Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzu1108
8. jan 2016

@gagirl Maji ten utros by som asi nejedla ústne teraz. No je to taka dilema, ked mas mykozu. Ale ked ho dávaš ústne nema taky účinok, ako ked ho vkladáš. Nemôžu ti ho nahradiť niečim iným teraz? A keby crinon, teb je aspon jednorazový. A sest embryjok je super 😊. Len nech bojujú dalej ✊.

alica311
8. jan 2016

@diska dr. nám na tú frag. povedala, že to "nie je nič, čo by sa nedalo vyriešiť umelým oplodnením", ale ako čítam tak 30% je už dosť a dokonca na 30% sa už odporúča darca, lebo hrozia potraty, neúspešné ivf a pod. ???tak neviem teraz, čo si mám myslieť...

dejna0412
8. jan 2016

@tinkatinulka dakujem ti velmi pekne 🙂tak som potom správnu stránku nasla 🙂))bola som prekvapená,ze tam su iné ceny ako v reprofite 🙂som samoplatca tak preto 🙂)takze musim si zobrať všetky moje papiere kedze on nebude mat prístup k mojej karte .

tinkatinulka
8. jan 2016

@dejna0412 on ma vzdialený prístup info z Brna 😀
takže pohoda, skoro všetky tu sme samoplatci

dejna0412
8. jan 2016

@tinkatinulka tak ale radsej ich zoberiem zo sebou🙂)vam neprepláca nic poisťovňa?si dlho u neho ak sa smiem spytat?

tinkatinulka
8. jan 2016

@dejna0412 nooo dlho..už 5 rok spolu "riešime"..od úplného začiatku prežil s nami naše vzostupy aj pády a mám pociť že sme už aj vztah vybudovali 😀 😀 😀

dejna0412
8. jan 2016

@tinkatinulka pekne....uz 5 rokov uff pekne doba 🙂tak tomto verim,ze s vami prežil toho dosť za 5.r.nam sa podarilo vreprofite otehotniet ale v 9tt sme prišli o babo:((

tinkatinulka
8. jan 2016

@dejna0412 my sme 3x boli tehu, naposledy sme na jesen prisli o male v 13tt..

dejna0412
8. jan 2016

@tinkatinulka to mi je velmi ľúto:(ty si si prešla tým viac ako ja ...:(kedy sa chystáte na ďalšie Ivf??ja som bola raz v Ba iscare a nikdy viac :(

ingrid0105
8. jan 2016

@ria191 gratulka obrovska. Cakame na info ze ako kedy atd. Horime nedockavostou

diska
8. jan 2016

@gagirl moja volaj do RF a pytaj si pichat agulutin namiesto utrosu,,je to naj volba ..

tinkatinulka
8. jan 2016

@dejna0412 cakáme na KET..moje telo je ešte uplne v r... z toho celého a hlavne asi ešte nie som sama pripravená , kedže viem že to bude zase o kus tažšie
mne v Iscare robili 2x IUI .. bolo to take nemastne neslane..kukli kartu a najradsej by ma poslali prec..priliš komplikované ☹

nelly3
8. jan 2016

@ria191
teraz ma to napadlo, ved ty budes mat nakoniec racika 😵

ria191
8. jan 2016

@nelly3 no to je na tom tá najväčšia prča 😀 😀 😀 toľko som o tom "kuvikala" až vidíš vyšlo to 😀 😀 😀

majba
8. jan 2016

@alica311 my sme mali 30% a davali sme PISCI. a podarilo sa 🙂

diska
8. jan 2016

@alica311 ked sam dr..povie,ze sa to da tak mu ver 🙂 oni ak uz nevida sancu sami navrhnu potom ine moznosti...drzim palce.

megan5
8. jan 2016

@ria191 Vauuu asi nevieš,kto píše,ale strašne moc gratulujem..to asi potešilo každého kto to tu číta..blahoželám a nech to vydrzíte do konca 🙂 🙂 🙂

majba
8. jan 2016

neviete nahodou, ked chcem ist na KET, tak musi tam byt aj moj manzel? nepodpisuje sa tam nieco? lebo on nemoze ist a ja chcem ist sama. pisala som Pospisilovej, len mi nejak neodpoveda.

tlucka
8. jan 2016

@ria191 Micka, no konečne si to sem vycapila 🙂 Ja som si myslela, že sem už len capneš foto drobca po pôrode :-* Som taká happy 🙂 Oplatí sa bojovať!

tinkatinulka
8. jan 2016

@majba da sa isť ale musi byt podpísaný suhlas..daj si poslať papiere domov a podpise doma a ty donesieš tam

gagirl
8. jan 2016

@tinkatinulka vklad neviem pre ale podla mna az v utotok po pk..a dakujem moja..verim ze tentokrat to dobre dopadne🙂

tinkatinulka
8. jan 2016

@gagirl jeej jasne ja už neviem rátatť..sak ja som stimulovala naposledy pred 1,5 r.uff

ria191
8. jan 2016

@majba papiere si stiahni z internetu doma mu to daj podpísať a zober si jeho občiansky to je dôležité mám skúsenosti keďže môj krásavec sa vždy vyhovorí že nemôže 😝 😝 😝 😔 😔 😔

tinkatinulka
8. jan 2016

@ria191 tvoj krasavec sedel na wc 😀 😀 😀

alica311
8. jan 2016

@majba ďakujem za odpoveď, tak hádam aj nám sa nejako podarí podarí, ja rozmýšľam aj nad MACS

vernazza
8. jan 2016

@ria191 normalne som skoro odpadla za monitorom!! az mi zimomriavky behaju po tele, velmi prevelmi ti gratulujem!! 😀 ja vas (teda uz nas) citam necele dva roky, ale uz z toho mi stacilo, cim vsetkym si si presla, ty aj ostatne "korytnacky".. ria, gagirl a ostatne cakatelky, toto bude nas rok!!!

vernazza
8. jan 2016

@gagirl gratulujem moja aj tebe, to je super výsledok!! tentokrat to vsetko super dopadne, citim to v kostiach. 🙂

baby, po ET ste si co davali? len ten ananas alebo bromelain a listovku/femibion? ci este niecim mozem podporit uhniezdenie?

vernazza
8. jan 2016

@alica311 ahoj, ked spominas to MACS (magneticka separacia spermii), tak som sa na to teraz pytala Koudelku, a ten len mavol rukou, ze to je len taka "reklamna" bublina, ziadny svetoborny objav... tak neviem co si o tom mysliet. my mame fragmentaciu 24%, uz som mala 2xmissed abort. teraz sme si dali PICSI, tak uvidíme..

katka17044
8. jan 2016

Ahojte chcela by som sa spýtať, koľko ste mali vajíčok a potom embryjok pri softe? Ja som bola zatiaľ iba na klasickom ivf a to som mala tak 9-11 vajíčok tak to neviem porovnať.

alica311
8. jan 2016

@vernazza to mi je ľúto ☹ missed abort po icsi? fúha, pri našej 30% fragmentácii som sa dosť na MACS spoliehala...tak sa veľmi tejto správe neteším. Držím palce nech je PICSI úspešné 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre