Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
4. mar 2014

@tinka9075 nech im to pekne vydrzi som . dufam ze aj moji budu taky dobrucky 😀

tinka9075
4. mar 2014

@gaga83 verím že im to vydrží aj ked Zojka asi bude taká živšia ale zase sa nikoho nebojí a Marko ten je taký maminkin cecík 😀 😀

vanushka
4. mar 2014

@wiwiennn no vidis 🙂 bude vsetko ok ! kedy ides na krvicku ?

wiwiennn
4. mar 2014

@vanushka môj gynekolog má teraz dovolenku....takže ked mrcha nepríde..... po dovolenke, tam naklusám....

lienka_1
4. mar 2014

@ria191 Zamestnava ma segrino a moje krstne dieta 😀 😀 😀 Je to fuska! 😝 😀 A v Praze bylo blazo 😉

vanushka
4. mar 2014

@wiwiennn a beries daco na podporu ? agolutin alebo utrogest ?

mimi_2
5. mar 2014

@patrissia ahoj moja, tak ako dneska? 🙂 som zvedavá 🙂

patrissia
5. mar 2014

@mimi_2 no mojenko jedno je 9-bunkove a dve su 8-bunkove.... takze uz az v piatok na transfer 🙂

argenti
5. mar 2014

@patrissia Krásné, tak si zase o krocik bližšie k babatku. Držím palce.

mimi_2
5. mar 2014

@patrissia jééj tak supééér 🙂 a už si sa rozhodla či vložíte jedno alebo dve? 😉 A o ktorej v piatok máš vklad?

patrissia
5. mar 2014

@argenti
@mimi_2 ďakujem pekne kočky, že ma takto podporujete 🙂
Dáme vložiť iba jedno, radšej nech nám ešte zostanú dve na ďalší pokus. V piatok o 12-tej mame ET.... už sa neviem dočkať, kedy budeme mať našu bublinku v brušku 🙂 a dúfam, že sa jej tam bude páčiť na 9 mesiacov 🙂 kočky myslite na nás 🙂

mimi_2
5. mar 2014

@patrissia Jasné že budem 🙂 , uži si ten krásny pocit, keď Ti na obrazovke ukážu tú malú bambuľku...sa mi od šťastia chcelo plakať, aj keď viem, že ešte nie je vyhrané... 🙂 Aj my sme po zvažovaní dali len jedno, ešte v sobotu po vklade nám teda ostali 3, ale len jedno bolo vhodné na mrazenie 😖 , ale aj tak sa teším... A Tebe želám, nech všetky zabojujú 😉 🙂

patrissia
5. mar 2014

@mimi_2 kedy si mala vklad? neboj moja, vsetko sa na dobre obrati... ja verim, ze to viide a ze si na ceste tymto vsetkym tazkym uzijeme aj vytuzene stastie 🙂

mimi_2
5. mar 2014

@patrissia Ja som mala v sobotu, takže som 4 deň po ET, tak aj ja verím 😉 🙂 Nejaká som zaspatá 🙂 v kuse by som spala, čo u mňa nie zvykom 😀 tak snáď sa už drobčeka zabyváva 🙂

patrissia
5. mar 2014

@mimi_2 vela oddychuj a šetri sa a užívaj si to plnými dúškami, určite to vííde 🙂 verím tomu 🙂 kedy testuješ? kolko dní po ET by ti tehotenstvo mohol ukázať tehotenský test?

zabka1124
5. mar 2014

@patrissia dufam, ze zacnes tehu vlacik:🙂🙂🙂🙂!!!Chcela som sa opytat, ty si brala Merional aj Clostil a potom orgalutran, vsak???
Ja mam na recepte ku Merionalu napisane: Exp.orig.No II(duas), D.S. : 2denne!!!
Nevies co to znamena 2 denne??To mam pichat 2x denne po 75, alebo naraz 150???Alebo co to???
Mooc dakujem za odpoved🙂!!

miskanr1
5. mar 2014

@patrissia Super moja držím moc palce. Vyvíja sa to krásne 🙂

@mimi_2 Ty si kedy bola moja na ET? Koľko si mala vajok?

lubanka
5. mar 2014

tak baby ja som (ako som si aj myslela...) nevydržala a skúsila 😀 som 7deň po ET... na chvíľu som sa potešila a vzápätí mi stislo riťulu, či to bude tmavnúť... 😒 ja som hrozná 😠

tinkatinulka
5. mar 2014

@lubanka uha 7 den takato ciara uzasneeeeeee..držim palec a kolko si vkladala a aaka kvalita?

patrissia
5. mar 2014

@zabka1124 a dr. Ti nepovedal kolko si mas pichat? ja som mala iba jednu denne...v tomto ti neviem poradit... dufam aj ja, ze sa spusti ten vlak 😉

@miskanr1 jaj moja nechcem sa tesit dopredu, dufam, ze sa to podarii...

patrissia
5. mar 2014

@lubanka neboj moja uz bude len silniet 😉 drzim palce

lubanka
5. mar 2014

@tinkatinulka ďakujem 😵 dali sme vložiť jednu XB/1... dúfam, že to bude dobré... 😔

tinkatinulka
5. mar 2014

@zabka1124 mas to 1x denne 150 jednotiek.

lubanka
5. mar 2014

@patrissia ďakujem... nápodobne držím päste tebe v piatok na vklade 😉 dúfam, že sa nám obidvom pošťastí a spoločne budeme odratávať tt 😵

mimika1973
5. mar 2014

@lubanka no to je dobre znamenie ta ciarocka tam, teda vidno ju urcite, hned ti aj nabehla na teste?
A k tomu si 7.den co je este skoro na testovanie, ale crta sa to dobre... 😉 testni za take 3 dni a ako ti kazali aj... mala si jedno vlozene? blastocystu?
Drzim palec a plujem tehu virusiky !!!!! 😀 🙂

lubanka
5. mar 2014

@mimika1973 ďakujem za vírus, dúfam, že si ho poslala riadnu dávku... po 11.tich nevydarených vkladoch som mala pocit, že do mňa aj keby vagón narazil, tak nič 😀 😀 ja viem, že to ešte stále nič neznamená, ale už som nemohla vydržať... ukázala sa cca do 2minút... vkladali mi expandovanú blastocystu, tak už len dúfať, že je to tvrdohlavec, čo sa konečne zatne na celých 9mesiacov 😀

gaga83
5. mar 2014

@lubanka drzim palceky urcite bude ciarocka pekne silniet 😀

lubanka
5. mar 2014

@gaga83 vďaka moc... dúfam, že máš pravdu... 😉

mimi_2
5. mar 2014

@patrissia tak testovať mám 13.3. ale ako vidím a už ma nažhavila @lubanka ani ja nevydržím 😀 , tu čiaročku vidno, juj jak sa teším moja 😵 véééľka inšpirácie pre mňa, tak len nech silnie 😉 🙂

@miskanr1 ja som bola v sobotu, takže som 4 deň po ET a mala som 4 vajká, dala som si vložiť 1xCM/2 a na mrazenie mi ostalo ešte jedno HB/2, tak snáď aspoň jedno z toho sa poradí 😉

lubanka
5. mar 2014

@mimi_2 áno? 😀 😀 😀 takže aj ty neodoláš pokušeniu? 😀 😀 😀 myslela som, že len ja som taký hrozný nedočkavec 😀 😀 😀 držím nám obom prsty 😉 potom sa s nami podeľ o pekný test, keď ťa to definitívne zlomí 😀😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre