Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivetahe
15. jan 2015

@zuzu1108

Zdravim ta,ja som mala teplotu iba jeden den,ale beriem ATB ale uz sa mam dobre,uz po dvoch dnoch mi bolo dobre,mala by som zacat koncom mesiaca,ked dostanem menzes. Co povies lebo to uz odkladam som po 3HSK, a sa to odsuva,mam uz 39 !

crazybabenka
15. jan 2015

no ahojte kvietky....stále Vás sledujem.....len ja ešte pauzujem.....a neviem sa rozhodnúť kedy ísť po posledného krpca....možno marec - apríl....uvidíme.....zatiaľ oddychujem....naberám novú pozitívnu energiu.....a chuť veriť....že do tretice všetko dobré......ani Marcelkovi som zatiaľ nepísala....kedy na tú hysteroskopiu...nejak sa mi nechce 😀 😀 😀 😀

speranza1
15. jan 2015

@crazybabenka tak ked sa na to budes citit a rozhodnete sa ist dalej, tak ti budem drzat palce.... 😵

silvia545
15. jan 2015

@gennara držím palce 😉 ja mám tiež strach,či niečo sa vytvorí 😒

silvia545
15. jan 2015

@gennara určite nás je viac čo stimulujeme,sú aj kočky čo stimulujú a len čítajú,nepridávajú sa do témy 😉

sona_fit
15. jan 2015

@zibi Ahoj, prosím Ťa, ty si tu niekde spomínala vitamín D3 od firmy swanson. To si objednavala z tej ich americkej stránky? A za ako dlho Ti prišiel, nepamatáš si?
Ja mám hodnotu D3 len nejakých 13, a zatiaľ beriem D3 800 IU , 1xdenne, teraz zistujem že je to asi málo. Nikto mi nevie povedať koľko si mám dávať, len tu som to vyčítala na MK info od teba.
Vďaka

silvia545
15. jan 2015

@franzziska no ako ? dúfam,že úroda je veľmi dobrá 🙂

zuzu1108
15. jan 2015

Baby akurat som dostala vysledky od endokrinologa a dala mi L-thyroxin 50 (predpokladam ze je to Euthyrox)
S-TSH mam 3.702 a S-fTS 13.41. Je potrebne to brat 😕 ?
Posl hormonalnu inj. som mala 1.12. Nemoze sa to este samo upravit?
A znamena to ze je to zvysena funkcia ci znizena? ja som sa jej zabudla uplne vsetko opytat 😅 .

megan5
15. jan 2015

Ahojte dievčatá,prosím vás nemá niekto skusenosť s dr.zechom v insbrucku?dakujem

franzziska
15. jan 2015

@silvia545 ahoj 🙂 este nie su natolko velke aby mohol hned stanovit datum odberu..ideme este v pondelok na kontrolu..a mala som dnes Kozumplika 🙂

vernazza
15. jan 2015

@sona_fit ahoj, ja som si objednavala ten D3 vitamin priamo na slovenskej stranke swansonu a do tyzdna som to uz aj mala na poste. 250 toboliek/5000IU vyslo 12,50€ + 3,60€ doprava. tu mas aj link: http://www.swanson.sk/p/373/vitamín-d3-5000-iu
ja som nemala az take nizke Dcko, mam okolo 25, ale imunologicka mi predpisala len 400iu, tak som si nasadila toto. 🙂
zibi mi davala kontakt na niekoho z mimibazaru, kde sa tento ist dal objednat, ale vyslo to podobne, tak som isla napriamo.

sona_fit
15. jan 2015

@vernazza Ahojček, ďakujem. Už som tam aj volala, sedia v NR, tak si to aj osobne vyzdvihnem. A koľko denne si dávaš? Tých 5000 IU?

lina129
15. jan 2015

@franzziska ahoj, vidim, ze si bola u Kozumplika... ja mam u neho termin prvej konzultacie v pondelok... aky je? aky mas na neho nazor? to je nejaky mlady chalan, ze? aspon podla fotky na stranke RF... 🙂

silvia545
15. jan 2015

@franzziska aha a ešte ti dal lieky ? v pondeloook ? a na koľkú si objednaná 😉

kako23
15. jan 2015

@zuzu1108 ked ti to predpisala urcite ich ber. Je to znizena cinnost stitnej zlazy a to je pre otehotnenie nie idealne. Keby si otehotnela tak stitna zlaza by nemusela stihat pre Teba aj baby. Pri tehu je ideal mat hodnotu tsh okolo 1. Resp.dolezity je aj pomer tsh a T-fts. Aspon takto to vysvetlili mne endokrynologicka aj lekar v rf.

franzziska
15. jan 2015

@lina129 ale vzadu ma sediny 😀 no je velmi prijemny 🙂

@silvia545 nie nezvysil mi davku...mam brat stále rovnaku davku injekcii..povedal ze možno odber buduci piatok..ze dnees este male vajka na to aby sme hned stanovili datum...tak snad najhorsie to nebude...tak uvidim co bude v pondelok..ale keby sa tam nic nedialo tak asi by zvysil alebo to zrusil...na 12tu 🙂

evadek
15. jan 2015

@gennara este aj ja som v january...momentalne mam 4 den cyklu.takze treti den stimulujem..merional 2x - 75,..zatial sa citim ok..nic necitim..takze zacinam mat strach, ci sa tam nieco deje..a vy ako citite @silvia545 @franzziska

zuzu1108
15. jan 2015

@kako23 Dakujem 🙂. A znížená moze spôsobovať aj únavu?

kako23
15. jan 2015

@zuzu1108 myslim, ze to moze sposobovat aj unavu, depresiu a zapchu tusim.

silvia545
15. jan 2015

@evadek moja aj ja mám strach či sa tam niečo deje 😕 mňa len pobolievajú trochu vaječníky a také štípanie cítim,ale to nieje stále,,ja som už dávno brala clostil a vtedy som naň reagovala úplne inak ako teraz ,,vtedy som mala veľké bolesti,,myslela som si ,že sa budem normálne škriabať po stene,,takú boleť som mala vtedy 😒 a ty máš len merional?

silvia545
15. jan 2015

@franzziska aj ti povedal približne koľko vajok zatiaľ máš? 😉

evadek
15. jan 2015

@silvia545 len merional...treti den..to znamena polovica za mnou..a ja niiiiiiic necitim..citim sa uplne fit...az mam z toho strach 😀

franzziska
15. jan 2015

@evadek ja som 9dc a dost mavam zavraty....obcas bolesti v bruchu

evadek
15. jan 2015

@franzziska a kedy to prislo ... a cim stimulujes? a ozaj kolko bolo vajok?🙂

franzziska
15. jan 2015

@silvia545 ja mam PCO cize zásobu vajok dost velku...

franzziska
15. jan 2015

@evadek co kedy prislo?...ja som mala clostil +merional..ted uz len injekcie a na 13dc dalsia kontrola

evadek
15. jan 2015

@franzziska este jedna kontrola?..aky dlhy mas cyklus?...kedy si zacala nieco citit...ktory den...

franzziska
15. jan 2015

@evadek naposledy po 26dnoch ale ovulaciu nemam ponatia ako mavam....zacala som citit hned asi 10 minut po injekcii

crazybabenka
15. jan 2015

baby....ešte sa spýtam....mala niektorá z Vás pred a počas ET alebo KET nasadený duphaston?

silvia545
15. jan 2015

@evadek 😀 😀 nám asi zabudli dať daľšie lieky 😀 no uvidíme na uz v pondelok 😉
a nič ťa ani trošku nezabolí?? čo si zo železa 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre