Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tomka12
23. aug 2010

@callex ja som len vcera zacala brat clostil a dnes by som v robote najradsej vsetko trhala...ale do stvrtka musim vydrzat...

shandy
23. aug 2010

@janula18 jani my sme boli na kontrole v sobotu 🙂 . krasny vysledok, drzim palce nech sa tieto zahryzkaju a tie zmrazene budu ked tak na surodencov 🙂 , inak dodatocne vsetko naj k meninam 😵
@callex @tomka12 mne ten clostil vobec nesadol, tiez som z neho bola zuriva...ani vajecnikom sa nepacil, tak mam teraz od neho klud 😀 😝

callex
23. aug 2010

@tomka12 tak budeme trpiet dve..hadam nam to rychlejsie ubehne.

violoncielka
23. aug 2010

Ahojte babule...tak som sa konecne dostala k pocitacu. Aj tato minimalka ma celkom milo prekvapila. Mala som 4 vajka, z toho vznikli tri krasne embryjka, dve mi vlozili tretie mali zmrazit,ale zial nepodarilo sa. Som bola trosku z toho smutna,ale na druhej strane pevne dufam, ze tieto dva zabojuju.
@janula18 super 🙂. Inac baby ja som bola na izbe s jednou babenkou, co mi povedala, ze tam nie je z vlastnej vole (vsetko ze robi koli manzelovi) a tato mala strasne tazkosti. Prisla z centra z Prahy a evidentne ta doki to presvihla,mala 33 folikov a dobry OHSS...no bolo mi jej luto.
Ja sa citim fajn,ale cesta spat bola neskonale dlha tak dufam, ze to neublizilo malickym.
rebeca_1 a ty ako si dopadla?

violoncielka
23. aug 2010

@shandy drzim palce

modra
23. aug 2010

Tak baby vsetkym vam drzim palce aby ste boli vsetky tehulky.. Keby som nesla na dovolenku tak by som bola spolubojovnicka s vami. Ale zacnem az v septembri 🙂 tak zatim..

brita
23. aug 2010

Ahojte kocky, tak hlasim, co mam nove. Dnes som bola na utz - 14. dni po ET s PK, ale nebolo tam nic vidiet. sliznicu som mala 13 mm. Poobede som volala na krvicku a mam pekkne HCG - 966. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Tak sa velmi tesime. 😉 😉 😉 😉 😉
O tyzden mam prist na ultrazvuk, tak dufajme, ze cosi uz uvidime. 😉
Myslim na vas vsetky a pozdravujem vsetky moje modrokonikovske kamaratky!! 😉 😉 😉

callex
23. aug 2010

@violoncielka tesime sa na krasny vysledok o 14dni. to sa ale povlecie..vsak?

janula18
23. aug 2010

@violoncielka tak super. A mali ste Pk alebo nie. Na ktorý den cyklu si mala ET.
Inak teraz ste naspäť v Taliansku?

janula18
23. aug 2010

@brita to je super správička. Tak to vizerá na tie dvojky 😉
Dúfam že ťa budem nasledovať o dva týždne 😀

tanitta
23. aug 2010

ahojky 😉
@violoncielka thuj thuj 😉
@brita velmi pekne ciselko 😉 ja tipujem jedneho bubacika 😎 .. drzim palce nadalej 🙂
urcite som nezachytila vsetko...dianie....takze kocky drzim a verim vam ze na kazdu z vas caka malicky drobcek 😵

olympia
23. aug 2010

@brita krásne číslo, gratulujem a o týždeň držím palce! 😉
violoncelka, takisto držím palce, nech sa bábätká uchytia a nech nám tiež zahlásiš pekné hcg! 🙂
shandy aj ostatné stimulantky, prajem úspešné OPU a najmä veľa vajíčok.

modra
23. aug 2010

@brita tak blahozelaaammm 🙂 🙂

callex
24. aug 2010

@brita blahozelam k tomu zesi vydrzala netestovat..a takisto k tomu krasnemu HCG. posli tehu virusiky.

brita
24. aug 2010

dakujem vsetkym a posielam tehu virusiky 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rebeca_1
24. aug 2010

Ahojte, vidim ze tu je veselo. ))))

@brita srdecna gratulacia )))) Pocuj, napis nam co to s tebou porobilo ked si sa dozvedela ze si tehulka! Muselo to byt super vzruso a elektrika v tele, ci?

@violoncielka moc drzim palce, nech sa bobacikovia zahryzkaju!!!! ))))) Super si presla minimalnou stimulaciou. Mam z teba radost.
@shandy dakujem, ze si na mna vcera myslela. Si pokladik! Som rada, ze UTZ ti dopadol velmi dobre. V piatok budem na teba mysliet. Teraz to uz klapne Shandik uvidis!!!!

Ja som mala vcera UTZ, robila mi ho Kurecova. Bola som prekvepena ze mi rovno naplanovala OPU. Takze v sobotu o 8 hod. sa ide na vec.

lahhel
autor
24. aug 2010

Ahojte babulky 🙂

Britus, moc moc blahozelam ku krasnemu HCG 🙂 a dakujeme za Tehu virusiky, urcite sa nam len a len hodia 😀

Violoncelka, aj tebe moc drzim palce, aby sa bubacikovia u teba krasne zahryzli 🙂

lenny71, blahozelam k srdiecku, urcite je to uzasny pocit..drzkajte sa 😉

Inac ako pozeram, je tu neuveritelne dobra vlna, tak sa uz ani ja neviem dockat stimulky, cca za 2 tyzdne by sme mali ist na to aj my..moc sa tesim 🙂

Pozdravujem vas vsetky vsetucke a drzim palce pri stimulkovani a testovani a prote pri vsetkom 😉 😉

lahhel
autor
24. aug 2010

Rebeca, takze v sobotu mas OPU? super a kolko sa ukazuje vajok?

rebeca_1
24. aug 2010

@lahhel hej v sobotu. Hovorila o 6-7 folikoch..

ninockaskv
24. aug 2010

@brita prisla som na teba pozriet... a vidim, ze dobre spravy.. tak to krasne dotiahnite do uspesneho konca.. nech niekto tu vlnu drzi, ja ju tiez este budem potrebovat, velmi drzim vsetky prsty, ktore mam 😵

callex
24. aug 2010

@brita vdaka za tehu virusiky.
babenky .vyzera to na dobru vlnu. 😀 len tak dalej. to bude radosti ked tak o 9mesiacov vsetky porodime. 🙂

@rebeca_1 vyborny vysledok..nech foliky pekne vyzreju do soboty.

ja som dnes rano dala predposlednu tabletku clostylu...vecer posledna..konecne.by ste neverili ake je to svinstvo tento clostyl.chodim pravidelne na medovu detoxikacnu masaz..a ked som stimulovala na IVF..pohodicka.telo ciste. ked som zacala brat clostyl tak vzdy nejake tie toxiny isli von.5malych tabliet a tolko skody narobia.samozrejme aj uzitku.aby som nekrivdila.

shandy
24. aug 2010

@violoncielka violi to je super vysledok, verime, ze tito dvaja drobcekovia zabojuju a dalsi uz nebude treba. tfuj, tfuj, tfuj. a dakujem za palceky, budem ich potrebovat 🙂 🙂 . ako povedal koudy a teraz uz len kusok toho stastia 😅
@brita brituska to je kraaaaaaaaaaaaaasa. huraaa, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵. to urcite potesi aj nasu lenocku 🙂 .
@olympia olycek dakujem za tie palceky a dufam, ze chytim od teba tehu virusiky aj od ostatnych tehuliek, ktorych je tu uz cela kopa 😵 😵 😵 . dufam, ze sa dobre drzite a princeznicka prospieva 😵
@rebeca_1 mojka ja som tiez uz nebola na druhom UZV ale rovno idem v piatok na vec, takze budeme len jeden den od seba 😵 😵 , tesim sa 😵 , aj tebe rebeca, teraz nech nam to uz vyjde 😵 😵 😵
@lahhel lahhelik neboj aj ty do nej coskoro skocis, tie 2 tyzdne ubehnu ako voda 🙂
@callex no dufajme, ze nielen skodu narobia ale hlavne uzitok, ktory bude o devat mesiacov kricat ze je hladny 😀 😉
pekny den vsetkym babulkam 😵

ninockaskv
24. aug 2010

jeej, baby, tolke tu mate rozbehnute stimulky ... tak dufam, ze vam to kazdej vyjde..

chlap ide booknut letenku na oktober, potom tam ideme do londyna.. takze my ked tak k niecomu az v novembri sa dostaneme 😅

rebeca_1
24. aug 2010

Aktualna tabulka:
Cakatelky na stimulku/KET
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne a cakame na vysledok,
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rikuska21, konzultacia 30.6.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., soft RF august 2010
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, ET 9.8 s darcovskymi v Reprofite, v brusku 2 blastocysty, HCG test bude23.8.
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET), 4 IVF soft bez ET, 5 IVF soft august 2010 OPU 28.8.2010
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., 3. soft IVF + genetika, kontrola 21.8.
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010

.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky,TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., pozitivny TT aj krv
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
Cavik
maticap.

shandy
24. aug 2010

Aktualna tabulka:
Cakatelky na stimulku/KET
callex, 1x IVF GF neg., 2xIUI biochem. tehu, 1xIUI neg., hemato
falin (34r.) - 3 x IVF, 5 x KET Iscare; 1 x tehu - dcerka 5r., 1 x chem.tehu. teraz soft RF (heterozygot MHTFR v 2 mutaciach - pri tehu fraxipirin; genetika)
lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – aug 2010 (bravelle, clostil, prednison)
Lenka20 (32r), KET po pauze
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
modra (30r) - 3xIUI, 2xIVF, 1xKET, 1xIUI v Brne a cakame na vysledok,
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KETneg.
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednison 2.5 mg od pozit.tt)
pikha (35r.), 1x IVF Ferticent-neg., 1 x soft IVF RF neg., hemato vysetrenie
rikuska21, konzultacia 30.6.
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , vysetrenia
.....................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, ET 9.8 s darcovskymi v Reprofite, v brusku 2 blastocysty, krv pozitivna :o)
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., soft IVF (bez ET), 4 IVF soft bez ET, 5 IVF soft august 2010 OPU 28.8.2010
shandy (32r), 1xsoft IVF RF (bez ET), 1xsoft IVF RF neg., 3. soft IVF + genetika, OPU 27.8,2010
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., soft RF august 2010
Violoncielka (38r), soft IVF RF august 2010

.....................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF = tehu, caka dvojicky,TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehu, caka chlapceka, TP 6.11.2010
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, 1x soft RF neg.., teraz soft IVF RF, ET 26.7., caka jedno mimi, potvrdena akcia srdca
Olympia , 2xIVF, 2xsoft IVF RF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
.....................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela (nar. Januar 2010)
Dior, 2 deticky – chlapci (nar. Jun 2010)
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka (nar. Februar 2010)
Mircalla, 1 dieta, chlapcek Filipko (jul 2010)
Mirinda, 1 dieta Emma (nar. Marec 2010)
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko (nar. 2008)
Takyna – 2 deti – (18r.) a Bibuska (nar. Jun 2010), Romanko sa stal anjelikom v 24tt
Zuzla80 – 1 dieta – Ninka (nar. Jun 2010)
.....................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, 1x mimomatt
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), soft IVF Olomouc-neg., 2xIVF- FC Bratislava - neg., prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Labus
Cavik
maticap.

modra
24. aug 2010

@rebeca_1 Drzim palce aby vam to vyslo 🙂
@lahhel aj u nas to bude tak za 2 tt mozno menej.. takze budeme spolu stimulovat 🙂 tesim sa ze nebudem sama..

brita
24. aug 2010

@janula18 Drzim palceky a praveze ja s tym pocitam, ze ma budes o chilku nasledovat. 😀
@violoncielka Pekne tehulkuj, ziadne namahy. 😉 Inak nam na mrazenie nezostalo nakoniec nic, tak uz len dufame, ze ved ani nebude treba. 😉
@olympia ,@lahhel , @modra dakujem vam vsetkym. 😉
@tanitta veru neviem, ci je tam jeden kliestik alebo dva, snad nam ultrazvuk na buduci tyzden cosi viac napovie 😉
@rebeca_1- vies, moja ja som vcera rano moc naladu nemala, lebo na ultrazvuku nebolo nic vidiet, tak uz vo mne vrtal cervik pochybnosti. Doki mi sice hned povedal, ze tehotenstvo este nemusi vidiet, lebo je skoro, ale poznas to... Potom o tretej som volala a doktorka mi povedala hned ako prve, ze je to super, ze mam pekne cisielko, tak som sa vytesovala a hned som volala manzelikovi a nasim, tak sme sa tesili, ale tak opatrne, lebo je to vsetko este take krehke. 🙂
@ninockaskv si zlata, dakujem za podporu.
@shandy Dakujem. 😉 Inak nasa lenka20 je teraz mimo internetu, ale jej som pisala sms, lebo ona je moja butlava vrbka a ja jej vzdy vsetko vesam na nos. Ona je take zlaticko. 😉 😉
Pozdravujem vsetky babenky. 🙂

mick
24. aug 2010

Ahoj holky, mám na vás prosbičku. Jsem z Prahy a chtěla bych zkusit Reprofit v Brně, protože v Praze jsem už absolvovala 3 IVF A v Brně bych chtěla zkusit soft IVF, protože jsem všude četla samou chválu. Chtěla jsem se zeptat, jelikož dojíždíte ze Slovenska, kolik návštěv do transferu jste museli absolvovat? Nějak si nedokážu představit, že bych tam měla dojíždět obden 😉 . Díky za info.

shandy
24. aug 2010

@mick ahoj mick, tak ja za mna ti mozem povedat, ze uvodna konzultacia jedna navsteva, potom dve ultrazvukove kontroly cca 7. - 8.DC a potom 10.DC (daju sa urobit aj u tvojho gynekologa, ten potom posle vysledky dokimu v R., ale su radsej ked si ten prvy raz mozu UZV skontrolovat sami), potom OPU a ET. Cize spolu 5 navstev...dvakrat uz stacil UZV iba jeden, potom som sla uz rovnko na OPU. verim, ze budes spokona s Reprofitom...

mick
24. aug 2010

@shandy díky za info, já to tak nějak počítala 😉 . No budu si muset tu dovču začít šetřit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre