Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
14. júl 2016

@santamonica ja som si dala pred vkladom, ale nestihol sa mi rozpustiť (iné centrum, doobeda hodina), tak mi ho jednoducho vybrali odtiaľ a po transfer som si hneď dala zas. Ale neviem aký postup maju v Brne

marculik
14. júl 2016

@santamonica ja som ho uzivala rano a vecer a ked som mala vklad o pol 2ja som si ho nevlozila dali mi ho oni po transfere tak to je aai jedno ,daj si ho rano ked mas poobede vklad a potom si daa vecer 🙂 nevh ti to dobre dopadne

marculik
14. júl 2016

@cheeky82 a ty moja ako sa drzis? Dufam ze je vsetko o.k

ria191
14. júl 2016

@nelly3 nie micka prirodzený porod uff

pinguinka
14. júl 2016

Prave som si lochla 5000 pregnylu a snad som spravila dobre...sestricka mi vravela ze ked nasadim malu ihlu,tak opatrne vytlacit vzduch...tak som aj spravila a pichla som..ked som vytahovala ihlu,tak mi vytieklo trochu krvy zrejme aj s pregnylom a sice som injekciu dala nadoraz ostalo tam este trochu toho pregnylu...co myslite..je to v pohode??

pinguinka
14. júl 2016

Kurnik som trosku v strese aby som vsetko spravila dobre...

sasa1983
14. júl 2016

@pinguinka je to v pohode. Davka je dostatocna, nestresuj

pinguinka
14. júl 2016

@sasa1983 no snad ano.Dakujem

kitta
14. júl 2016

Baby mala by som len jednu otazku. Viem,ze to tu urcite niekde je, ale zatial som nenasla. Chcela by som vediet pribliznu sumu za ivf, ked schvali dovera ziadost na Ivf. Caka ma asi dlhy protokol. Drzte sa baby 😊

santeema
14. júl 2016

@ria191 ty ides rodit v trencine? nie si z vychodu? ci sa m to len zda🙂

cheeky82
15. júl 2016

@marculik no dúfam ze dnes sa to dozviem

cheeky82
15. júl 2016

@marculik môj dr m nechcel zobrať krv, ze je to skoro.

marculik
15. júl 2016

@cheeky82 moja tak daj test,pokial dnes nezacnes krvacat co dufam sprav si ho nech vies na com si,aby si zbytocne nestresovala ako ja,dufam ze to dobre dopadne a brucho ta stale boli?

ria191
15. júl 2016

@santeema ta ne Pieštany 😜😜😜 iba mamina je čistá východniarka

cheeky82
15. júl 2016

@marculik brucho ma pobolieva a aj prsia, tie teda dosť. Nikdy ma nebolia, ani ked som bola tehu, tak myslím ze je to z Duphastonu. Takisto aj kríze, aj tie ma boleli len min mesiac, takze to bude liekmi. MS by som mala dostať dnes. Mne sa moc nechce testovať doma. Vždy ked testujem doma, tak je to negativne.

marculik
15. júl 2016

@cheeky82 no ja nemam pocit ze to bude liekmi,ako chces ale ja si myslim ze si tehotna,ja som brala aj pred ivf same hormony a cojaviem a nikdy ma neboleli prsia iba vtedy ked to bolo uchytene ,cize si myslim ze je to o.k a na krv tak kedy pojdes ?

nelly3
15. júl 2016

@ria191
ale to fakt, tak moc drzim palceky 😵

nelly3
15. júl 2016

@kitta
no dovera ti asi nechvali, osobna skusenost, mozno sa nieco pomenilo, ale ak pojdes na dlhy protokol tak si myslim okolo 2000€ ale nie som si ista.

tinkatinulka
15. júl 2016

@nelly3 vaša rius ma rada adrenalín dokonca

lienka_1
15. júl 2016

@tinkatinulka
@nelly3
@ria191
@santeema
@sasa1983
A ostatne zienky. Pravdepodobne mi zrusia moje konto na koni. Tak Vam chcem vsetkym popriat vela stastia a hlavne uspechov. S niektorymi som aj v inom kontakte, budem vas po ocku z dialky sledovat.
A ak by ste ma chceli kontaktovat, presunula som sa na modrustrechu pod rovnakym nickom.

cheeky82
15. júl 2016

@marculik krv buduci stvrtok

cheeky82
15. júl 2016

@kitta v dnesnej dobe este robia dlhy protokol? Som myslela ze sa robil v minulosti a teraz sa robia len kratke. V kazdom pripade drzim palce

tlucka
15. júl 2016

@lienka_1 Ahojky 🙂 To, čo sa deje v súčasnosti na MK, nie je normálne. 😠 😠 😠 Ja sem tiež už len sporadicky nakuknem.. Drž sa a kvôli ... ľudom vo vedení koníka sa nerozčuľuj, nestojí to zato. Užívaj si Adelku a kontakt na teba mám, keby niečo. Pa

cheeky82
15. júl 2016

@tlucka
@lienka_1 preco ta chcu zrusit???

mircalla
15. júl 2016

@lienka_1 ahoj, co si "vyviedla'? ako sa mate. ano, vratila sa sem cenzura a totalita odkedy mario odisiel

diska
15. júl 2016

@lienka_1 😀 bola si neposlusna? 😕

Inac babay co je s temou mam nemam lieky na IVF?

cheeky82
15. júl 2016

To tu akoze nejaki ludia citaju co piseme? To nemaju co na praci???

sasa1983
15. júl 2016

@lienka_1 fakt udes. Mozno by to tu mali cele zavriet

mircalla
15. júl 2016

@cheeky82 no maju na praci si robit cenzuru a citat co piseme, hlavne kritika je okamzite trestana

silvinkabb
15. júl 2016

@cheeky82 jasne, dlhe sa robia bezne. Preco myslis ze nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre