, ale často čítam 😉 @gagirl veľmi ti držím palce a verím, že tentokrát to určite dotiahnete do úspešného konca! Budem čakať samé pozitívne správy! @tlucka mohli ste to ešte skúsiť 🤔 ja som si istá, že máte šancu... ono je to fakt ako beh na dlhé trate...ale netreba sa vzdávať! Treba bojovať! Skúste ešte jednu stimulku ...hm? My to tiež takto plánujeme. Konečne sme si spravili imuno, hemato a endokrinológiu...ešte čakám na výsledky z Nitry a uvidime ako ďalej...tiež skúsime posledné ivf...tak možno niekedy v septembri ... Cítim, že to sú u mňa už také posledné zásoby vajíčok 😀 Tak ešte musím skúsiť, pokiaľ tam niečo je ...

nika7787
9. máj 2016

@ssegra dakujem za pomoc. Som z Nitry. Povedalo mi ze mam ist za nejakym Peterkom. Nevies ci robia v Ba problem s tym potvrdenim?

ssegra
9. máj 2016

@nika7787 ked om si to vybavovala v januari nerobili s tym ziadny problem akurat, ze to nebolo na pockanie, ale tusim o dva dni. a este ti tam pravdepodobne napisu, ze liecby sa da vykonat aj na uzemi SR, ale to uz bude na tvojej poistovni ci ti to schvali. mne to schvalili aj tak. som im tam pripisala, ze jeden neuspesny cyklus som absolvovala na slovensku a kedze v cechach v tom danom centre maju vyssiu uspesnost a vacsie skusenosti tak dalsi cyklus chcem absolvovat tam a presne o dva tyzdne som to mala schvalene

nika7787
10. máj 2016

@ssegra a zaniesla si to osobne? ja som tam prave volala a vraj mozem aj poslat postou. a to kde si pripisala? aku mas poistovnu ak mozem vediet.

gabika2015
10. máj 2016

Ahojte baby, nahodou ste neposielali vcera mail Otevrelovi? Mne este stale neodpisal a to by som mala o par dni ist na sono pred KET 😕

malvina13
10. máj 2016

@gabika2015 chodila som tiež k otevreovi, ale nekomunikovala som mailom..oni tam toho maju hrozne vela. vždy som zavolala na recepciu a dievčata mi zistili vždy všetko čo som potrebovala. a bolo to jednoduchšie aj pre mna a asi aj pre lekarov.

cheeky82
10. máj 2016

@malvina13
@gabika2015 no ja som volala na recepciu a sestricky to akurat cele domotali. Mne potom doktor Kozumplik pisal mail, ze bude lepsie, ak budeme komunikovat cez mail, tak si vyber 🙂

evadekk
10. máj 2016

dievcata opytam sa aj tu..mam merional 75 iu... exp . 06/16 ...8 ampuliek...ak by nahodou niekto...

mimika1973
10. máj 2016

@malvina13 ahoj, podarilo sa Ti na 1x tehu? v RF? vsetko zatial oki? 😉

nika7787
10. máj 2016

@ssegra este sa ta opytam co si mu tam dala okrem tej ziadosti? ake ine dokumenty?

ssegra
10. máj 2016

@nika7787 mne to tam sestra niesla, lebo studuje v BA, ale ist preto som si musela osobne. prelepila som co mi tam napisal moj gynekolog a svojimi slovami som si tam napisala preco chcem ist do brna

ssegra
10. máj 2016

@nika7787 dala som mu tam papier z brna a tusim sa mi zda, ze aj nejake vysledky mojho partnera inak nic

mag_evka
10. máj 2016

@gabika2015 vcera tam bol, ale UZ mi robil iny dr., ja som si s nim par emailov pisala, ale vacsinou mi odpovedala koordinatorka a terminy je najlepsie zavolat sestram.

fatma1
10. máj 2016

@zuzsat Mozem sa opytat, kolko si brala clostyl? pises 5 dni..kazdy den 1 tabletu? ci kolko denne pls? a od kolkeho dna cyklu? Dakujem za info

gabika2015
10. máj 2016

@mag_evka Ďakujem. Dnes som napisala aj kordinatorke, no ale ani ona mi neodpisala. Tak ja im zajtra zavolam, nech mi daju termin. Predtym mi vzdy odpisovali hned, asi toho maju fakt vela.

gabika2015
10. máj 2016

@malvina13 Ďakujem 🙂 zajtra im zavolám.

gabika2015
10. máj 2016

@cheeky82 Na maily neodpovedajú 😒 takže nič iné mi neostáva, len tam zavolať a snáď nebude problém 🙂 ďakujem

gagirl
10. máj 2016

@gabika2015 ano,zavolaj sestrickam ze sa chces objednat na sono pred ket,oni ta objednaju..Dr.niekedy neodpisuje hned..ma toho podla mna vela. AJ ja mam jeho..

gabika2015
10. máj 2016

@gagirl Vdaka 🙂 Mozem sa Ta spytat, bola si uz u neho na KET?

gagirl
10. máj 2016

@gabika2015 raz mi robil et,ket este nie..Ja som mala predtym ineho lekara..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre