Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
4. mar 2014

@ria191 pocuj rius..ty kedy ides na tu hysterku???a preco mas cakat 6-9 mesiacov??? nerozumiem tomu???

tinkatinulka
4. mar 2014

@ria191 a ty kedy ficis do BB???

patrissia
4. mar 2014

@lucka_220809
@lubanka
@ria191
@mimi_2
dakujem babulky, dufam, ze to takto bude pokracovat... zajtra pridam dalsie info...

ria191
4. mar 2014

@speranza1
@tinkatinulka vy dve ste sa na mňa dohodli ??? Najprv čakám na milostivú a hneď musím volať že vraj ma hneď po MS objedná aj keď sa mi to pri jeho vyťaženosti nechce veriť možno som VIP 😀 😀 😀. Ako tak počítam, tak asi za dva týždne 😠 😠 😠. A 6-9 mesiacov musím čakať, lebo mi odstraňoval myómy a bolo to zašívané, tak aby nerupla maternica ☹ ☹ ☹.

ria191
4. mar 2014

@tinkatinulka tinča a to si ako dosiahla taký stav u svekruši nebuď labuď daj typa 😀 😀 😀 . Včera ma moja tak vytočila navarila huspeninu ako pre regiment tá mi ho tak vyžrala až no. Keby to záležalo iba na mne tak žije iba zo vzduchu a z lásky 😀 😀 😀

ludinka
4. mar 2014

@patrissia tak nech to pokracuje takto pekne aj nadalej 🙂 som zvedava zajtra

tinkatinulka
4. mar 2014

@ria191 6 ti postači ked som kukala doskisiu o myomoch tak babam sa po operaii darilo aj prirodzene..ci na to sa necitis? 😉

tinkatinulka
4. mar 2014

@ria191 hej hej dohodli

tinkatinulka
4. mar 2014

@ria191 o huspenina to aj tu bol asi pred mesiacom boj..supla som to mrazaka a mam pokoj nech to je aj rok..haha 😝

speranza1
4. mar 2014

@ria191 a myomy si mala vo vnutri maternice, alebo kde boli umiestnene?

ria191
4. mar 2014

@speranza1 tieto boli aj na povrchu aj v stene a ten čo mi vrastá do výstelky, tak na ten som fakt teraz zvedavá. Možno je to "láska" na celý život 😠 😠 😠

speranza1
4. mar 2014

@ria191 este nezufaj..uvidis ako ta zoparuje Bielik....budem ti drzat palce..prevelmi laasko moja

ria191
4. mar 2014

@tinkatinulka pri mojej svokruši by som musela mať nie 77 sukien, ale 77 mrazákov 😠 😠 😠 u nás by sa uživilo aj 10 prasiec toľko toho vyhadzujem a vieš čo zapotí, keď jej poviem aby varila oveľa menej??? Že to ona nevie, tak ja stále vyhadzujem zatiaľ sliepkam 😠 😠 😠 komu niet rady, tomu niet pomoci a to nám varí "iba" polievku viacej som nedovolila a občas také nezdravé "ko...ny" a samozrejme pečie 😠 😠 😠 😠 . Tak jafné, že budeme skúšať aj prirodzene, ale musím počkať na nejaké feši poštára 😀 😀 😀 naše bičíkovce sa zatiaľ nenaučili hýbať dopredu 😠 😠 😠

ria191
4. mar 2014

@speranza1 tento krát to musí zmáknuť, lebo naposledy vyzeral dosť zúfalo zo mňa, ale u mňa bežná vec môj gynďák tvrdí, že som "unikát" 😀 😀 😀

tinkatinulka
4. mar 2014

@ria191 no a ci im nekupis daky motorovy pohov..nase sa až pohybuju spravnym smerom len mam pocit že pred tunelom stratia smer a idu naspať 😀

ria191
4. mar 2014

@tinkatinulka tak v našom prípade je jednoduchšie počkať na poštára 😀 😀 😀, ale keď sa osvedčí tak ja nebudem labuď a kľudne ho nasmerujem tvojím smerom 😀 😀 😀

ria191
4. mar 2014

@lienka_1 to musela byť kuca paca v tej Prahe keďže ťa tu vôbec nevidieť 😀 😀 😀

tinkatinulka
4. mar 2014

@ria191 no u nas len postarka takže pockam ja na neho.. 😀

mimi_2
4. mar 2014

@tinka9075 jéj ďakujééém 🙂 sú nádherní...🙂 aj ja chcééééém také aspoň jedno teda 😉

gaga83
4. mar 2014

@tinka9075 strasne su zlatuckyyy a ako sa maju radi 😀 😀

mimika1973
4. mar 2014

@patrissia ahoj super 3 vajuska a aj 3 embryjka! 🙂
A aku si mala stimulku presne? ake lieky ti dali? to je tvoje prve IVF v RF?

patrissia
4. mar 2014

@mimika1973 ano presne 😉 mala som clostil a merional, potom som dva dni dopichavala orgalutran...
Nase 1IVF, hned sme chceli skusit Brno 😉

wiwiennn
4. mar 2014

dneska som 13 den po KETa mrcha este neprišla,,,,nič ma nebolí len ma sem tak pichne v podbrušku, ináč je mi fajn....dneska som sa vybrala k svojmu gynekologovi, že si dám zobrat krv, lebo už sa testovat akosi bojím...ale ten má zase dovolenku...takže budem čakat, čo sa bude dalej diat či mrcha príde alebo nie...

vanushka
4. mar 2014

@wiwiennn vsak to je super znamenie ze neni mrcha 🙂 bodaj by nasledujuce 9 mesiacov neprisla !

tinka9075
4. mar 2014

@lubanka ďakujem podarili sa v Reprofite vedia robiť deti 🙂 🙂

tinka9075
4. mar 2014

@lusipe ďakujem oni sú stále spolu len Zoja tá je zlá ako sto čertov od bábetka 🙂 🙂

tinka9075
4. mar 2014

@ria191 ďakujem Zojka to je také čertisko Marko ten dobručký a flegmoš po maminke 🙂 🙂 na čele Marko to má poškrabané keď zaspáva tak sa niekedy poškriabe na čele tak na noc fasuje rukavičky 😀 😀 raz uspával tata rukavičky nedal a takto to dopadlo 🙂 🙂

tinka9075
4. mar 2014

@mimi_2 neboj budeš mať aj dve ti doprajem 🙂 🙂

tinka9075
4. mar 2014

@gaga83 dúfam že sa budú mat radi stále zatial im to klape a pekne sa spolu hrajú 🙂 🙂

wiwiennn
4. mar 2014

@vanushka to je dobre znamenie.....len to že som si robila test na 10-ty den a bol negativny.... bola som velmi smutná a neštastná..... preplakala som celý výkend....preto som už potom netestovala viac.....mrcha už mala príst....ale chvalabohu, že neprišla a už by naozaj nemusela tých 9 mesiacov.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre