Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
31. okt 2014

@lemoni86 si rezervujem uz miesto teraz a ked uz ziadne nebude, sadnem niekomu na kolena 😀 😀 😀 fotecky cakame 🙂

ludinka
31. okt 2014

@lemoni86 no hod tu foto ty maniak 😀

lemoni86
31. okt 2014

tak tu je to 🙂 🙂 😀 😀 ... sfotila som vam este testy tie dva dole co su, to je z nevydareneho tehu... ja len ze na 11dpo teraz som mala taku ciarku ako predtym na 17dpo.... ale to asi nie je take podstatne.., hcg stupa asi inak pri kazdom tehu... neviem... dolezite ale je ze mi teraz ciarka sili a pekne .. hcg bude urcite vyssie ako v tamtom tehu 🙂

mimika1973
31. okt 2014

Super, dalsie tehulky na obzore z RF! 😵 😵 😵
Len tak dalej dievcata!!!! 😀 😉 🙂

lemoni86
31. okt 2014

@skaredekacatko tak skusim to zosumarizovat ja 🙂 dopiste sa koho som zabudla 😀

tehulky

diska
haimi
lenka54321happy
lemoni et 22.10.

mimika1973
31. okt 2014

a kolko racikov na ceste? 😵 😵 😵

mimika1973
31. okt 2014

a velmi prajem aj starsim korculkam na tomto forume, aby sa uz pripojili do tejto tehu tabulky!!!! 🙂 😉 😵

skaredekacatko
31. okt 2014

@lemoni86 super aj ja viem o tychto . Pekny pocet. Ja by som cely den nieco jedla 😀 😝

lemoni86
31. okt 2014

@skaredekacatko sak jedz 😀 😀 ... bombuliacik potrebuje papu 😀 😀

skaredekacatko
31. okt 2014

@lemoni86 a budem sa gulat do porodnice 😀

haimi
31. okt 2014

@skaredekacatko este som vcera na teba myslela, ked si pisala, ze ti vkladali na 5 den B. Toho mrazacika, kt mi vlozili a ujal sa bol na 5 den len vcasna blasto, cize menaj ako blasto. Takze som ta chcela este viacej namotivovat 😉 a hlavne oddychuj a daj si dnes davku ananasu 🙂

skaredekacatko
31. okt 2014

@haimi anans a kyselina listova uz v brusku. 😀 co budem robit do piatku to cakanie

mimika1973
31. okt 2014

@skaredekacatko ty si tiez tehulka? jeeej!!!! 😀 😀 😀
dako je to tu naraz, tak ani neviem kto a kedy! 😉 😀

mimika1973
31. okt 2014

@skaredekacatko si mala ET ci KET?

lemoni86
31. okt 2014

@skaredekacatko sak to ne ty si vravela ze si chuda? 😀 😀 😀 ... ja sa na to tesim ze priberem dajake kilka 😀

skaredekacatko
31. okt 2014

@mimika1973 nem to este potvrdene som len jedrn den po et 😀 @lemoni86 chuda som bola, uz viac ako tri roky sa mi risuje brusko tehotnej a to som nebola

lemoni86
31. okt 2014

@mimika1973 vies ona uz je tehula len este o tom nevie 😀 😀 😀

ingrid0105
31. okt 2014

@lemoni86 krasne testiky 😀

ingrid0105
31. okt 2014

@haimi
@lemoni86
@diska
@lenka54321happy

gratulujem tehulkam a drzim palce nech je vsetko ok 😀

diska
31. okt 2014

@mimika1973 a ostatne baby ja som tiez stara korcula aj ked nie tuto vo vasej teme ale stara raketa som doslova,cochvila 37r,,po centrach chodim od roku 2009 ,skoda casu na slovensku v RF som nebola ani rok 2 ivf a 1 ket po kete pozit krvicka,a to som tazky oriesok a diagnoz tolko ,ze sa bojim nato mysliet .Ma to byt motivacia aj ked neviem ci to tak vyznelo 😀

lemoni86
31. okt 2014

@ingrid0105 dakujem velmi pekne... dufam ze tentokrat uz so stastnym koncom 🙂

lemoni86
31. okt 2014

@diska to je uplne super ze sa po takom case podarilo... si pre vsetky baby 🙂 co sa snazia velka motivacia ... 🙂

monicka80
31. okt 2014

ahojte, mame na predaj Crinon gel (riadne v spotrebe), z povodnych 15ks v baleni je 14ks. Ak ma niekto zaujem, dajte vediet. Bratislava.

haimi
31. okt 2014

@monicka80 napisem ti IP

bambulka2015
31. okt 2014

@diska aj ja som uz stara rachetla. Tiez uz budem mat o par mesiaco 37. Ak sa smiem spytat, ty mas sama problemy? Lebo my sme sa tiez dlho snazili prirodzene a nic, tak som najskor ja zacala mojho gyndosa otravovat a on nic nenasiel, tak som poslala muza na sperm. a bac, totalna katastrofa. Skusili sme ho vselijak "liecit", androlog mu tiez dal vselico ale nic nepomohlo. Tak sme sa rozhodli ist na kliniku. Tam si nas este poriadne vysetrili, mne ani tam na speci vysetreniach nenasli, takze vsetkemu je na vine muz.
Tvoj muz je v poriadku?

vernazza
31. okt 2014

@lemoni86 sa vam tam este ja votriem. et 23/10, hcg 792 🙂

diska
31. okt 2014

@bambulka2015 u nas je to tak,ze mame obaja problem aj muz ten ma zly spg patologia az 98%percent
a aj leukocyto spermia,dovod sa nenasiel a to bol vsade vysetovali mi spermose kade kde a aj vyter na vsetko mozne,nic sa nenaslo,nam pomohla na spg kyslelina listova .

bambulka2015
31. okt 2014

@diska jemine. tak po tej listovke sa mu na kolko % upravilo? A mali ste ICSI?

ingrid0105
31. okt 2014

@vernazza velka gratulacia 😀 ktory pokus?

diska
31. okt 2014

@bambulka2015 vzdy sme mali icsi a raz aj picsi ale podarilo sa pri icsi
to zlepsenie bolo este na sk,neviem cisla,pytali sa nas v car co sme robili,ze je to take dobre,v RF sme mali vzdy katastrofa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre